Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
    Кое те кара да мислиш, че не можеш да продължиш направо от тази лента? Кое те кара да мислиш, че като има знак за спирка, не можеш да се движиш в тази лента?
    Ами макар че показаха някакви остатъци от маркировка, другото което ме кара да мисля така е следната ситуация - светофара е червен, аз съм в лявата, ти в дясната лента. Святка зеленото и ние тръгваме двамата едновременно напред. Ти откъде ще минеш? И защо си мислиш, че си с предимство, след като ти трябва да се престроиш в този случай, а аз продължавам напред в същата лента по която съм се движил.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Чл. 25. ...
      (2) При извършване на маневра, която е свързана с навлизане изцяло или частично в съседна пътна лента, водачът е длъжен да пропусне пътните превозни средства, които се движат по нея. Когато такава маневра трябва едновременно да извършат две пътни превозни средства от две съседни пътни ленти, с предимство е водачът на пътното превозно средство, което се намира в дясната пътна лента.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Чл. 25. ...
        (2) При извършване на маневра, която е свързана с навлизане изцяло или частично в съседна пътна лента, водачът е длъжен да пропусне пътните превозни средства, които се движат по нея. Когато такава маневра трябва едновременно да извършат две пътни превозни средства от две съседни пътни ленти, с предимство е водачът на пътното превозно средство, което се намира в дясната пътна лента.
        И каква маневра с навлизане в съседна лента извършва в нашия случай колата намираща се в лявата лента за да прилагаме този член?
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          И каква маневра с навлизане в съседна лента извършва в нашия случай колата намираща се в лявата лента за да прилагаме този член?
          А каква маневра с навлизане в съседна лента извършва колата от дясната лента? Покажи ми кое определя, че лентата след кръстовището е продължение на лявата лента преди кръстовището. По интуиция е ясна работата.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
            Чл. 25. ...
            (2) При извършване на маневра, която е свързана с навлизане изцяло или частично в съседна пътна лента, водачът е длъжен да пропусне пътните превозни средства, които се движат по нея. Когато такава маневра трябва едновременно да извършат две пътни превозни средства от две съседни пътни ленти, с предимство е водачът на пътното превозно средство, което се намира в дясната пътна лента.
            Какво навлизане в съседна пътна лента, какви 5 лева?!? Колата от лявата лента си продължава направо, без ни най-малко да променя посоката на движение. Т.е. престрояване извършва само онзи отдясно и отиваме на чл. 81.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              А каква маневра с навлизане в съседна лента извършва колата от дясната лента? Покажи ми кое определя, че лентата след кръстовището е продължение на лявата лента преди кръстовището. По интуиция е ясна работата.
              Е, айде сега! Ти сериозно ли? Погледни моля те пак снимките, на коя лента е продължението след кръстовището. И не ми отговори на въпроса - ако едновременно тръгнат две коли от светофара направо откъде ще мине колата която е в дясната лента? Как ще продължи напред, като джигита от клипа ли?
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Е, айде сега! Ти сериозно ли? Погледни моля те пак снимките, на коя лента е продължението след кръстовището. И не ми отговори на въпроса - ако едновременно тръгнат две коли от светофара направо откъде ще мине колата която е в дясната лента? Как ще продължи напред, като джигита от клипа ли?
                Ти май не четеш или не искаш да вникнеш в това, което пиша. Движението по пътищата е подчинено на правила, не на интуиция. От тук и идва различното ни тълкуване - ти си по интуиция, сори. Но и всяка организация на движението трябва да е максимално близка до интуитивното възприемане и да не се конфронтира с него.
                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                ...Покажи ми кое определя, че лентата след кръстовището е продължение на лявата лента преди кръстовището. По интуиция е ясна работата.
                Когато преди кръстовище две ленти трябва да се съберат в една след кръстовището, с предимство е движещият се в дясната лента, ако няма друго указано.
                Последно редактирано от Kozzzec; 09-01-18, 20:01.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  ...Отделно, дето бързакът пердаши през част от платното, където май няма право да се движи...
                  Това преминаване на бързака през тротоара с такава скорост няма как да се оправдае.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Ти май не четеш или не искаш да вникнеш в това, което пиша. Движението по пътищата е подчинено на правила, не на интуиция. От тук и идва различното ни тълкуване - ти си по интуиция, сори. Но и всяка организация на движението трябва да е максимално близка до интуитивното възприемане и да не се конфронтира с него.


                    Когато преди кръстовище две ленти трябва да се съберат в една след кръстовището, с предимство е движещият се в дясната лента, ако няма друго указано.
                    Аз се предавам!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Аз се предавам!
                      И правилно!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        .... с предимство е движещият се в дясната лента, ако няма друго указано.
                        Ако джигита беше автобус,щеше да си прав,ама не от светофара чак

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Kozzzec това твое твърдение е вярно само, че този от средната лента иска да премине в дясната а този от дясната в лявата. Не те знам как си взел книжка и как интерпретираш закона. Бая голямо агне трябва да си дал.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                            ...Не те знам как си взел книжка...
                            Тате ми я купи за 6-ия рожден ден.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Личи си. Питай утре някой полицай за ситуацията. Гледай да си пеша или с колело да не останеш без книжка.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Всичко важи/свършва на/ след първото кръстовище ... ,,на едно ниво, настилка и дъра бъра...", ако няма доп указания. Тук няма. За чий преди семафора дясната лента е маркирана така, а и не всички сме минавали оттам. Или да влезят гяволетата и затапят идващите от дясно?
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X