Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Kozzzec:
    1. Да, колко от трилентовите ОСНОВНИ булеварди в София са с ограничение 30км/ч, и са 'насечени' с пешеходни пътеки през 100-200м? И 'спящи полицаи'?...
    Има, има. Не един и два. Дори имаме пешеходни пътеки тип "зебра" на Цариградско шосе, макар и придружени със светофар(забранени са зебрите при светлинно регулиране).

    При 30 км/ч необходимата дължина на видимост е 20 м. Разстоянието между двете кръстовища със светофар е повече от 500 м. Напълно резонно е да има място за пресичане от пешеходци между тях.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Абе как реагирате на такива пешеходци Тази 'кака' се появи 'изотзадзе' между автомобилите и реши, че трябва да се хвърля пред джипката
      Значи, рязко се увеличава вероятноста от повишена раждаемост при жените с 18- 22 години по-възрастни от пресичащата и явяващи и се роднини от първо коляно. И да не забравиш- при широко отворен прозорец....
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Има, има. Не един и два. Дори имаме пешеходни пътеки тип "зебра" на Цариградско шосе, макар и придружени със светофар(забранени са зебрите при светлинно регулиране).

        При 30 км/ч необходимата дължина на видимост е 20 м. Разстоянието между двете кръстовища със светофар е повече от 500 м. Напълно резонно е да има място за пресичане от пешеходци между тях.
        Което е ...Идиотия? Или не е?
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          ДедоКоко - затова е изрязан звука
          Kozzzec, разстоянието до близкият безопасен преход е под 230м в която и точка на отсечката да излезеш...
          На Цариградско 30км/ч ли ти е ограничението? (това ограничение е заради спящия полицай, а не заради пешеходната пътека)..
          И през 250м ли е насечен булеварда с пешеходни пътеки?
          Според мен спориш колкото да се намираш на спор
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители



            1:35 и нататък - даже и за паркомясто не става дума, спорът е за забавяне на колоната.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Кекекеке. Това е "Младост"-4, задънената улица до детската градина. Зорлии да влязат или да излязат от нея?
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ...
                1:35 и нататък - даже и за паркомясто не става дума, спорът е за забавяне на колоната.
                Най-накрая малко автентичен БГ-екшън в тази тема!
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  ...Според мен спориш колкото да се намираш на спор
                  Аа, добре...само ще слушам и попивам експертиза.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    1. Да, колко от трилентовите ОСНОВНИ булеварди в София са с ограничение 30км/ч, и са 'насечени' с пешеходни пътеки през 100-200м? И 'спящи полицаи'?
                    ...
                    Ако знаеш по "Стамболийски" колко е отвратително да се кара.
                    Легнали полицаи няма, ама има трамвай, светофари през 20-30 метра, пазар, както и диагонално щъкащи пешеходци.
                    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Мдаа, екшън Очаквах Ясен да се включи, ама не би
                      Даника, Стамболийски не е ли с две ленти в посока и трамвайни линии ? Което не означава, че не може да има идиотски решения и в София - убеден съм, че има.
                      Безопасността се базира на липса конфликтни точки... Има ли конфликтна точка - 'само минимизираш щетите' с ограничнителни мерки...
                      Факт е, че 8-ми Приморски полк може да се оприличи повече с Цариградско или Ботевградско шосе - основна пътна артерия, по която би трябвало да можеш бързо да преминеш транзитно през няколко района на Варна... Ама не би...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        ...Даника, Стамболийски не е ли с две ленти в посока и трамвайни линии ? ...
                        Да, но практически е по една лента в посока, защото крайните ленти са всъщност паркинги и измежду паркираните коли изскачат пешеходци.
                        Както и да е. Разбрах какво е предназначението на бул."8-ми Приморски". Все едно "Борис III", който аз считам за добре организиран, ако не беше паважът.
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Даника, имаме доста такива булеварди, но имаме и 'скоростни', където е изключение да срещнеш спрял автомобил (не защото не искат, а защото се следи, и защото това наистина би блокирало града)...
                          8-ми Приморски полк/Мария Луиза е точно такъв булевард. И да го нацепваш с изкуствени препятствия е глупаво...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Мдаа, екшън Очаквах Ясен да се включи, ама не би
                            То няма много за разправяне. Улицата наистина е задънена и в дъното има детска градина. По това време е пълно с мамички които не са върха на маневрирането.

                            Обикновено към тях няма татковци ама ето на в лексуса има което за осмия клас от спортното училище явно легитимира пердаха.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              А тая русата кокошка къде скача ? Съвсем заслужено си отнесе тупаника
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Спортистът може само да се радва че русата нямаше законно КНО. Щеше да и струва около 2 месеца разкарване по ченгелниците. Максимум.

                                Е да де, изисква КНО и те такива на това разчитат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X