Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    Искате да кажете че след като едим мъж станал долен ляв п.дал и всички останали са такива . Да и това от статията е вярно ама всички под един знаменател идва вече в повечко .......................
    Споко
    Само джигитите с камиони
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Искате да кажете че след като едим мъж станал долен ляв п.дал и всички останали са такива .
      Личи си, че не живееш в Клета Майка.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Личи си, че не живееш в Клета Майка.
        Което означава ...
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
          Което означава ...
          Че е забОравил българските тЕрикатлъци. Мисли си, че и тук като в Ойропата. Да, ама не.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Наистина не всички турски джигити са еднакви, но:
            -турски ТИР ми е давал мигач да го задмина по Шипка (беше отворен за тях, поради ремонт на Хаинбоаз), за разлика от нашенеца малко по-нагоре с една Европа, пъплеща с 25км;
            -Спирали са ме от задминаване с ляв мигач, защото виждат кола насреща,

            и все пак:
            -само преди две седмици, вечерта, дъжд, преминаващ в сняг, група от четири турски ТИРа, от Мездра до Ботевград, караха пред мен със 70+ км/ч през всички населени места в дефилето. На Ботевградското летище почнаха да се изпреварват с 100, та ги задминах чак на магистралата горе.
            - Турски ТИР в Сръбско, преди Димитровградското полицейското капанче направи рисково изпреварване, засече нашия автобус и македонеца пред него и предизвика катастрофа, и после си избяга спокойно.

            Така, че стадото не е само от бели или черни овце.
            А защо у нас карат като хахави и се смятат за неподвластни на ЗДП и ППЗДП е отделен въпрос.
            Последно редактирано от dedoKoko; 26-03-18, 19:57.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
              Наистина не всички турски джигити са еднакви, но:
              -турски ТИР...

              Така, че стадото не е само от бели или черни овце.
              И български, и румънски. Какво сте ги нарочили аркадЕшите?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

              Румынским дальнобойщикам посвящяется


              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                .. Карам с около 100-110 км/ч, защото това е най-удачната за Джимнито скорост. Изпреварват ме ТИР-овете, като стой та гледай.
                Скоростомера на джимнито грешно показва +11-15км./ч. Затова те настигат - реалната ти скорост е 85-99км./ч.
                (вероятно диаметъра на гумите ти е по-малък от максималния по предписание)
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Скоростомера на джимнито грешно показва +11-15км./ч. Затова те настигат - реалната ти скорост е 85-99км./ч.
                  (вероятно диаметъра на гумите ти е по-малък от максималния по предписание)
                  На мен нищо не ми показва грешно - проверено с два модела GPS-и + "бордова камерка" с вграден GPS, пък ТИР-ове ме прескачат със 140+ км/ч. Многократно сме го коментирали, ма тук разни "МадараджиЙ" със спомени от ТЗВ така и не се научиха и продължават да разказват хуморески.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Има го това дето казваш/показваш, но е рядкост, ТИР състезателите с над 105 са мах.1%
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                      Може и става , спор няма , обаче нали знаеш че всичко се пише на картата или шайбата на тахографа . Аз лично и колегите които познавам или съм пътувал не сме си позволявали такива глупости ...
                      Аз не споря, че голямата част тираджии карат адекватно. Просто отбелязвам, че на оня, който ме изпревари със 125 през нощта в дъжд, мъгла, доста сериозен трафик и по дълго нанадолнище, на което кажи- речи през ден стават катастрофи с тирове явно не му пукаше какво се записва в картата.

                      П.С.

                      http://www.t-online.de/finanzen/boer...schreiber.html


                      ...Im vergangenen Jahr wurden 22.000 Lastwagen gezielt auf die digitalen Fahrt-Aufzeichnungsgeräte kontrolliert. Manipulationen wurden dabei an 5533 Transportern festgestellt, wie es in dem Bericht heißt...

                      Четвърт от проверените са хванати в издънки с манипулации на тахографите. Колко са онези, които не са хванати е неизвестно
                      Последно редактирано от icos; 26-03-18, 21:17.
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        На мен нищо не ми показва грешно - проверено с два модела GPS-и + "бордова камерка" с вграден GPS, пък ТИР-ове ме прескачат със 140+ км/ч. Многократно сме го коментирали, ма тук разни "МадараджиЙ" със спомени от ТЗВ така и не се научиха и продължават да разказват хуморески.

                        ВиЦове са в другата тема .....................
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                          ВиЦове са в другата тема .....................
                          Съжалявам, че изтрих една камара клипчета от камерката с вграден GPS. Ще ти снимам други, зер-белким-чунким-санким престанеш ТИ да разказваш вицове в тази тема
                          Ибо времето на ГАЗ-ките и "Мадарите" отмина, въпреки, че още се помотва някой и друг екземпляр по пътищата, а тука не е Германия.
                          Твоето твърдение, че ТИР с над 90 км/ч било невъзможно, щото... законът бил такъв и разни тахографи и ограничители имало, е абсолютно равностойно да твърдиш, че в Клета Майка България никой не кара с над 140 км/ч.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Ааа на Бг магистрали минимума е 140км.в час моля моля
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                              Ааа на Бг магистрали минимума е 140км.в час моля моля
                              Не-не! Щом в закона пише 140 макс., значи НЕ Е ВЪЗМОЖНО, бре, стига си разказвал вицове тука!
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                В същност колко вдига един тир? Празен и по равно.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X