Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Пряко не, косвено всички водят на там.
    Шофирането на кола не е изконно право

    Както писах по-горе, с това някак може да се съглася. Но щом съм се отказал от някои свои права и свободи, очаквам нещо в замяна. А не - ми ние 10; години събираме едни пари от теб и сега ще го духаш. Което си е марксизъм пак екселанс
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Знае ли някой със сигурност кои застрахователи са като Олимпик, за които З.фонд не поема задълженията при фалит?
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Знае ли някой със сигурност кои застрахователи са като Олимпик, за които З.фонд не поема задълженията при фалит?
        Всичките.

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2018/0..._ralica_again/

          Ебасимуси якото.

          Значи държавата е прибрала неправомерно два милиона.... Ми да ми ги върнат бе....
          Баси цирка
          Може ли някой да обясни какво значи в случая неправомерно, че изпуснах нишката. Горанов го е окачествил, като неоснователно.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Пряко не, косвено всички водят на там.
            Шофирането на кола не е изконно право

            Както писах по-горе, с това някак може да се съглася. Но щом съм се отказал от някои свои права и свободи, очаквам нещо в замяна. А не - ми ние 10; години събираме едни пари от теб и сега ще го духаш. Което си е марксизъм пак екселанс
            И живеенето не е изконно право.
            Марксизъм не е да ти събират едни пари насила, по нечие осмотрение, и да ги дават на частно дружество.
            п.с. И капитализъм не е.
            Последно редактирано от Ivan Terziev; 20-08-18, 17:47.

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Аз пък се чудя, ако не е насила, по кой начин да ги събират парите, или казано конкретно, ако не те задължи държавата, коя сила ще те накара да сключиш ГО, за да съществува възможността все пак да се покриват щетите. А може би трябва да има държавно застрахователно дружество за този тип застраховки и тя държавата да е гарант? И къде отива пазара, м, монополи това-онова? Някой нещо против да си създадем още естествени монополи в ръцете на държавата?
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Аз пък се чудя, ако не е насила, по кой начин да ги събират парите, или казано конкретно, ако не те задължи държавата, коя сила ще те накара да сключиш ГО...
                Вече го дъвкахме. Едно, че ми определят минимални цени на застр. премия, забележи - за да не фалират някои БГ компании. Баш заради това се появи Олимпик, и заобиколи държавния лобизъм.
                Друго, че ме карат да купувам нещо, дето не ползвам. Визирам зелената карта. Дори ЕС закон има против такива неща.
                Нито е капитализъм това, нито марксизъм, ами особено грозна форма на корпоративен лобизъм.
                Над 90% от парите ми заминават в регулирани от КОЙ - подобни касички, ама е за нова тема.

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  ....Друго, че ме карат да купувам нещо, дето не ползвам. Визирам зелената карта. Дори ЕС закон има против такива неща.
                  И аз това се питах, защо трябва да плащаме задължително за зелена карта при положение че си карам само тук?

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    И аз това се питах, защо трябва да плащаме задължително за зелена карта при положение че си карам само тук?
                    Защо трябва да се застраховам за цяла България, при положение че карам само до село?

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Защо трябва да се застраховам за цяла България, при положение че карам само до село?
                      А що се застраховаме само за ЕС, при все, че може да ми скимне да драсна до Бангладеш! Що не и до Колумбия?

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Защо трябва да се застраховам за цяла България, при положение че карам само до село?
                        Еее, все пак говорим за България, който реши да пътува с личното си МПС извън БГ, да си плаща за зелена карта, по тази логика, утре може да решат да плащаме за винетка важаща из целия ЕС, ама и цената ще е друга и ще стане оле-мале....

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Зелената карта не е точно за ЕС
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Докога с тия истински лъжи ше я карат не знам!То бива наглост и простотия ама......,Шенген през крив макарон с тия свинщини от всеобщ характер.Държавност НУЛЕВА!Правова държава също!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Аз така и не разбрах дали изобщо да има някаква държава или да няма. Кога ни требва да ни защити, нещо да ни плати, някой риск да ни покрие се реве че я няма. Кога нещо ни забрани, ограничи или принуди - рев защо я има да ни се меси у живота. Ама и това е за друга тема.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                Еее, все пак говорим за България
                                То няма значение. Ти с тази застраховка все едно караш максимум 1 кола. Дали ще караш от София до Варна и обратно или от София до Солун и обратно - рисковете са приблизително същите.

                                Това, че имаше период в който се плащаше отделно за зелена карта си беше чиста шмекерия на местно ниво. А, да - и тука съдът присъжда мизерни обезщетения за нематериални щети, което все едно трябва да се промени.


                                Би трябвало в някой момент да махнат всичко друго освен самата зелена карта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X