Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Нема чаршафосани, нема зони, кво искаш повече.
    Изобщо Факултето си е яката ралта.
    Искам да не изскачат от дворовете едва проходили бебета.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Те затова са гърбиците през 20 метра.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Все още минавам оттам всяка сутрин, но по друг кратък маршрут, не повече от 3-4 минутки
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          Все още минавам оттам всяка сутрин, но по друг кратък маршрут, не повече от 3-4 минутки
          Е, в случая се бях запътил в друга посока и реших да избегна задръстванията по "ОколоМръсното" покрай Суходол.

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          Това прилича на шорткъта от продължението на Житница, дето го ползва IvanIvanovi ежедневно за да стигне до метростанция Вардар.
          Аз това го минах веднъж посред бял ден и ми побеля косата.
          Ето нещо сравнително прясно от там (по-интересното е от 45-та секунда нататък, а най-интересно става от 2-рата минута):

          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
            Не че съм се засилил към София ама поне кажи къде точно се намира този УЖАс че да не се объркам нещо ............
            Eто:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fuckalteto.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5783946

            Кръстен е така, защото там се намира(ше?) опитно поле на Агрономическия факултет (вече несъществуващ) на Соф. университет - едно "имение" покрай ЖП-линията. Имало някога и музей, нещо като "кунсткамера" (не е на немски, на руССкиЙ е ) т.е. изложение на уроди - препарирани двуглави или шесткраки телета и овци, спиртосани ембриони на такива и т.н.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              То си седи част от него.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                То си седи част от него.
                Кое си седи? Искам да гледам уроди! Може ли да се посещава?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Eто:

                  [ATTACH=CONFIG]951052[/ATTACH]

                  Кръстен е така, защото там се намира(ше?) опитно поле на Агрономическия факултет (вече несъществуващ) на Соф. университет - едно "имение" покрай ЖП-линията. Имало някога и музей, нещо като "кунсткамера" (не е на немски, на руССкиЙ е ) т.е. изложение на уроди - препарирани двуглави или шесткраки телета и овци, спиртосани ембриони на такива и т.н.
                  Благодаря !
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Опитното. За музей не знам да е имало, съответно не знам дали има и сега.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Нощем (след 21ч) оттам се минава със 70 - или поне така минават местните. Мен ме е шубе и късам колоната, поради което пък понякога ме изпреварват.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        .... ама поне кажи къде точно се намира този УЖАс че да не се объркам нещо ............
                        Чисто топографски, този ужас се намира на едно от местата с най-хубаво изложение в София. Хълм с изложение юг-югозапад, много плавна денивелация и прекрасен изглед към София, Витоша и Люлин-планина. Северното изложение на хълмистата част на Лозенец, пасти да яде.
                        Дори жп линията не е кой знае какъв проблем, ама населението о.ира всичко.
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          ФакултетО е май единственото място, където съм виждал къща, построена по средата на улицата
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                            ФакултетО...
                            Фукальтето съ казвъ, батей.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              Чисто топографски, този ужас се намира на едно от местата с най-хубаво изложение в София. Хълм с изложение юг-югозапад, много плавна денивелация и прекрасен изглед към София, Витоша и Люлин-планина. Северното изложение на хълмистата част на Лозенец, пасти да яде.
                              Дори жп линията не е кой знае какъв проблем, ама населението о.ира всичко.
                              Западната част София ми е много непозната и ако не се лъжа само един или най-много два пъти и то преди години съм минавал от северната дъга през кръстовището за Калотина до Княжево . Вдясно си спомням някакви ниски и разхвърляни цигански постройки и предполагам че това е началото на прословутото ФакултетО .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Погледни пак картата на Боголюб. Далече е от околовръстното. На изток почти се вклинява в центъра.
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X