Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
    И изведнъж се изненадваш как твое нарушение засяга някой друг и почваш с обясненията "Ама аз таковата ... аз само така, 'щото си мислех, че ..." и т.н. Предполагам знаеш, че 99.99% от инцидентите се случват не по желание на предизвикалите ги.
    Зависи колко често ти се случва и колко ти се налага да караш. Дори и изявени защитници на буквата на закона, биха си попроменили мнението при определени обстоятелства(най-вече над определено съотношение на шофиране, като продължителност и сложност, към инциденти от собствени грешки).
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
      Това е сайта. Работи добре. Безплатен и поддържа доста камери. Мисля че четох някъде че Вадим е загинал при мотоциклетна катастрофа.

      http://www.registratorviewer.com/index_en.html

      o, не го знаех този сайт, на страницата на моя регистратор имаше директен линк за сваляне на програмчЕто. Може да е полезно за колегите, не са всички като Ясен да нямат кАмпютър с карточетец
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Те това нямам на какво да си го пусна. Все едно де, имам някакви средства за кълцане на видео, просто нямам ентусиазъм да ги ползвам.

        Не пускат с лепенки за газови, което е различно. Впрочем конкретният паркинг поради внезапен изблик на здрав разум е оборудван с каквото трябва за да може да се влиза и с газови вътре.
        Е, то ентусиазъм си трябва и за гледане на 5 минутно клипче, за да издебнеш и познаеш важните 30 секунди

        Я кажи какво е оборудването за паркинг да се влиза в газова, че аз махнах бутилката и влизам в нашия, но лепенката си ми стои.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          Е, то ентусиазъм си трябва и за гледане на 5 минутно клипче, за да издебнеш и познаеш важните 30 секунди
          На всичките важните неща са в началото.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            На всичките важните неща са в началото.
            Ама те, на принципа "надеждата умира последна", чакат още по-важните до самия край. Я им врътни един пълнометражен филм, да видиш колко навалица ще се върже!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              o, не го знаех този сайт, на страницата на моя регистратор имаше директен линк за сваляне на програмчЕто....
              При мен дойде вграден в регистратора този плеър... А Вадим бе много точен човек - за няколкото малко проблема реагираше моментално в директен разговор...
              За съжаление тази програма остана без поддръжка - преди по-малко от месец отказа да работи изцяло докато не мина някакъв ъпдейт на Уиндоуса...
              Освен това вече не работят част от 'картите'... Жалко за човека и за проекта...
              Удобство бе - директно в него виждаш ускорения, скорости, можеш да 'ускоряваш' клипчета, да им слагаш субтитри със скорост, координати... Виждаш всичко на картата....
              Абе - удобна работа бе...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Спри! Спри! Спри! СПРИ БЕ! Свирни му бе!


                https://www.youtube.com/watch?v=8u4mrpXTuCY&feature=youtu.be

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ...лелка, евентуално дрЪта кака?
                  Дръта кака е тъща ти, това е печено арнаутче в зората на живота!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Айде да освежим темата
                    Трудно се преминава на червен светофар в час пик сутринта Добре, че светофара пуска само от едната страна движението...


                    А тук - абе май не е куриозно нарушение (освен неспазване на еконормите), ама все пак си е Бйе Йем Вйе
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Толкова минавания на червено гледам всяка сутрин, че не ми правят впечатление и не ги качавам тук, но такова двойно, напред-назад, не съм виждал сторно на глобата!
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Айде да освежим темата
                        Трудно се преминава на червен светофар в час пик сутринта Добре, че светофара пуска само от едната страна движението...


                        А тук - абе май не е куриозно нарушение (освен неспазване на еконормите), ама все пак си е Бйе Йем Вйе
                        В двата клипа виждам толкова сбъркана организация на движението(знаци и маркировка). Не фатално, но ... личи некомпетентност за елементарни работи.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Точно в тези участъци не виждам проблем с маркировката, освен че не е подновена и почти не се вижда (обикновено някъде този месец я подновяват)... Какво да правиш - 'евтини' бои...
                          Затова и в участъците не виждам какво още може да се направи без да се разшири платното...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Точно в тези участъци не виждам проблем с маркировката...
                            Просто са грешни. Както казах не фатално, но грешни, все пак. А в началото на първия клип виждам знак за улица, по която могат да се движат само велосипедисти(вдясно - на напречната улица). И в София си имаме такива булеварди, по които според знаците е забранено да се движат други освен велосипедисти - бул. Тодор Александров, бул. Сливница.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Алеята за велосипедисти е няколко метра преди самия булевард... Практически е на тротоара, но тъй-като е широка - са сложили знак да не се качи някой автомобил - не виждам конфликт...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Алеята за велосипедисти е няколко метра преди самия булевард... Практически е на тротоара, но тъй-като е широка - са сложили знак да не се качи някой автомобил - не виждам конфликт...
                                Кой е булеварда с велоалеята?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X