Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Красота.

    https://www.vbox7.com/play:d958362155
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • bat_vanko
      bat_vanko коментира
      Редактиране на коментар
      Симпатяга
      Следващите месеци ще зачестят такива изпълнения...

    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      М`да. Никакво зачитане на ЗАКОНИТЕ Къде отиде правилото "Черен джиБ има предимство във всички случаЙ"? Как му мЕта девойката некви картонени чашки по Гегата за мЪльон поне... А много ми е интересен водачът на червената въшчица, който... май просто се изниза и избяга нанякъде?

    • Kirilpm
      Kirilpm коментира
      Редактиране на коментар
      Ееех, ако беше гагич в червената въшчица, щяхме да имаме ошамарен шофьор на на черна гега и правосъдието да възтържествува, понеже от предните страници на темата знаем, че гагич безстрашний от един брой черна гега не се притеснява.

  • Ихууууу, мутро Борисовата държава.... добре да го гледат защитниците от оная тема.... тоя тъпанар няма да ги разпознае на момента дали са "бивши" полицай, симпатизанти на Ганьо или просто нормални хора.....

    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • Kirilpm
      Kirilpm коментира
      Редактиране на коментар
      Да, Цецо, трудно ми е, аз цял живот съм живял в пещера и не ми е минавало през акъла, че някъде, някога може да има по-ефективна полиция от нашата.

      При цялото ми уважение към теб, заприличваш на циганчетата дето са изкарали 6 месеца на гурбет в Германия и като се върнат казват с въздишка:
      -Ееех на запад как живеят хората, пък вий тука кви сте изостанали.

    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      Сам пишеш небивалици, пък после аз виновен. Щом знаеш, знаеш и защо у нас тия неща са ежедневие, а в Германия изключения.
      Сравнението ти, че навсякъде е така, ми извади очите - именно заради собствения ми опит вече години и в България, и в Германия.

    • Kirilpm
      Kirilpm коментира
      Редактиране на коментар
      Еееех вие там в Германия как живеете, пък ние тука всеки с по две бухалки в колата.И всеки ден боища по пътя, ама ежедневие, кво да се прави?

  • Клипът с 4х4 на квадрат (чисти мЪльон лева) е малко орязан - не се вижда началото. "Гегата", колкото и магически качества да притежава (според форумЪт) чисто технически няма как да застане така, освен ако не се е движила по бул. "Цар Освободител" и на Военния клуб да е тръгнала да завива наляво или бодро да запраши направо, а "Тойотката Червена" я е "засякла" (слагам кавички щото "засьечье ма" най-често е едно кухо оправдание) отдясно. Става обаче интересно в контекста на блокадите - "Цар Освободител" и "В. Левски" (Ректората) и съответно "Ларгото" не са ли затворени? Излиза, че и двете коли се движат от едно протестърско кръстовище към друго протестърско кръстовище?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      "Гегата", колкото и магически качества да притежава (според форумЪт) чисто технически няма как да застане така, ...
      Освен ако не е блокирал кръстовището?(шегувайки се ви питам) СВ 5252 НМ. Маамустара, заради такива ботори ще взема да си сменя еднаквите номера(не съм давал кинти, наследство са ми от предишния собственик)

      П.П. Очевадно тоя с гегата е гонил другия и го е стигнал на светофара. Причините може да са много- от пътно перекание та до любовна драма. Види се кифлата от дясната седалка как се кара на гегиста.
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • Според мен човека с джипа протестира.
        Не знам за какво( срещу Борисов или Радев) , но това е негово законно право. Скоро имаше подобен случей при румънското посолство, но там протестиращите бяха пешеходци.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • Мноооого смешно! Види се тук че мутренската държава е нещо нормално за доста хора. Бързи изводи, някоя си била кифла, а мутрата била протестирала. Мога само да пожелая протестиращата мутра да не среща децата ви на пътя!
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • rusev
            rusev коментира
            Редактиране на коментар
            Ти май ирония на схващаш.
            Аналогията има логика - щом едни могат да трошат и удрят, защо други да не могат? Или проблема е в Г то за теб? Можеше да слезе и да набие жената за да си доволен.

            И изобщо схващате ли по какъв път сте тръгнали и до къде ще я докарате?

          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            Ми аз протестирам например против обръщането на ВСЯКА една тема в политика.Айде плащат ти, плащат ти се престараваш.Остана само да изясним каква вина има Путин за конкретната случка.

          • icos
            icos коментира
            Редактиране на коментар
            Айде сега, прецизирайте си критериите. Вчера черен паркетник, задръстващ магистрала Тракия не било мутра, днес черен паркетник, задръстващ Раковска било мутра.

