Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
    Това не е битовизъм, а андрешковщина. Никога не съм представял само талонче, винаги са искали и полицата. Какво може да стане? Вариант А: Караш с прекратена полица в срока преди ГФ да уведоми КАТ и да ти дерегистрират служебно колата - глобяват те. Вариант Б: Караш с прекратена полица след срока в който ГФ е уведомил КАТ и служебно са ти дерегистрирали МПС-то. Административното нарушение е прерастнало в престъпление - управление на МПС с прекратена регистрация. Отиваш на лишаване от свобода до 1г. или глоба + бране на ядове с прокуратурата, пари за адвокати и ей такива нещица за 300лв.
    Има си го в наредба
    Общо имуществени щети : 2 000 000лв
    Общо неимуществени : 10 000 000лв
    Това са максимални лимити , които никога не се изплащат , но са теоритично възможни.

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      Това не е битовизъм, а андрешковщина. Никога не съм представял само талонче, винаги са искали и полицата. Какво може да стане? Вариант А: Караш с прекратена полица в срока преди ГФ да уведоми КАТ и да ти дерегистрират служебно колата - глобяват те. Вариант Б: Караш с прекратена полица след срока в който ГФ е уведомил КАТ и служебно са ти дерегистрирали МПС-то. Административното нарушение е прерастнало в престъпление - управление на МПС с прекратена регистрация. Отиваш на лишаване от свобода до 1г. или глоба + бране на ядове с прокуратурата, пари за адвокати и ей такива нещица за 300лв.
      Хубава работа, и престъпник станах! Ами малко е това, по-добре набиване на кол, или обесване на мегдана. Имам си документи за ГО, теглил съм чертата на телевизията и тъпите им реклами, и вече станах пандизчия. Поне да вкарат закон за задължително гледане на Босфор ТВ, щото как иначе ще знам кой фалирал и за какво? За не-гледане на телевизия ли искаш да ме пандизиш?
      Не, тия дето си фалираха дружеството не са за пандиза, нито тия надзорниците, дето проспаха второ КТБ. Аз като Христос да им изкупвам греховете?

      Андрешко е положителен герой. Поне така ни учиха.
      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      Терзиев, до кога ще обясняваш "колко е зле положението" и как "овцете не си търсят правата и не протестират". Ти и още няколко участника имате тоя вреден навик, да ни казвате кога да протестираме, как да протестираме и защо да протестираме, "когато мафията ни ограбва". Ай спри се вече! Ако имаш нещо да казваш на "мафията която ни ограбва" "алчните корумпета на национални и мулти национални компании", моля да го направиш като друг виден протестър - Босия. Дай пример стига ни казва колко сме заспали. Ходенето по вечеринки на няколко частни сдружения тип "покана за доброволно изпълнение" не е протест а ПРОСТОТИЯ в частен интерес. Излезни на площада, направи гладна стачка, метни паве, запали се, каквото искаш но или покажи истинска и сериозна позиция или спри да ни наставляваш за нещата от живота.

      И хора, вземете се отърсете от това комунистическо наследство бе. Застраховането още от самия си зародиш е частна дейност. Това, че някои рискове са задължителни за застраховането нито прави някоя застраховка данък, нито нищо. Прави се единствено за да се разпредели риска и то в обществен интерес.
      Айде да цитираш аз къде съм ти казал дали да протестираш. В момента ти ми казваш какво да правя.
      Последно редактирано от Ivan Terziev; 28-08-18, 11:16.

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        У нас хем бензина е на цената на германския , хем винетката си е отделно
        Ем качеството няма нищо общо.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Тая глупост със служебното дерегистриране на МПС поради липса на ГО не отпадна ли вече?

          Щото аз не си карам мотора и вече 2 години стои без ГО, никой не ми е звънял от КАТ, а пътния данък си го плащам всяка година

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
            И хора, вземете се отърсете от това комунистическо наследство бе. Застраховането още от самия си зародиш е частна дейност. Това, че някои рискове са задължителни за застраховането нито прави някоя застраховка данък, нито нищо. Прави се единствено за да се разпредели риска и то в обществен интерес.
            Боби, вервам имаш представа как се изислява риск. Не е нужно да си актюер. Също така вервам, имаш представа ГО на каква база се изчислява. Ми двете нямат пресечна точка, бе човек
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              У нас хем бензина е на цената на германския , хем винетката си е отделно
              Цената на Едро, да
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                Тая глупост със служебното дерегистриране на МПС поради липса на ГО не отпадна ли вече?
                Не.

                Обикновено пускат писмо не от КАТ а от ГФ ама според късмета. Служебното дерегистриране не отменя данъка.

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Няма "драма" ,в моето семейство само две "къси" клечки с Олимпик.Направихме си новите задължителни плащания и............. чакаме следващата схема .
                  Че всичко е планирано и добре изпълнено няма какво да го коментираме. Че късата клечка винаги ще бъде в ръцете на изрядната "рая" също е ясно...
                  А тези, които защитно "подскачат" и аргументирано обясняват .....................просто берат плодове от същото "дърво".
                  (спомняте СИ как Б.Бонев събра и насочи "силоваците" към държавно регламентирания бизнес. Дълго време само като погледнеш към "застрахователен офис" и без боб се познаваше на кои Е.)

