Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Въпросният лев инс нещо си, от 2014г НЕ Е ПЛАЩАЛ годишните такси за осъществяване на общ финансов надзор .

    #КОЙ? проспа 4г ...

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Това е брокерска фирма-те продават застраховки. Посредник, който срещу някакви пари търси клиенти на застрахователната компания. Тя може и сама да си пласира полиците, но на практика всички работят с брокери. На пазара има много такива. Не съм гледал регистъра колко са, но са много-вероятно стотици. Половината ако затворят утре, никой няма и да разбере.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        Това е брокерска фирма-те продават застраховки. Посредник, който срещу някакви пари търси клиенти на застрахователната компания. Тя може и сама да си пласира полиците, но на практика всички работят с брокери. На пазара има много такива. Не съм гледал регистъра колко са, но са много-вероятно стотици. Половината ако затворят утре, никой няма и да разбере.
        Съвпадението в имената е случайност ...не мисля!

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Кефи, че темата е в "Оцеляване"
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Седи обаче въпрос, кой допусна регистрация на брокер с такова име? При все, че има чл.7 от ТЗ.

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Е кЪ #КОЙ? Четири (4) годни не са "разбрали",че тоЯ същият работи без лиценз ...

              п.с много ми е интересно, как са се усетили да го проверят ... 4г са това ...., или е имало ЯКО гушене по веригата, или не знам ...

              p.s 2 Ей сега да се окаже тия сключените застраховки от този брокер за невалидни ..... СМЕХ,СМЕХ ....

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Кефи, че темата е в "Оцеляване"
                Ми не баш, е в Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи, което разбира се е в "Оцеляване", и което към момента на проблема създаден от ситуацията, мисля че беше най-подходящото място, а в последствие темата стана философско-политическа.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Точно си е мястото,
                  просто деюре мафията обикновени неща ги докара до ниво "оцеляване"
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Точно си е мястото,
                    просто деюре мафията обикновени неща ги докара до ниво "оцеляване"
                    Прав си, но вместо да бършем сълзи и сополи, по-добре да гледаме напред.

                    P.S. В момента в който си направих новата ГО, която беше почти до края на годината, скъсах олимпийската полица и пих един студен минерален Девин, от който винаги имам в колата.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Бех сигурен ,че след Олимпик ще са ,ти яс набожния мотив в името или Лев инс?!Другите инсове имат индикации за стабилност.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        Другите инсове имат индикации за стабилност.
                        Такива ли?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Инс-овете и "Зел гявол" ги пропускам по презумция.
                          Този път си направих ГО е ОЗК, като се надявам да крадат само на дребно и да не бангьосат цялата компания, но и предвид социалният експириънс (да звучим модерно ), май такъв скорошен вариант няма.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Инс-овете и "Зел гявол" ги пропускам по презумция.
                            Този път си направих ГО е ОЗК, като се надявам да крадат само на дребно и да не бангьосат цялата компания, но и предвид социалният експириънс (да звучим модерно ), май такъв скорошен вариант няма.
                            Дано не си ударил греда с ОЗК, че и тях ги ровят и имат много дертове в момента!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                              Дано не си ударил греда с ОЗК, че и тях ги ровят и имат много дертове в момента!
                              Олимпийската схема вече няма как да стане.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Поне уж са с български акционери. Не че това е някаква гаранция, но поне не е офшорка.

                                Ел Ем импекс не знам кои са, но държат 65%. Останалите се поделят от 3 топлофикации, Общинска банка и др.

                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X