Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Не спи КАТ сега проблема са катализаторите заети са хората.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
      Тоя продължава да си кара Голфа така ... Даваха го и по телевизии и къде ли не... А КАТ спи. Как тоя от поне два месеца се движи така,че и се кефи като го снимат...

      Аааа те са го оставили нарочно да посреща европейските гости на летището [emoji2]

      T
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Може да си има бушон-късо съединение срещу крайпътните органи- КАТ.Например кола и нарочно зрелищно нарушение.
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Ми как така да го спрат от движение - няма да е демократично - трябва да му дадат поне половин година срок да си я кара така, докато събере пари да си я оправи
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Понякога дори не успявам да се ядосам - някои действия са толкова глупави, че предизвикват предимно насмешка
            Ей този юнак го мярнах в огледалото, че се престроява в дясна лента (завой към Военноморска болница). Ускорението ми бе съвсем нормално до 50км/ч - не съм настъпвал... Добре, че видях, че ми светна лампата за автомобил в мъртвата зона, та отпуснах леко газта - интересно какво щеше да направи юнака ако вместо това леко бях настъпил газта???
            Иначе не пропусна да си смъкне прозореца да размахва пръсти, ама така и не разбрах на кого ги размахваше, щото беше в далечината (въобще не знам на клипа дали ще се види)...
            С лежерното ми темпо 50-55км/ч се движих след 'бързака' още около 2км, и на първия светофар се наредихме заедно
            Какво да направиш - манталитет
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Да беше дал малко повечко газ ти та весело щеше да си прекара. Това заслужава тоя.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                Да беше дал малко повечко газ ти та весело щеше да си прекара. Това заслужава тоя.
                То,такива като тоя трябва да ги убиват още в детската градина,ама какво е виновен някой в насрещното...

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  В случая въобще не се напъвах - както писах по-горе, макар и никак да не се мотах, ускорих си 'икономично' до 50км/ч и дотам - пътя ми е пределно познат и знам, че там и да натискаш и да не натискаш - пак се движиш бавно...
                  За хората, които не са от Варна - това е околовръстното, на което средната скорост рядко надвишава 20км/ч.... Може и да се вижда, че в далечината почва колоната. Дефакто след около 20 сек с това лежерно темпо настигнах 'бързака' и се наредих зад него заради колоната... И така - още километър-два до светофара, където се правеше на разсеян
                  А леко натискане на газта предполагам щеше да предизвика директно ПТП (като го гледам какъв е малоумник - не е сигурно дали няма да се метне и върху мен) - кому е нужно?
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    ...където се правеше на разсеян...
                    Хм, мислиш ли, че изобщо се е ангажирал с въпроса, по какъвто и да е начин.

                    Впрочем, той ПТП осъществи (бордюрът) и без друго.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Хм, мислиш ли, че изобщо се е ангажирал с въпроса, по какъвто и да е начин.

                      Впрочем, той ПТП осъществи (бордюрът) и без друго.
                      Той го осъществи,но се размина някак си,поради факта че колегата не му затвори спонта...

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Нямам навик да гледам често в дясното огледало и винаги се намира някой малоумник, който да ми изкара акъла, решавайки да ме изпревари от тая страна. Дори след толкова години каране в София, пак не мога да им свикна.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          В рамките на нас.място Правилникът не Ви забранява да се движите в най-удобната разрешена лента в рамките на разрешената скорост.
                          Това важи за всички останали участници - за някои тя е вдясно от Вашата лента.
                          Дали тези някои са малоумници?
                          Човек се учи докато е прост!

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Тц. Баш изпреварване имах предвид. Това с лентите е друго.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Gadnyara Преглед на мнение
                              Дали тези някои са малоумници?
                              Не са, но понякога в ситуации като описаната, вземат че си повЕрват, че и предимство при престрояване имат. Което си е вече малоумно.
                              Преди 3-4 години, моя милост си кара кротко автобуса по линия 94 в София, спускайки се от НДК, към Университета по бул.В.Левски... След кръстовището с Графа, имам спирка, а метри преди нея в най-дясната лента, винаги имаше спрели коли (най-често таксита), поради което от далече си се престроявахме във втората лента... И повечето хора правеха същото, с изключение на някои тарикати, минаващи отдясно и шмугващи се някак във втората лента след светофара заради спрелите отдясно коли. Та минавайки светофара, гледам в дясното огледало, хвръчи едно Субару Трибека с включен от далече ляв мигач, и с явното намерение да се шмугне пред мен, щото в лентата му има паркирали... Но нещо, хем доста се беше позасилил, хем ги виждах, че няма да станат нещата ако не предприема действия да го пусна... Но пък за предотвратяване на ПТП, имах право да използвам и звуков сигнал, та взех че се възползвах (а уцелих и копчето с яките тромби за по-сигурно)... Бях готов и да спра в краен случай(макар и да не личеше отстрани) и малко да ги натисна наляво ако се окажеше, че съм попаднал на някой глух, но не се наложи - Субаруто спря с триста зора, на педя от последната паркирана кола.
                              Но имаше и продължение - на тази и на следващата спирка, бях овикван от младата шофьорка на Субаруто, колко съм бил малоумен, че сме били убийци на пътя, и че тя си возела детето в колата, и "как може такова нещо". Честно казано, не разбрах точно срещу какво протестира, може би трябваше съвсем без никакъв сигнал да и смачкам колата върху паркиралите (та белким и за тях се вземеха мерки, че бяха и на 30 метра от будката на катаджията на светофара). Малко съжалих, че не го направих - псувните и толкова ме ядосаха, че не намерих подходящи думи за отговор на толкова идиотското и поведение. От тогава на това място, никакви тромби - има и други начини да им стане ясно, че няма да минат. А на евентуални протести, естествено не на законово основание, а от типа "ще те чакам на последната спирка, щото карам кола от 100-200бона, и нЕма как да не съм навсякъде с предимство" , просто не съм ги видЕл, "толкова си мога".
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Gadnyara Преглед на мнение
                                В рамките на нас.място Правилникът не Ви забранява да се движите в най-удобната разрешена лента в рамките на разрешената скорост.
                                Това важи за всички останали участници - за някои тя е вдясно от Вашата лента.
                                Дали тези някои са малоумници?
                                Колега, видя ли там някъде разрешена лента?! Преди светофара вдясно е автобусна спирка, която се ползва често от завиващите към болницата като 'забавителна лента'...
                                След кръстовището няма две ленти...
                                Навярно така ще получиш по-добра представа за мястото
                                https://www.google.bg/maps/@43.22667...2!8i6656?hl=bg

                                В интерес на истината видях 'бързака' като се изнесе вдясно (до преди това кръстовище зад мен бе празно - явно задния светофар тъкмо ги бе пуснал).. след което изчезна в мъртвата зона, при което помислих, че просто е завил към болницата, докато не ми светна лампата за кола в мъртвата зона... А тъй-като знам какво следва - предпочетох да подходя предпазливо...

                                davc, явно се бе ангажирал, щото махаше разни пръсти, ама в далечината (точно когато преминаваше мястото, на което аз преминавах при свършване на клипчето )...
                                Пък може и да съм се припознал де - да е бил Мр.Бийн
                                Последно редактирано от slowtraveler; 09-01-18, 07:34.
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X