Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Табелата, ако се вгледате е ламаринка "неръждавейка", а до нея (не на нея) върху корпуса на автобуса са мацнати маалко синя и повечко бяла боя, за да имитира ивицата вляво на истинските табели. Аз затова я снимах, де. Напомни ми за един бакшиш, който си беше лепнал "стикер" от станиол на кофичка за кисело мляко на джама
    Няма какво да се вглеждам, виждал съм достатъчно как се изтърква черното по изпъкналите букви и цифри.
    Единственото несъответствие е инвентарния номер, с надписа за гараж Дружба(1133 е номер за гараж Земляне). Но това е защото 2015г местят доста такива автобуси в гараж Дружба, а после ги връщат миналата година септември на Земляне.
    Ако толкова се съмняваш, звъниш на 112 и докладваш. Или на Центъра за градска "дъбилност".
    По принцип проверяват всякакви сигнали - за мен се бяха обаждали, че съм пиян и неадекватен. Дойдоха от КАТ, обясних им културно, че все някой недоволен от всички пътници, няма как да няма, и че не пия алкохол и на Нова година, но въпреки това ме провериха с уред, щот' "сигнал по 112".
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Номерата се трият щото едни другари спестяват последното прахово полимерно покритие от технологията.Праховото не е като мокрото,многоцветното е сложна работа,особено за милиционери.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        По принцип проверяват всякакви сигнали...
        Така и трябва.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Табелата е лява, номерът си е прав.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Така и трябва.
            Спор няма. Съмнението някъде основателно умира последно.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Табелата е лява, номерът си е прав.
              Това пък какво значи?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Номерът е този, който трябва за този автобус. Когато ти разкопчеят нита на задния номер при боядисване или атомобилът е мит на четки какво става?
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Номерът е този, който трябва за този автобус. Когато ти разкопчеят нита на задния номер при боядисване или атомобилът е мит на четки какво става?
                  Не се скъсява табелата с 5 см. в лявата страна, във всеки случай. Тука все едно е отрязана с ножица ивицата със знамето или с евроГейските звезди, където пише "BG". А този "секретен болт" или "нит" си стоЙ на номера - на мен ми е падал заден номер при газене в ряката при дядо Владо, въпросният нит си стоеше на номера. Пък и съм виждал доста монтьори смело да свалят задния номер - нитът винаги си остава на него, той не е хванат за колата.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Така и трябва.
                    То трябва, ама не и баш така... Нищо не пречи да си звъни човек постоянно и да дава фалшиви сигнали. Трябва да се носи отговорност и за такива действия.

                    А за номера, омазан е с оранжево, и нита стои... Но това е от мързел. По принцип тоя нит си остана някаква глупост - сечеш го, махаш номера, после нита си остава само на номера и никой не му е зор за това. Макар че принципно трябва да е хванат за МПС.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                      Трябва да се носи отговорност и за такива действия.
                      Тя се и носи.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Нит не слагат от около година.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Нит не слагат от около година.
                          Е, па как са пропущѝле? Че не взимаха ли +5 лева и за него?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Тя се и носи.
                            Сега ще спя спокойно - сигурно моя набедител още гние по затворите, или Гагич вече му е отнел имуществото... Еееех, защо ли не се дава гласност, на такива поучителни истории, да знаят хорицата как не бива да се прави.

                            ПП: Впрочем, съмнявам се, че дори и да бяха въртели само пръст на някой, за подобни глупости, щеше да е достатъчно назидателно и известно, за да не се прави с лека ръка. А освен за себе си съм чувал за подобни случки и с колеги.
                            Последно редактирано от cecoa1; 12-01-18, 21:41.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Ама ти за какво говориш в края на краищата! Да ми се сториш пиян и неадекватен - в качеството си на шофьор от градския транспорт - и да се обадя на 112? Няма нищо лошо, ненормално, или наказуемо. Да се окаже, че така ми се е сторило - също.
                              Да се зоупотребява с тази система е нещо съвсем друго. И се носи отговорност - съвсем определено.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Да се окаже, че така ми се е сторило - също.
                                Да се зоупотребява с тази система е нещо съвсем друго. И се носи отговорност - съвсем определено.
                                Ще е нещо друго, ако го пише в нормативен документ.
                                Доколкото си знам, че няма как да съм бил нито пиян, нито неадекватен, за мен и еднократното си е злоупотреба.
                                А на теб може да ти се струват много неща всеки ден, въпроса ми е кога точно почваш да носиш отговорност за сигналите си(па макар и за теб съвсем реални и в полза на обществото)?
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X