Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
    Поне уж са с български акционери. Не че това е някаква гаранция, но поне не е офшорка.

    Ел Ем импекс не знам кои са, но държат 65%. Останалите се поделят от 3 топлофикации, Общинска банка и др.
    Отговорен национален капитал? Изберете българското!!!
    Първоначално публикуван от Търговски регистър
    Ел Ем импекс
    ....
    23. Едноличен собственик на капитала ХРИСТО АТАНАСОВ КОВАЧКИ
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Единственото сигурно на този етап е застраховка на разсрочено - минимизира риска от измамни схеми. Докато държавата не реши да се погрижи за интересите на поданиците си и да направи съвсем невъзможна тази опция. Кой се клател, кой бил стабилен като... утрешния ден - дълбоко ме съмнява тази информация да е достъпна за застраховащите се. Изключвам тези с "висока финансова култура", каквато препоръча да имаме един съфорумник.

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Дялове в ОЗК:

        Акционер Дял в %:
        "Ел Ем Импекс" ЕООД 65.73 (Хр, Ковачки)
        “Топлофикация София” АД 9.32
        “Общинска банка” АД 4.80
        "Мина Станянци" АД 3.55 (пак горния, чрез някакви офшорки)
        "Коинвест" ЕООД 4.51
        "Топлофикация Бургас" ЕАД 3.55
        "Топлофикация Плевен" EАД 3.55
        Александър Петров Личев 4.99

        Това не виждам с какво е по-различно от Олимпик....
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          За това на 4 вноски, колкото и да не ми се искаше.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Явно от толкова писане в темата не стана ясно. Айде за 110 път. Като избирате застрахователя, избирайте го с мисълта не ако фалира, дали ще сте прецакани с 3 вноски от премията, а дали ще сте прецакани ако междувременно направите ПТП. Вероятността да се наложи да плащате е доооста голяма.

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Предвид как се събират дългове у нас, нормално поставени приоритети. Щетите я те накарат да платиш, я не, а вноските си вървят.

              Ама Гагич е виновен. Виси у Форума вместо да работи.


              Иначе средностатистическият застрахован по определение е прецакан и плаща повече, отколкото нанася щети. Единствената утеха е че разходите са предвидими и в общия случай - поносими.

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                Явно от толкова писане в темата не стана ясно. Айде за 110 път. Като избирате застрахователя, избирайте го с мисълта не ако фалира, дали ще сте прецакани с 3 вноски от премията, а дали ще сте прецакани ако междувременно направите ПТП. Вероятността да се наложи да плащате е доооста голяма.
                И цялата да си я платил като фалира все тая . На разсрочено поне ще си изгорял само с остатъка по вноската.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ...
                  Ама Гагич е виновен. Виси у Форума вместо да работи.
                  ...
                  Може да му се е строшИла белачката за кожи.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Може да му се е строшИла белачката за кожи.
                    Едва ли . Имат си по няколко резервни
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Застраховател трябва да се избира така, както се избира банка, лекар, зъболекар и психолог.
                      Първо-да му имаш доверие. Второ-изграденото му име на пазара, включително и това на неговите акционери, да се свързва с реален бизнес, да е ясно, че тия акционери ще могат да изберат добро управление за АД-то и ще разбират бизнеса като такъв. На практика в момента застраховката е с цена на месец колкото абонамент за кабелна телевизия. И особено ако е сключена на вноски, рискът при фалит за потребителя е близък до нула.
                      С щетите обаче изобщо не стоят така нещата. Нито на практика, нито на теория.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Иначе средностатистическият застрахован по определение е прецакан и плаща повече, отколкото нанася щети. Единствената утеха е че разходите са предвидими и в общия случай - поносими.
                        Е, това не е малка утеха Щото другите разходи, да пази Господ, биха могли да са много непоносими.

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          Застраховател трябва да се избира така, както се избира банка, лекар, зъболекар и психолог.
                          Може. Ама като стане и ГО доброволна, а не задължителна.
                          До тогава, тоя който ме задължава, да задължава и застрахователите да са читави, иначе смисъл от тая застраховка не би имало.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение




                            Иначе средностатистическият застрахован по определение е прецакан.
                            Много точно си дефинирал проблема - у главите е.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Добре де, значи ли, че на д-ва и община не може да се разчита?
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Поне на мен не ми е известна държава, където ГО да не е задължителна. Има различн начини на изчисляването и, но навсякъде я има.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X