Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Някои, даже сме пили бира на една маса,.
    Некои като Батето май топнаа паламарка меж' бедра църни горещи, че и неколкократно - колкото пъти "Иръпшъните" се връщаха да гастролират в НРБ.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      По сведения от втора ръка, Батето бил безразличен, ма Янчо Таков - особено мераклия. Не го огряло...
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        По сведения от втора ръка, Батето бил безразличен, ма Янчо Таков - особено мераклия. Не го огряло...
        Абе, идвА няколко пъти в КМБ момата, не ще да са я канѝли само заради певческите ѝ и танцувални умения. Тогава, в онзи Златен век (поклон-знаете...) НЕ ВСИЧКО БЕШЕ ПАРИ, нали?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Принос към нАуката на ТИРоизпреварването. Ибо знаем, че да изпревариш ТИР изисква особени умения:

          Мнение на Чавдар (V93)
          Е, явно се намират и хора, които не могат да задминат ТИР, ако не са с HEMI ...
          И понеже не бях с "Хемито", ами с "Либито" и то на задно (а в "Мануел" пише да не се превключва при скорости над 80 км/ч...) и не владея тънкостите на ТИРоизпреварването (камионът караше със 120 и нарочно ускоряваше при опит да бъде изпреварен), особено по тъй добре почистени пътища, се наложи да ...

          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Принос към нАуката на ТИРоизпреварването. Ибо знаем, че да изпревариш ТИР изисква особени умения:



            И понеже не бях с "Хемито", ами с "Либито" и то на задно (а в "Мануел" пише да не се превключва при скорости над 80 км/ч...) и не владея тънкостите на ТИРоизпреварването (камионът караше със 120 и нарочно ускоряваше при опит да бъде изпреварен), особено по тъй добре почистени пътища, се наложи да ... ...
            Един тъп въпрос може ли? Като ТИР-ът е карал със 120, ти с колко караше, та да ти е зор да го изпревариш? Особено като НЕ си бил на магистрала, а на двупосочен път, че и с вода и сняг?!? Не са ли ти малко повечко годините да се правиш на рацер?!?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Принос към нАуката на ТИРоизпреварването. Ибо знаем, че да изпревариш ТИР изисква особени умения:



              И понеже не бях с "Хемито", ами с "Либито" и то на задно (а в "Мануел" пише да не се превключва при скорости над 80 км/ч...) и не владея тънкостите на ТИРоизпреварването (камионът караше със 120 и нарочно ускоряваше при опит да бъде изпреварен), особено по тъй добре почистени пътища, се наложи да ...

              Е, той, ако е карал със 120 км/ч, ти с колко си го изпреварил? При разрешени 50 !!!

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Е, той, ако е карал със 120 км/ч, ти с колко си го изпреварил? При разрешени 50 !!!
                Какви 50 ? Аз говоря за преди въпросното кръстовище, където му минах отдясно.
                За гореписавшите - проблемът е мръсната вода, с която ТИР-овете те заливат, вижда се на клипа, коментирано е и в заключената тема, към която съм дал линк.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Какви 50 ?...
                  Пфф, ти даже и не си разбрал...ашколсун...Виж на 3:57.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Пфф, ти даже и не си разбрал...ашколсун...Виж на 3:57.
                    На 3:57 нито аз, нито ТИР-ът се движим със 120. Изобщо не твърдя, че нямам нарушение.
                    Но с висококомпетентни критици, които нямат един клип в тази тема, е безсмислено да се дискутира.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Един тъп въпрос може ли? Като ТИР-ът е карал със 120, ти с колко караше, та да ти е зор да го изпревариш? Особено като НЕ си бил на магистрала, а на двупосочен път, че и с вода и сняг?!? Не са ли ти малко повечко годините да се правиш на рацер?!?
                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      Е, той, ако е карал със 120 км/ч, ти с колко си го изпреварил? При разрешени 50 !!!
                      И аз да се наредя да питам , ама надали ще получим отговор . То си ни е нормално нЕкой друг да ни е виновен . Това че друже Гагич вече е позагубил заради ЕГНто малко от шофьорските способности е ясно , но не разбирам защо иска и всички други да знаят . И аз въпреки че съм малко преди 50 те не мога да карам както преди години и изпитвам страх понякога .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        Това че друже Гагич вече е позагубил заради ЕГНто малко от шофьорските способности е ясно , но не разбирам защо иска и всички други да знаят . И аз въпреки че съм малко преди 50 те не мога да карам както преди години и изпитвам страх понякога .
                        #Кой ли ми изтри мнението. Така - нямам специалните способности, че да ги изгубя.
                        Друго ме вълнува. Защо след Калотина винаги пътят изглежда така (хем е второстепенен, нали има магистрала вече):



