Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    В лявата лента нямаш място със 140! В КМБ там се кара с над 200
    Ъхъ... Веднъж си бях направил експеримент да забия темпомата на 140км/ч (обикновено е на 153км/ч).. Белокопитово - Варна...
    Да, скоростта е ТОЧНО 140км/ч и по GPS... Да, всеки по форумите разправя как е карал и с 300км/ч, но това обикновено са изключения, за малък участък и т.н... Нормалното движение е такова:
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Да, скоростта е ТОЧНО 140км/ч и по GPS...
      Не веруjeм. Па и нарочно си изключѝл показанията на камерката. Истинската ситуация е това:

      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Също и това (дело на един голям радетел на оффроЙда, за когото форумА събирА пари преди време):



        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          По въпроса за ТИР-овете:



          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Айде още един текущ представѝтел на матряла:



            1 % па под 1 % ? Верно пътуваме по различни мЪгистрали.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Не веруjeм. Па и нарочно си изключѝл показанията на камерката. ...
              Ако щеш - показанията на камерката когато не се визуализират, се пишат в отделен файл или се шифрират вътре във видеофайла...
              Това клипче сигурно си го гледал много по телевизията през лятото - сигурно точно заради това, че ще ми го иска полицията след седмици съм карал нормално (и пак съм изпреварвал)?
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Айде още един текущ представѝтел на матряла:



                1 % па под 1 % ? Верно пътуваме по различни мЪгистрали.
                Оффф джигитската война между мерц.бмв и ауди.Там пък колко болни мозъци , живи примери се въртят около мен.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                  Оффф джигитската война между мерц.бмв и ауди.Там пък колко болни мозъци , живи примери се въртят около мен.
                  Ма как така - като четеш горните мнения, никой не кара с повече от 140 ?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                    Ако някой с лек автомобил се е качил на магистралата и не може да се движи с минимум 95 -100 км не е за магисталата . Същото важи и за водачи които не могат да управляват с тази скорост . Не случайно голямата част от произшествията са заради много бързо или много бавно движещи се МПС . Обикновенно на кривата ракета космоса и пречи . Камионите и техните водачи са същите участници в движението както всички останали . Това че има много празнично -парадни шофьори е вече друг проблем .
                    При забранено изпреварване от ТИР-ове,посмей,да се движиш с лека кола с 90,в дясна лента на магистрала!Ще те издухат с тромбите.Нямаш място в лявата лента със 110.За нашите двулентови магистрали говоря.
                    Последно редактирано от Krelion; 27-03-18, 17:39.
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Ма как така - като четеш горните мнения, никой не кара с повече от 140 ?
                      Не Гагич, явно е професионално изкривяване да четеш постовете като дявола евангелието. Никой не е казал че джигити и ненормалници няма. Ти сам поде мантрата че едва ли не от тях не може да се кара в лявата лента със 140, което категорично няма нищо общо с истината, освен в собствения ти измислен свят.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Не Гагич, явно е професионално изкривяване да четеш постовете като дявола евангелието. Никой не е казал че джигити и ненормалници няма. Ти сам поде мантрата че едва ли не от тях не може да се кара в лявата лента със 140, което категорично няма нищо общо с истината, освен в собствения ти измислен свят.
                        Не можеш да караш със 140 в лява лента, освен чат-пат да изпревариш някой каращ с 80-90 в дясната. Това е живият живот в КМБ, а твоите твърдения, че можеш от София до Бургас да си го минеш в лявата лента със 140 е именно измислен свят.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Имал съм удоволствието да летя кратковременно по магистрала с над 230-240 с около 10 ина коли. Не мои разбира се- познат си купил и дай да пробвам. Аз трябва да спечеля от лотарията,да очетворя парите и тогава може.
                          На всичките се чувствах комфортно около 140-150.
                          Сериен автомобил с над 200 не спира. Когато някой пъплещ дядо с 80-90 си помисли че трябва да изпревари друг дядо със 70 тогава разбираш наистина с колко се движиш. Сега например за нормални пари можеш да вземел нещо от 250-400 коня,без да се налага да стържеш голфа. И доста хора си мислят че са в NFS.
                          Единственото условие на едно пътуване е да стигнеш.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Тудей одеве, още нещо за ограничителите на тировете. Е не е 160, ама още по- малко е 90. 110 на километража ми отговарят на 106 км/ч. по ГПС.

                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                              ...110 на километража ми отговарят на 106 км/ч...
                              Т.е. се е движил с 6 км/ч над ограничението.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                                Т.е. се е движил с 6 км/ч над ограничението.
                                Ма това е невъзможно?! Там - електронни ограничители, тахо-махо-графи, нещо Icos трябва да ходи да му калибрират уредите - явно грешат!
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X