Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Последно, държавата или КОЙ-то там седи зад тия застр. дружества. Аз моето съм си го платил, парите потънаха, искат пак да плащам. Кой тука е Андрешко, че не схващам?
    Да платим 3-ти път за щастие, понеже Боко каза хич да не се ослушваме и да проверяваме финансовото състояние на застрахователя. Пък аз не съм учил одит на такива дружества, и ще изгоря.
    Колко от изгорелите в Олимпик получиха писмо, по описания от тебе ред? Отделно дето получаването на хартиено писмо в КМБ има по-скоро пожелателен характер.
    Т.нар. държава твърдо неще да пуска електронна поща.
    А, да, сега е лято и 1 месец щипнах на къмпинг по морето. Ни хартиена, ни електронна поща имам. Пък станах углавен престъпник без да разбера. С все валидни документи.
    Също толкова законно Олимпик не са внасяли в ни един гаранционен фонд.
    Те добрите - аз лошия.
    Очаквам скоро да ни изпитват кво са давали по телевизията. Негледането стана незаконно. Някой ден и на рекламните слогани.

    Досега можеше да стана длъжник и клошар без да подозирам до последно.
    Сега и затворник може да стана без да имам грам хабер за което.
    И все в името на "правова държава", "обществен интерес" и подобни гръмки залъгалки.

    Народът го е казал преди векове. На чужд гръб и 100 тояги са малко!
    Нямам нищо против теб , обаче се чудя що още не си стегнал БАГАЖА и Терминал едно или две . Аз имах някакви нужди , нещо не ми изнасяше и събрах БАГАЖА и семейството и се преместихме там където смятаме че ни е по-добре . Без да мрънкаме и без да се оплакваме . Не искам да кажа че тук е само мед и масло , ама за нас е за предпочитане . Няма тема в която да не си засрал или поне да не си се заоплаквал колко не ти харесва или колко много са ти нарушили правата . Явно ти не си за тази държава и тази държава не е за теб ! И аз не съм , ама не съм чакал някой да направи нещо за мен или да разчитам на някой друг да се замисли за моето настояще или за моето бъдеще . Държавата е такава защото народа е такъв ! Не са дошли политици , депутати , областни и кметове от други народи и страни . Такава е ситуацията и мнозинството предпочита такива условия на живот и такъв ред . Когато нещо се измени в техните желания и техните изисквания към управляващата класа има надежда и нещо да се промени в условията на живот . Имам чувството че пишеш колкото да се намираш на работа , да търсиш занимания на модераторите и да дразниш хората . Поспри се малко ( с четене и писането във форума) и почети малко книги . Само с писане на глупости няма да поумнеешшшшшшшшшшшшшшшшшш .................
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Нямам нищо против теб , обаче се чудя що още не си стегнал БАГАЖА и Терминал едно или две . Аз имах някакви нужди , нещо не ми изнасяше и събрах БАГАЖА и семейството и се преместихме там където смятаме че ни е по-добре . Без да мрънкаме и без да се оплакваме . Не искам да кажа че тук е само мед и масло , ама за нас е за предпочитане . Няма тема в която да не си засрал или поне да не си се заоплаквал колко не ти харесва или колко много са ти нарушили правата . Явно ти не си за тази държава и тази държава не е за теб ! И аз не съм , ама не съм чакал някой да направи нещо за мен или да разчитам на някой друг да се замисли за моето настояще или за моето бъдеще . Държавата е такава защото народа е такъв ! Не са дошли политици , депутати , областни и кметове от други народи и страни . Такава е ситуацията и мнозинството предпочита такива условия на живот и такъв ред . Когато нещо се измени в техните желания и техните изисквания към управляващата класа има надежда и нещо да се промени в условията на живот . Имам чувството че пишеш колкото да се намираш на работа , да търсиш занимания на модераторите и да дразниш хората . Поспри се малко ( с четене и писането във форума) и почети малко книги . Само с писане на глупости няма да поумнеешшшшшшшшшшшшшшшшшш .................
      Aз това аз онова...
      Друга работа нямаш ли си, че изписа цял ферман да ме анализираш и съветваш?
      Случайно да имаш воайорски наклонности, да киризиш съседите с бинокъл, такива неща...
      Туй твоето е патология, като ме зачепкаш у поредната тема и после пак ключ!

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Добре, че ми напомни

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          https://offnews.bg/ikonomika/lev-ins...ok-688328.html

          Не е застрахователна компания ама намекът е повече от нагледен.

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            https://offnews.bg/ikonomika/lev-ins...ok-688328.html

            Не е застрахователна компания ама намекът е повече от нагледен.
            Това не е новина от поне месец
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Лев инс брокер и застрахователната компания нямат нищо общо.
              Брокерът е ЕООД, регистрирано в Плевен, собственик на капитала е някаква израелска компания.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                Лев инс брокер и застрахователната компания нямат нищо общо.
                Даааа...

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Да да, то и Олимпик е кипърска фирма.
                  То и Георгиус Георгио е милиардер
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    ...собственик на капитала е онякаква израелска компания.
                    Някаква...
                    То не става с бегъл поглед върху първата страница в Търговския регистър. Има опция "история", а също така трябва да се провери дали тази "някаква компания" случайно не е мажоритарен акционер в... ?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Някаква...
                      То не става с бегъл поглед върху първата страница в Търговския регистър. Има опция "история", а също така трябва да се провери дали тази "някаква компания" случайно не е мажоритарен акционер в... ?
                      В подобни случаи историята обикновено води до "бившите" служби на ДС .
                      Обаче бас държа , че ше се намери некой да възроптае раздразнено-отегчено : "Ееее , аре стига с тея комунисти , бееее!"
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        В подобни случаи историята обикновено води до "бившите" служби на ДС .
                        Обаче бас държа , че ше се намери некой да възроптае раздразнено-отегчено : "Ееее , аре стига с тея комунисти , бееее!"
                        Е, всички знаем кой е действителният собственик на въпросната ЗК и защо преди години се наложи да се маскира зад "някаква израелска компания".
                        Мога само да успокоя духовете, като привлека вниманието върху факта, че брокерът е заличен щото не си плащал таксите и не представял отчети.
                        ЗеКа-то е стабилно (имам "пУрфесионален поглед" ). Засега. Щото тази внезапна активност на КФН може да вещае и някаква атака.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          Лев инс брокер и застрахователната компания нямат нищо общо.
                          Брокерът е ЕООД, регистрирано в Плевен, собственик на капитала е някаква израелска компания.
                          Не знам, но от днес Лев инс нямат право да сключват никакви застраховки!
                          мисля, да зема а се замисля...

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                            Не знам, но от днес Лев инс нямат право да сключват никакви застраховки!
                            Лев инс кое?

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Брокера няма право да сключва застраховки от днес.
                              Макар, че тоя брокер...по всичко личи, че фактически е престанал да функционира още преди 2 години.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Е, всички знаем кой е действителният собственик на въпросната ЗК и защо преди години се наложи да се маскира зад "някаква израелска компания".
                                Мога само да успокоя духовете, като привлека вниманието върху факта, че брокерът е заличен щото не си плащал таксите и не представял отчети.
                                ЗеКа-то е стабилно (имам "пУрфесионален поглед" ). Засега. Щото тази внезапна активност на КФН може да вещае и някаква атака.
                                Трябва да стане "зек" сичката пасмина.
                                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                                Брокера няма право да сключва застраховки от днес.
                                Макар, че тоя брокер...по всичко личи, че фактически е престанал да функционира още преди 2 години.
                                Преливате от пусто в празно.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X