Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Шифроването има други недостатъци. Затруднява използването на записа като доказателство.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      ЗЛПЩ.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ЗЛПЩ.
        Я разтълкувай?

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Излагаеш ся.
          Закон за Липсата на Пълно Щастие
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Аз камерата съм я сложил не за кеф на сеирджиите, а за предпазване от излишни проблеми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Да, с твоя рейт на птп-та, нормално.
              То и звук не ти трябва.
              Но в конкретния случай с боя просто няма пълнота така
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Малко офтопик, ама ще помоля колегите с камери за малко акъл. Как по-културно да се прекара кабела за захранването на регистратора от над огледалото до запалката долу между седалките? Говорим за автомобил, където не е добре да се човърка по кори, тапицерии, табло и т.н.?
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                  Малко офтопик, ама ще помоля колегите с камери за малко акъл. Как по-културно да се прекара кабела за захранването на регистратора от над огледалото до запалката долу между седалките? Говорим за автомобил, където не е добре да се човърка по кори, тапицерии, табло и т.н.?
                  Не може ли от плафона, колега? За какъв точно автомобил говорим все пак?

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                    Малко офтопик, ама ще помоля колегите с камери за малко акъл. Как по-културно да се прекара кабела за захранването на регистратора от над огледалото до запалката долу между седалките? Говорим за автомобил, където не е добре да се човърка по кори, тапицерии, табло и т.н.?
                    Вариантите общо взето са няколко:
                    1. от огледалото (ако е 'самозатъмняващо се') - кутийката над него обикновено е на щипки и можеш да вземеш ПЛЮС през ключ (вързвал съм радар-детектор - най-елегантното решение, с кабелче 20см )..
                    2. От клеморед, който обикновено е над централния плафон (по принцип - предназначен за автомобилите с шибидах, но съм го срещал на всичките ми автомобили, дори и да са без шибидах)
                    3. С кредитна карта по ръба на стъклото под тапицерията, по страничната колонка, под жабката и така - в централната конзола... В момента при мен е точно така... Стана без пипане на тапицерия, за 2 минути, ползвайки като инструмент само ръцете си и една карта
                    Ето горе долу по този начин:
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Много благодаря за съветите.
                      Автомобила е в гаранция и не ми се иска да пипам по плафони и т.н.
                      Като на видеото май е най-добрия вариант. Дано само кабела е достатъчно дълъг, че при мен запалката е чак зад ръчната.
                      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                      Seat Leon 2007 1.9 TDI

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                        Това сега го видях. Означава, че DBRS в типичен негов стил
                        1./ Познава колата ми по-добре от мен.
                        2./ Прекарала съм се, като съм платила глобата по двете "снимки" от КАТ, показващи скоростта ми при Жерково и при Ябланица (дето е трябвало да съм с 60, а съм била с 80), защото реалната ми скорост сигурно е била 40.
                        3./ Тези приблизително 75% от ТИР-овете, които не ме изпреварват и които изпреварвам аз, значи лазят след мен със 70 км/ч.

                        О! Боже! Мой!
                        Аргументация, та дрънка.
                        Предлагам бас 2000лв.

                        Ако при посочения от вас маршрут, дори два ТИР-а(прицепи с ремарке) ме изпреварят при моя средна реална скорост не надвишаваща 107.7 км.ч. печелите 2000лв.

                        (забележете че имате твърдение че ви изпреварват при ваши 110)

                        Според вашата "обективна истина" трябва да ме изпреварят поне 10 ТИР-а

                        Приемате ли баса?
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          Предлагам бас
                          Предлагам да дадеш на Гагич 2000 лева за уроци по басове. Месечен ускорен курс.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            убуу, волеизявлявам, че 2-те х. лева ще се инвестират при Гагич
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              ..Приемате ли баса?
                              Разбира се, че няма да вляза в лични взаимоотношения (басът е вариант на такива) с някой, който ни в клин ни в ръкав е решил да се заяде с мен.
                              Намери си друг начин да докажеш тезата си, че ТИР-овете спазват ограниченията.
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                                Намери си друг начин да докажеш тезата си, че ТИР-овете спазват ограниченията.
                                Като например се хване на бас с мен.
                                Но тезата му е, че "Джимнито" се движи по-бавно, отколкото показва километражът му.
                                Щото за ТИР-овете има 1001 клипа в тубата, вкл. български, как си джиткат със 120-130-150 км/ч.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X