        • Тоя ми прилича на футболист. Мутра с джип за половин милион евро не би се движила без "пилотна кола" с поне четирима души охрана.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • icos
            icos коментира
            Редактиране на коментар
            Що такива луди кинти? Абе това да не е Трифон Славеев, на ръст и плешива тиква го докарва, неотдавна медиите го разнасяха че си купил такава гега за една ръчна количка с пари?

          • Bogoljub Gagic
            Bogoljub Gagic коментира
            Редактиране на коментар
            Толкова струват тия коли, бре.

        • rusev коментира
          Днес, 22:28
          Ти май ирония на схващаш.
          Аналогията има логика - щом едни могат да трошат и удрят, защо други да не могат? Или проблема е в Г то за теб? Можеше да слезе и да набие жената за да си доволен.

          И изобщо схващате ли по какъв път сте тръгнали и до къде ще я докарате?"

          -----------------

          Знаеш ли, писах писах и накрая изтрих всичко. Какво точно да ти обяснявам на теб, не съм останал с впечатление че си вчерашен. Живей си живота както го разбираш. Аз такива иронии съм спрял да схващам.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Дали ще се разчепка съвина при евентуалните обезщетения
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • Bogoljub Gagic
              Bogoljub Gagic коментира
              Редактиране на коментар
              Застрахователите със сигурност ще правят обструкциЙ, гаранция.

          • Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Според мен човека с джипа протестира.
            Не знам за какво( срещу Борисов или Радев) , но това е негово законно право. Скоро имаше подобен случей при румънското посолство, но там протестиращите бяха пешеходци.
            Аз също виждам скандално нарушение на правата на протест на пича с гегата. Чуека блокира кръстовището не щото е простак, а щото протестира.

            Момент, бях си го записал някъде... Щото аз съм проЗд и не мога така умно да го кажа... А, намерих го:

            Първоначално публикуван от адв. Екемджиев

            Гражданското неподчинение, подобно на извънредните ситуации, с които ние свикнахме, е сериозна турбуленция в обществените отношения и обществения ред, при която в името на съблюдаване на висши ценности се допускат известни смущения в обществения ред и нарушения на по-периферни закони. ​​​​
            Да не говорим, че:


            Съдът в Страсбург казва, че подобни протести представляват изразяване на политическо мнение, а правото на събиране и изразяване на политическо мнение са с най-висок интензитет на защита от Европейската конвенция за правата на човека, обясни юристът
            Най висок интензитет, майна. Висши ценности. И турбуленция. Тва да не ти е да сЕреш у външна тоалетна. Цивилизация.... Къде сме ние, къде са те, а?
            Последно редактирано от windwarrior; 21-08-20, 22:19.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • Kirilpm
              Kirilpm коментира
              Редактиране на коментар
              "се допускат известни смущения в обществения ред и нарушения на по-периферни закони. "
              Мен ме грабна това умотворение - всичките една майка ги е раждала.

            • cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              То щяха да му нарушат "правото на протест", ако беше поостанал като нормален протестиращ, докато дойдат полицаите да го приберат... Пък той бързо предаде свещената си кауза и избяга. Вероятно е искал да се запише в новата Конституция, че "Черен джип" е навсякъде с предимство, и това да е над всякакви други закони и правила. Нали, ако все пак знае вашият герой, какво въобще е Конституция...
              Протест без искания не съществува, но продължавайте да се правите на интересни. То писаното остава. Абсурдни аналогии могат да се правят всякакви, целите на тия похвати са ясни(макар и конкретиката да си я знае всеки от използващите ги).
              Особено странна е позицията на върли антикомунисти и антифашисти(цитиращи пламенно Нимьолер, поне до скоро), подкрепящи сегашните мафиоти с официалната нелепа теза, че всъщност събитията сега не ги интересуват, и това не е техният мач, щото са от Глиган-Грудово...
              Аз не бих писал за неща, които наистина не ме интересуват и нямам мнение. Може би затова не си представям, защо и как някой би го правил.

          • Всяка тема стана за политика и еврогейщина. Тая вечер отварям четвърта и мисля да се отказвам. Просто ако на още едно място прочета за протести и решенията на евроГейския съд, може насън да ме подгонят протестъри-гейове. Което, ако само ме гонят, не е страшно. Проблем ще е ако вземат да ме настигнат.
            У нас наказанията за хулиганство са твърде леки, а това е едно много често извършвано престъпление. Честото му извършване е именно заради никаквата наказуемост.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • Тва е щот сме прости. Е или поне аз. И не вдяваме интензитета на турбуленцията. Или турбуленцията на интензитета.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар





