Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Отивам да си скъсам една две дипломи.
    Мога да се обоснова, но не и във форумът.

    Дипломата е хубаво начало на една изследователска кариера, но е крайно недостатъчна. От където и да се сдобиеш с тази хартийка, тя си носи идеологията, догмите и ограничеността на учебното заведение. Колкото и да е престижно учебното заведение, няма бягане от тези фактори.

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    И рекламите в радиоефира са доста засилени,от днес.
    Че,няма да са само Олимпик е ясно,коя ЗК ще ги последва се пита?
    Лична прогноза в sha1sum: e42fce961fd715572fe8de97f0b2308e0fa4a408

    :-)
    Последно редактирано от bokomo; 17-08-18, 22:58.

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      И рекламите в радиоефира са доста засилени,от днес.
      А само моя мейл ли го атакуват с оферти за откриване на банкова сметка в чужбина?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Факт. Те така или иначе са от миналия век
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Опит за отделяне на темата за еничарите - цък https://www.offroad-bulgaria.com/sho...78#post3357578
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            А само моя мейл ли го атакуват с оферти за откриване на банкова сметка в чужбина?
            Не знам,на мен от една компания ми предложиха и видеорегистратор като бонус към застраховката.
            Борбата е безмилостно жестока...
            пп:Пък аз се прекарах,само с едно кафе!
            Последно редактирано от georgipetkov64; 17-08-18, 23:05.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              На две вноски обикновено няма оскъпяване, имаш безлихвен кредит, питаш брокера кои плащат щети с най-малко врътки и тва е.
              Точно това направих, и то в края на 11.2017, като втората вноска ми я взеха без каквито и да било коментари в края на 5.2018.
              ... а брокера/ките нито знаят, нито ги интересува каквото и да било, щото са просто касиерки които продават и "търсачки".


              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
              ...
              Правната култура се изразява в това, че като си изчукан, да го приемеш, да си направиш съответните изводи и да продължиш нататък.
              ...
              Не е до правна култура. Всички що-годе порастнали знаем кои две неща не се връщат, пък който иска, да бърше сЪлзи.

              Сега чакам да видя какво ще стане около Коня, както и не мисля утре (днес) веднага да си правя нова ГО.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                ....
                ... а брокера/ките нито знаят, нито ги интересува каквото и да било, щото са просто касиерки които продават и "търсачки".
                ...
                Брокерът, с който работя през последните поне 15 години го интересува и знае.
                Наистина е трудно да се намерят добри партньори в ключови области - лекар, адвокат, финансист, дигитален консултант...
                за последното се шегувам, то е за напреднали.


                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Последно след една много обстойна многочасова среща разговор с голяма боркерска кантора си направих Каско и ГО към ДЗИ.
                  Даваха за автомобилните застраховки сравнително ниска цена при най добри условия като доверени сервизи договорка за застрахователна стойност и т.н.
                  Посъветваха ме да бягам и от ОЗК с 200 - истина е че от миналата година промениха доста условия все в ущърб на клиента, поради неплащане останаха само с един доверен сервиз дето се чака по 6 месеца за него и други подобни.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Точно това направих, и то в края на 11.2017, като втората вноска ми я взеха без каквито и да било коментари в края на 5.2018.
                    ... а брокера/ките нито знаят, нито ги интересува каквото и да било, щото са просто касиерки които продават и "търсачки". .
                    Кофти брокер имаш, всички читави ги вълнува кой как плаща и помагат при събития, търси такъв,
                    достоверно инфо и от сервизите се намира
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Кофти брокер имаш, всички читави ги вълнува кой как плаща и помагат при събития, търси такъв,
                      достоверно инфо и от сервизите се намира
                      Обикновено аз съм инфото за всичките ми познати (от които има доста знаещи и можещи хора ) и приятели почти за всичко, и то почти цял живот.

                      В случая с ГО, щото на джипа Каско не ми трябва, а в момента ми е достатъчен за всичко, минавам през някой Кауфланд, пред който правят ГО 7/7, говоря си с момите докато продават "търсачки" на цигани и таксиметрови шафьоре, избирам си по моя преценка това което ме устройва, разкешвам, и си бия камшика.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Почетох днес Правилника на Гаранционният фонд. Който не го е правил, моля да обърне внимание на "Раздел IV Изплащания на обезщетения".
                        http://guaranteefund.org/images/documen ... 20fond.pdf
                        Аз лично все още не разбирам, как платени застраховки ГО станаха невалидни преди изтичането им? Според правилника, щетите се изплащат от Фонда, при спор със застрахователя, плаща застрахователя. Т.е. Фонда да си търси парите, не хората

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Добре де, у цЕл форум нЕма ли юристи които могат да кажат как стоят нещата, а не само да препрочитат кодекса.

                          Повече от ясно е, че на администраторите които трябва да решат проблема така им е най-лесно, а и ще пъхнат още нЕкой лев у другите ЗК.

                          Никой няма да ти каже как може да не ти вземе пари.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            не се отваря

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              http://guaranteefund.org/images/docu...niq%20fond.pdf

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Кофти брокер имаш, всички читави ги вълнува кой как плаща и помагат при събития, търси такъв,
                                достоверно инфо и от сервизите се намира
                                Какво му е кофтито на брокера, говорим за ГО. Ако ЗК е кофти, дървото яде трето лице(тоя дето съм му нанесъл щети). Навремето и аз гледах да съм в по-така застраховател, ама тогава ГО беше 50 лева, а и аз карах Лада. Преди 8 години си купих кола 2800 см3, еми извинявай, ама реномираните решиха, че съм много голям баровец и при тях ГО беше в ПЪТИ по-скъпа. Започнах да правя най-евтината, като все пак избягвах, ако е възможно, разни инсове, все пак ако я свърша някаква на пострадалия все пак да му платят нормално. Докато някой не направи читави критерии колко съм рисков ще процедирам така. И бат Бойко да не ми вика да си подбирам застрахователите - той им е дал лиценз, той да ги подбира, по точно КФН.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X