Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Също и това (дело на един голям радетел на оффроЙда, за когото форумА събирА пари преди време):
    Прочее, какво стана с тоя индивид?
    С парите, които бяха дарени?
    С труда, който много хора положиха?

    То е ясно, де.

    Кой от модераторите ще го сложи на стената на срама? В темата, специално отредена за такива?
    Или няма толкова смели?

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Отговориха на времето, а и що? Щот вдига с колата на приятел 340? Ми там нарушение йок. Или щото се топи в дълбокото?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Май го бях пускал това преди време...

        42

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Щот вдига с колата на приятел 340? Ми там нарушение йок.
          Не се развива действието в Германия, както се опита да се оправдава, а на двулентово шосе (вижда се на втория клип) в Клета Майка - някой беше разпознал "Първокласен път 81".
          Та "нарушение йок", а?
          Но не е това целта на занятието - посочих клипа с цел оборване на твърденията, че в България никой, видиш ли, не карал с над 140.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            В някакво поредно интервю каза, че го е направил там, където е разрешено. Тогава разказва за гмуркането и експертнити съвети при изнудване/ отвличане.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Май го бях пускал това преди време...

              От моя гледна точка и от това което се вижда на клипа , камиона е с предимство . Дясно стоящ е в кръстовището . Липсата на знаци е определящото в ситуацията .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Тираджията има знак, че е без предимство. Вижда се на клипа, между 5-7 секунда.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-03-30-10-01-43.png
Прегледи:1
Размер:208.1 КБ
ID:5784889
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Я да видим как се пресича тази идиотска пешеходна пътека (въобще не и е мястото там)?


                    Абе как реагирате на такива пешеходци Тази 'кака' се появи 'изотзадзе' между автомобилите и реши, че трябва да се хвърля пред джипката
                    Последно редактирано от slowtraveler; 30-03-18, 10:03.
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                      От моя гледна точка и от това което се вижда на клипа , камиона е с предимство . Дясно стоящ е в кръстовището . Липсата на знаци е определящото в ситуацията .
                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      Тираджията има знак, че е без предимство. Вижда се на клипа, между 5-7 секунда.

                      Много се извинявам за това че не съм го видял . Грешката е моя ....................
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Я да видим как се пресича тази идиотска пешеходна пътека (въобще не и е мястото там)?...
                        Тук не разбрах кое е нередното и кое е идиотското на пешеходната пътека? Би ли разяснил?

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          1. Тази пешеходна пътека е поставена на основен булевард с 3 (три) ленти за движение във всяка посока
                          2. Намира се точно в завой на булеварда, внасящ допълнително неяснота за инцидентно преминаващи през участъка шофьори -
                          3. Дърветата между платната са достатъчно дебели - особено лятото трябва да знаеш точно къде да гледаш, за да успееш да забележиш в сянката дали има човек около нея... https://www.google.com/maps/@43.2147...7i13312!8i6656
                          4. На около 50м над пешеходната пътека има подлез, а на около 150м след нея - светофар.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            Скоростомера на джимнито грешно показва +11-15км./ч. Затова те настигат - реалната ти скорост е 85-99км./ч.
                            (вероятно диаметъра на гумите ти е по-малък от максималния по предписание)
                            Това сега го видях. Означава, че DBRS в типичен негов стил
                            1./ Познава колата ми по-добре от мен.
                            2./ Прекарала съм се, като съм платила глобата по двете "снимки" от КАТ, показващи скоростта ми при Жерково и при Ябланица (дето е трябвало да съм с 60, а съм била с 80), защото реалната ми скорост сигурно е била 40.
                            3./ Тези приблизително 75% от ТИР-овете, които не ме изпреварват и които изпреварвам аз, значи лазят след мен със 70 км/ч.

                            О! Боже! Мой!
                            Аргументация, та дрънка.
                            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              1. Тази пешеходна пътека е поставена на основен булевард с 3 (три) ленти за движение във всяка посока
                              2. Намира се точно в завой на булеварда, внасящ допълнително неяснота за инцидентно преминаващи през участъка шофьори -
                              3. Дърветата между платната са достатъчно дебели - особено лятото трябва да знаеш точно къде да гледаш, за да успееш да забележиш в сянката дали има човек около нея... https://www.google.com/maps/@43.2147...7i13312!8i6656
                              4. На около 50м над пешеходната пътека има подлез, а на около 150м след нея - светофар.
                              1. Пътеката е достатъчно добре сигнализирана, а ограничението е 30 км/ч.
                              2. Завоят е с огромен радиус, който дава достатъчно поле на видимост на голямо разстояние напред.
                              3. При положение, че си предварително информиран за наличие на пешеходна пътека и се движиш с 30 км/ч не виждам никакъв проблем - короните на дърветата са над човешкия ръст.
                              4. На 50 м не видях подлез. Единият светофар е на 230 м от пътеката, а другия на 280 м.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Kozzzec:
                                1. Да, колко от трилентовите ОСНОВНИ булеварди в София са с ограничение 30км/ч, и са 'насечени' с пешеходни пътеки през 100-200м? И 'спящи полицаи'?
                                2. Радиуса и денивелацията въпреки, че са с голям радиус създават доста неприятен ефект, влияещ видимостта (фон, различен от чисто пътно платно, където се 'маскират' пешеходците.
                                3. Говоря за сянката - в сянката лятото там човек НЕ СЕ ВИЖДА между платната - разликата в контраста е прекалено голяма дори за човешкото око особено когато човекът е на фона на дърво..
                                4. Да, подлеза не е на 50м, а на около 160м - вижда се в началото на клипа. Което не изменя факта, че транспортните връзки и местата за събиране на пешеходци (автобусни спирки и т.н.) са точно около светофарите преди и след пешеходната пътека, където са осигурени много по-безопасни условия за пресичане (и подлез)..
                                За щастие пешеходците там не са много..
                                Основната причина да съществува тази пътека е, че на нея убиха детето на една женичка, която поде сериозна акция 'да се насекат' всички основни булеварди със спящи полицаи и пешеходни пътеки във Варна за да се намалила скоростта?! Женичката май бе станала и общински съветник...
                                На повечето места разкараха направените по нейна идея 'насичания' на булеварди, защото трафикът се блокираше.. Но тази пътека все още стои...
                                Ако идваш във Варна - премини точно в тази посока и ще се убедиш сам (особено лятото след обяд при слънчево време)... Нагоре пак не е много удобно, но пък видимостта е малко по-добра поради различния фон...
                                Последно редактирано от slowtraveler; 30-03-18, 11:17.
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X