Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Пазете моториста....
    Аз тръгнах по банкета да му направя място, ама то вярно някои колеги-мотористи са идиоти..
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Хм...този проблема му е че кара бавно.Ако се беше форсирал,нямаше да е пречка за никой

      Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Тоя доста време се моташе наистина бавно в групата зад мен - участъкът е точно влизането в с.Бяла по пътя Варна-Бургас... Знаеш там има голяма дълга права...
        Просто реши да изпреварва в най-неподходящия момент... И като капак - явно не си знае габаритите на мотора... А и шофьорът пред мен въобще не реагира (явно не го видя)... Абе общо взето - едва ли 'пилотът' би могъл да реагира на чукване в задната гума дори при тази ниска скорост (май бе около 50км/ч)...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Лека кола и велосипедист, кой е крив, кой е прав....?



          За да гледате с по-високо качество, пуснете го на 1080p HD

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Нагъл вело-падалист. Много нагъл!
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Всъщност лекия автомобил влезе в кръстовището на жълто. Ако велосипедът е влязъл на зелено, кой е наглеца?

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                Всъщност лекия автомобил влезе в кръстовището на жълто. Ако велосипедът е влязъл на зелено, кой е наглеца?
                Бул. "Васил Левски" е ЕДНОПОСОЧЕН в посока обратна на движението на велосипедиста.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                  Всъщност лекия автомобил влезе в кръстовището на жълто. Ако велосипедът е влязъл на зелено, кой е наглеца?
                  Невъзможно е на едното направление да свети жълто преди червено, а на напречното му да е зелено. А и ясно се вижда, че автомобилът навлиза в кръстовището на зелено и почти веднага след това светва жълто.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    А и ясно се вижда, че автомобилът навлиза в кръстовището на зелено и почти веднага след това светва жълто.
                    А на какъв светофар навлиза снимащият автомобил?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      А на какъв светофар навлиза снимащият автомобил?
                      На жълт, а спокойно може да спре. Скоростта му е 9-10 км/ч. Ама ще се мине, ве. Как тъй. Сигурно е видял велосипедиста и е искал да снима ситуацията.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        На жълт, а спокойно може да спре. Скоростта му е 9-10 км/ч. Ама ще се мине, ве. Как тъй. Сигурно е видял велосипедиста и е искал да снима ситуацията.

                        Виноват , наистина се заплеснах по велосипедиста и си минах на почти червено през кръстовището

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                          ... Ако велосипедът е влязъл на зелено, кой е наглеца?
                          Този, който кара срещу знаците за еднопосочно движение! Любимо занимание на немалко велосипедисти. Днес поредният такъв пердашеше по "Ботевградско" в обратна на разрешената посока ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Че то за да караш коуеуо не се изисква да познаваш правилник за движение
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Че то за да караш коуеуо не се изисква да познаваш правилник за движение
                              Ъхъ, ама щом си на пътя, трябва да го спазваш дори и да не го познаваш С нарушенията с колелото досега поне 100 пъти да са ми взели книжката
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Това ако е влизане на зелено.....
                                Прикачени файлове
                                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X