              • #4135.2
                cecoa1 коментира
                Вчера, 11:50
                То щяха да му нарушат "правото на протест", ако беше поостанал като нормален протестиращ, докато дойдат полицаите да го приберат... Пък той бързо предаде свещената си кауза и избяга. Вероятно е искал да се запише в новата Конституция, че "Черен джип" е навсякъде с предимство, и това да е над всякакви други закони и правила. Нали, ако все пак знае вашият герой, какво въобще е Конституция...
                Протест без искания не съществува, но продължавайте да се правите на интересни. То писаното остава. Абсурдни аналогии могат да се правят всякакви, целите на тия похвати са ясни(макар и конкретиката да си я знае всеки от използващите ги).
                Особено странна е позицията на върли антикомунисти и антифашисти(цитиращи пламенно Нимьолер, поне до скоро), подкрепящи сегашните мафиоти с официалната нелепа теза, че всъщност събитията сега не ги интересуват, и това не е техният мач, щото са от Глиган-Грудово...
                Аз не бих писал за неща, които наистина не ме интересуват и нямам мнение. Може би затова не си представям, защо и как някой би го правил
                Другарю политкомисар - вече го казах, но ще се повторя, явно се налага (някои хора явно бавно схващат). Спрете да бъдете клавиатурен революционер, и заповядайте да дадете личен пример на живо. Палатката от мен. Наденицата и бирата ше требе да си ги изкараш сам с викове "ууууууу" и "Остаффка". Иначе чаршафите от по половин страница, които изписвате, дрънчат на кухо като пробита цинкова кофа.

                Или може би се страхувате да не загубите саламчето (вюрстчето във вашият случай) върху филийката брот с малко бутер отгоре?

                Има един хубав български лаф - що не е добре да си опъваш жената на площада? Щот ще се съберат кибици да ти дават акъл как да си ебеш собствената жена. Ай байгън от разбирачи....
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

                  Другарю политкомисар - вече го казах, но ще се повторя, явно се налага (някои хора явно бавно схващат). Спрете да бъдете клавиатурен революционер, и заповядайте да дадете личен пример на живо. Палатката от мен. Наденицата и бирата ше требе да си ги изкараш сам с викове "ууууууу" и "Остаффка". Иначе чаршафите от по половин страница, които изписвате, дрънчат на кухо като пробита цинкова кофа.

                  Или може би се страхувате да не загубите саламчето (вюрстчето във вашият случай) върху филийката брот с малко бутер отгоре?

                  Има един хубав български лаф - що не е добре да си опъваш жената на площада? Щот ще се съберат кибици да ти дават акъл как да си ебеш собствената жена. Ай байгън от разбирачи....
                  Другарю, ти колко неща каза, които едно с едно не се връзват, че даже и лафа от последното ти изречение важи много повече за теб.
                  Питах те, дай твоята теза, аргументи, разсъждения - аа, не, аз съм от Глиган-Грудово.
                  Ама теорията ти с Глиган-Грудово, не се връзва с доскорошното ти възхваляване на Нимьолер, нито с включванията ти с постове по теми, които уж не те засягат. Не съм останал с други впечатления да се изявяваш толкова непоследователно, дори напротив, коригирал си винаги другите с назидателен тон. Дай по-сериозно, или въобще не се излагай.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • Са каква е драмата? Че някой е решил да си троши новия джип, или че троши чуждо имущество, или че затварят кръстовища докато си решават споровете? Или че от червената въшка не се показа едно дуло да му вкара два бързи? Е да де, ма може и тоя червения да е бил виновен? Така е, ама не е това начина. Отзад е могло да има деца необезопасени. А да верно, как така няма да ги обезопаси, пак е виновен.
                    Всеки да си направи сметка колко пъти са му отнели предимство или са го засекли. Ако всеки път беше така... А сега да си направи сметка и той колко пъти е отнел предимство или засякъл някой.
                    Тая простотия по пътищата е време да приключи.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • Kirilpm
                      Kirilpm коментира
                      Редактиране на коментар
                      Драмата е, че видиш ли това се случвало само у нас и само заради главната мутра.В нета съм попадал на подобна случка в Русия с много повече нацелени коли, а там полицията тупа здраво.В щатите, където тупането, често е подкрепено с олово пак съм гледал записи на такива случки.Ама НЕ, това се случва само у нас, понеже сме неандерталци.

                    • cecoa1
                      cecoa1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Сравнението с Русия е съвсем правилно. И там се случва по мутренско-манталитетски причини основно, и по-малко по олигофренски. Докато в САЩ е предимно вторият вариант.
                      Отделно, че населението на двете държави, е почти колкото това на ЕС. Чисто статистически, бих се учудил да не се случват такива неща при толкова народ.

                      Но пък имам наблюдения години наред, по 8-10 часа на ден, от шофиране в нашата столица, и определено положението не беше за хвалби(от сорта, че "навкякъде е така"), а чувам, че напоследък се е и влошило. И определено едва ли е заради много наказани за такова поведение.

                    • Kirilpm
                      Kirilpm коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз втори път чета и не мога да схвана разликата между мутренските и олигофренските причини?Според моя скромен опит двете се припокриват.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X