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    Хубава работа, и престъпник станах! Ами малко е това, по-добре набиване на кол, или обесване на мегдана. Имам си документи за ГО, теглил съм чертата на телевизията и тъпите им реклами, и вече станах пандизчия. Поне да вкарат закон за задължително гледане на Босфор ТВ, щото как иначе ще знам кой фалирал и за какво? За не-гледане на телевизия ли искаш да ме пандизиш?
                    Не, тия дето си фалираха дружеството не са за пандиза, нито тия надзорниците, дето проспаха второ КТБ. Аз като Христос да им изкупвам греховете?

                    Андрешко е положителен герой. Поне така ни учиха.
                    Айде да цитираш аз къде съм ти казал дали да протестираш. В момента ти ми казваш какво да правя.
                    Еййхх Андрооо, Андро. Досущ, като горецитирания литературен герой, се опитваш да се правиш на много хитър. Дори на по-хитър от държавата. Не се притеснявай, първо фонда ще ти изпрати писмо, после ще уведоми КАТ, а после КАТ пак ще ти пратят писмо с 14 дневен срок за сключване на застраховка. Телевизия не трябва. А междудругото няма изобщо да се учудя, ако решението за прекратяването на полиците е публикувано в Държавен вестник. Не съм проверявал, но най-вероятно е точно така. Но и отговора на други такива андрешковци знам "Я не си легам с държавен вестник".

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Аз пък искам някой да ми отговори на следните въпроси:
                      1. Колко струва най евтиния нов автомобил в Сингапур?
                      2. Колко се плаща месечно за автомобилна застраховка в САЩ и Канада? Какъв процент е от минималната работна заплата?

                      Аз отговорите ги знам.
                      И подкрепям увеличението на застраховките ГО в КМБ-я.



                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Хайде малко отпуснете! Че това ни чака:

                        https://www.youtube.com/watch?v=MiS8SiuUjnohttps://www.youtube.com/watch?v=5Awd1Yk1GDU

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                          Еййхх Андрооо, Андро. Досущ, като горецитирания литературен герой, се опитваш да се правиш на много хитър. Дори на по-хитър от държавата. Не се притеснявай, първо фонда ще ти изпрати писмо, после ще уведоми КАТ, а после КАТ пак ще ти пратят писмо с 14 дневен срок за сключване на застраховка. Телевизия не трябва. А междудругото няма изобщо да се учудя, ако решението за прекратяването на полиците е публикувано в Държавен вестник. Не съм проверявал, но най-вероятно е точно така. Но и отговора на други такива андрешковци знам "Я не си легам с държавен вестник".
                          Последно, държавата или КОЙ-то там седи зад тия застр. дружества. Аз моето съм си го платил, парите потънаха, искат пак да плащам. Кой тука е Андрешко, че не схващам?
                          Да платим 3-ти път за щастие, понеже Боко каза хич да не се ослушваме и да проверяваме финансовото състояние на застрахователя. Пък аз не съм учил одит на такива дружества, и ще изгоря.
                          Колко от изгорелите в Олимпик получиха писмо, по описания от тебе ред? Отделно дето получаването на хартиено писмо в КМБ има по-скоро пожелателен характер.
                          Т.нар. държава твърдо неще да пуска електронна поща.
                          А, да, сега е лято и 1 месец щипнах на къмпинг по морето. Ни хартиена, ни електронна поща имам. Пък станах углавен престъпник без да разбера. С все валидни документи.
                          Също толкова законно Олимпик не са внасяли в ни един гаранционен фонд.
                          Те добрите - аз лошия.
                          Очаквам скоро да ни изпитват кво са давали по телевизията. Негледането стана незаконно. Някой ден и на рекламните слогани.

                          Досега можеше да стана длъжник и клошар без да подозирам до последно.
                          Сега и затворник може да стана без да имам грам хабер за което.
                          И все в името на "правова държава", "обществен интерес" и подобни гръмки залъгалки.
                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Аз пък искам някой да ми отговори на следните въпроси:
                          1. Колко струва най евтиния нов автомобил в Сингапур?
                          2. Колко се плаща месечно за автомобилна застраховка в САЩ и Канада? Какъв процент е от минималната работна заплата?

                          Аз отговорите ги знам.
                          И подкрепям увеличението на застраховките ГО в КМБ-я.
                          Народът го е казал преди векове. На чужд гръб и 100 тояги са малко!
                          Последно редактирано от Ivan Terziev; 28-08-18, 14:15.

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Хайде малко отпуснете! Че това ни чака:

                            https://www.youtube.com/watch?v=MiS8SiuUjnohttps://www.youtube.com/watch?v=5Awd1Yk1GDU
                            То хубаво, ама си слял линковете. Ето ги поотделно:

                            https://www.youtube.com/watch?v=MiS8SiuUjno


                            https://www.youtube.com/watch?v=5Awd1Yk1GDU
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Лелеее...първия клип ако го види Фандъкова, сигурно ще се разтопи от кеф.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                                ...И подкрепям увеличението на застраховките ГО в КМБ-я.
                                Е, аз пък подкрепям драстичното вдигане на данъка за стари коли. Така и така, не искам аз да съм добре, а на вуте да му е зле...
                                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X