Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Много гори моя змей,на Форда за два месеца и седмица съм му навъртял над 11000 км.Разликата в горивото е повече от два пъти,но освен за мойта сигурност,друга оправия няма,да свършва тоя наплив,че не можем да работим нормално,по рано от обяд не мога да стигна до обекта,заради това на Бъдни на Коледа и до нова година ще бачкаме без почивка,да компенсираме загубата на времето по улиците.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Добре дошли в голямото село.
      Тука е така целогодишно. Ако бизнес центъра ви потръгне ще стане по зле.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Добре дошли в голямото село.
        Тука е така целогодишно. Ако бизнес центъра ви потръгне ще стане по зле.
        Аз работя/работех във една фирма в кв.Бояна 17 г.Сега съм си в Пловдив,Тука е по зле,в Сф няма квартали като капана и Кичук Париж и Смирненски , инфраструктурата тука е друга.
        Представи си сутрин към 8 часа софийското южно околовръстно от Цариградско до Камбаните и същото го премести в целия Пловдив.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          София сега и преди година нямат нищо общо като трафик ! Страх ме е за след година да си помисля какво ще е !

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Келеш нумеро уно (от 1:40 нататък):



            Монументалната му наглост ме впечатли дотолкова, че чак от зор си спрях хубавата песен на ФФДП докато блъсках по клаксона.

            Имам и още едно клипче от днес, с келеши нумеро дос и трес прехвърчащи синхронно на тъмно оранжево. Ама ютюб намери в него лицензно съдържание (музиката която слушам по радиото в колата !!!) и ся клипчето още се джурка, докато тубата премахне от него лицензното съдържание. С което искам да предам най-сърдечните си благопожелания към държателите на лицензите на съответните песни и да им пожелая така след-коледно и пред-новогодишно, специално за тях да измислят начин да си харчиш парите и на Оня свят.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

              Монументалната му наглост ме впечатли дотолкова, че чак от зор си спрях хубавата песен на ФФДП докато блъсках по клаксона.
              А защо го пусна (келеша имам предвид)?
              42

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                А защо го пусна (келеша имам предвид)?
                Варианти?
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Варианти?
                  Да си вземеш УАЗ

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Да си вземеш УАЗ
                    Обмислям го съвсем сериозно.

                    Иначе, признавам си, и на мен ми мина за милисекунда мисълта да му се нахакам във вратите, след което да слезна и да го пребия с лопатата дето си я возя в багажника. Но после реших че имам и по-приятни начини да си прекарам вечерта...
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      А ето ги и келеши дос и трес (от 0:30 нататък). Имам удоволствието да ви съобщя, че клипът е надлежно почистен от лицензионно съдържание, така че няма опасност да ви вкарат в затвора за това, че го гледате и/или че си подсвирквате лицензирани и защитени с авторски права парчета.

                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Обмислям го съвсем сериозно.
                        Мисли, мисли.

                        Впрочем няма нужда да го биеш с лопатата. Достатъчно е с дълбоко замислено изражение да извадиш протокола за констатиране на щети и да питаш другия дали е пил. После да се разколебаеш в отговора и все пак да викнеш милицията.

                        А за лицензионното съдържание - установил съм че животът без популярна музика не е чак толкова лош. Еле пък в колите.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Пичуви, много сте се изнервили,
                          или сте в бизнес където спечелени 0,5сек. са стратегическо предимство, или скоро за куриозно нарушение ще броим и не пуснат мигач
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Много време се губи като му се нахакаш във вратите. Не си струва.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Имах в градския транспорт двама колеги, при които единствения шанс да не те ударят като им отнемеш предимство, е да не успеят да го направят и при най-доброто си желание.
                              Единият се хвалеше, че има над 60 (доколкото помня) ПТП-та без нито един акт. А другият се беше профилирал предимно(но не само) в обръщането на врати (отваряни без да се погледне назад), и беше малко по-умерен - с постоянния си автобус беше по-милостив за да не си го чупи

                              Е, и при тях фактора време играеше роля - в края на смяната ще те опазят, в началото ще те ударят нарочно стига да могат и да им се даде повод. Работното време си течеше и докато чакат КАТ, вместо да се морят да возят народа...
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Тоя продължава да си кара Голфа така ... Даваха го и по телевизии и къде ли не... А КАТ спи. Как тоя от поне два месеца се движи така,че и се кефи като го снимат...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X