                        А преди Калотина, освен горния клип с КИШОпланинга, имаме и закономерни резултати от състоянието на пътната настилка:

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Гагич, случвало ми се е подобна ситуация... Ами седиш и чакаш подобряване на обстановката...
                          Не виждам как точно е виновен тираджията - той си кара по своя си начин.. И съвсем не е толкова маневрен колкото лек автомобил - всичко трябва да се предвижда отдалеч с основна цел - да не намаляваш и губиш темпо..
                          Затова и се изнесе вляво - с надеждата да не го засечеш и блокираш преди кръстовището...
                          Пък ти като бързаш - изпревари го ако ти стиска - не вярвам да очакваш да стъпи по непочистеното само и само за да можеш да го изпревариш безопасно
                          Алтернативата съм я правил преди около 15 години - сина внезапно вдигна над 40С температура и го играх (много рискова) линейка - стъпваш в кишата (там - с около 140км/ч), равномерна но достатъчно силна газ, и пързаляйки се постоянно - изпреварваш, като особено внимаваш с връщането в почистеното, защото кишата ще те дръпне много асиметрично когато започнеш да излизаш...
                          Абе - терсене си е каране при променливи условия

                          А за пътя - зимата като пътувах към София ми направи впечатление около Севлиево - след поледица и непочистен път, от табелката на габровския район - сух асфалт
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            #Кой ли ми изтри мнението. Така - нямам специалните способности, че да ги изгубя.
                            Друго ме вълнува. Защо след Калотина винаги пътят изглежда така (хем е второстепенен, нали има магистрала вече):



                            А преди Калотина, освен горния клип с КИШОпланинга, имаме и закономерни резултати от състоянието на пътната настилка:

                            Никой не говори за специални ........... С напредване на възрастта някой от действията и реакциЙте ни стават по-бавни ..... Така че нищо лошо да го имаме впредвид до колко ни носят главите ...
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              .... стъпваш в кишата (там - с около 140км/ч), равномерна но достатъчно силна газ, и пързаляйки се постоянно - изпреварваш, като особено внимаваш с връщането в почистеното, защото кишата ще те дръпне много асиметрично когато започнеш да излизаш...
                              Абе - терсене си е каране при променливи условия

                              А за пътя - зимата като пътувах към София ми направи впечатление около Севлиево - след поледица и непочистен път, от табелката на габровския район - сух асфалт
                              Кишата е неравномерна и вероятно, както някой писа в темата за летните гуми, е образувана от почистващите машини - гребат от едната лента и хвърлят в съседната.

                              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                              Никой не говори за специални ........... С напредване на възрастта някой от действията и реакциЙте ни стават по-бавни ..... Така че нищо лошо да го имаме впредвид до колко ни носят главите ...
                              Как се изпреварва ТИР, ще ме научи ли някой на стари години?
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-03-18, 07:15.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Вече те запитаха : Защо искаш да изпреварваш товарен камион ако се движи със сто и дваЙсе при разрешена максимална примерно 90 км ? Не виждам причина ако той нарушава правилата и ти също на уруш да се опитваш . На стари години ще караме зад ТИРа .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X