Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Самарата е потърпевша в случая... и не знаем какво са направили с нея. Мия човек забравил да си дръпне ръчната на паркинга на Била и буса спрял в Самарата. Та сега се чуди дали да не намери човека да му я оправи и да се приключи казуса, просто пътува много и не му се занимава с евентуален съд.
    0-

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Човек недей, да се смеем ли, да плачем ли
      Народа масово е изтрещял. Не се знае, кога някой човечец ще припатка, и ще стане мазало.
      Засега само си правим майтапа....

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
        Докато спрягате разни хипотези, да ви информирам че се приемат заявления по образец за възстановяване на премия.Нещо си щяло да се случва след 10.09. по реда на входящите №№ , ама какво точно никой не знае от служителите.
        Ще стане. Доста народ ще пие по една халба студена вода.

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Споделям това което ми прати брокера и видях в офиса им на бул. Гоце Делчев. Засега си глътнахме водата/ с нова застраховка/. Въпроса е който му се занимава да ходи. Неочаквано още нямаше гневно стълпотворение.

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Брокера е последната инстация. Даже е поощяван да "набутва" от фирмите с разни бонусчета на брой скючени договори.

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Живкоооо, спри латерната . Поста ми е информативен от място,в ЗК не знаят какво ще реши ликвидатора, а на мен не ми се дебатира кой, какво и защо.Ако знаеш повече от тях-моля , пиши.
              Брокера си свърши задължението да ми прати бланките и поне затова да не се чака там.

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Следващите ще са тия с най -ниската цена на застраховка!Има 2 такива ,но за сега ще ги държат над водата.
                Аз пък въобще не мисля, че Олимпик е била с най-ниска цена на ГО. Напротив. Затова и никога не съм си правил застраховка при тях.
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                  Следващата е Дал бог живот и здраве. Вътрешна информация на около 80/90 %
                  Е тя поне е българска компания и вноските са внасяни в българския гаранционен фонд .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Аз пък се сетих какво ме спря да се застраховам в Олимпик.

                    Я им вижте емблемата.

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      Брокера е последната инстация. Даже е поощяван да "набутва" от фирмите с разни бонусчета на брой скючени договори.
                      Брокерът е като счетоводителя и адвоката. Очевадно нямаш нужда от такива.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Брокерът е като счетоводителя и адвоката. Очевадно нямаш нужда от такива.
                        Работя с брокер, защото за избраният от мен застраховател брокерът ми предлага доста по-ниска цена от тази, която ми дава самият застраховател...
                        Логично в дадена степен - брокерът е договорил голяма отстъпка от застрахователя заради това, че е 'голям клиент'... И може да си позволи смъкване на цената...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          И точно това смъкване на цената, прати 200х хора да ревът с крокодилски сълзи.
                          И нали правите разлика между брокер на застраховки, и брокер на криптовалути?
                          Щото първото, се изисква да говори и пише що годе правилно за да е перфектен! За вторите, едни малко по други качества!
                          Последно редактирано от FiveFinger; 24-08-18, 08:21.

                          Коментар


                          • ЗК "Олимпик" фалира

                            http://www.fsc.bg/bg/novini/resheniy...8-g--9024.html

                            24?

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Може да е заради 13...

                              Ледът се пука, господа съдебни заседатели.

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Правят проверки. 24 явно не са изпълнили нещо и заради това им налагат ПАМ.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X