Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
    Нищо извратено няма в мен - избрал съм Алфа и Аркус защото обичам да съм под напрежение - дали ще запалиии, дали ще гръмне без да му се пръсне цевЪтааа... А като запали колата а пищоля гръмне - ти става едно хубаво...оптимистично такова
    Алфа Ромео не се купува с разум , а със сърце!Аркус не се купува евтин - трябва да е без пари....

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      И Алфата и Аркуса са си много добри изделия, но трябва да се купуват нови.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Абе най-добрият пистолет (или револвер) е този, който може винаги да ти е под ръка (носене) и винаги да гърми, когато поискаш (надеждност).

        Дали ще е пластмаса или желязо, дали ще е голям или малък, тежък или лек, пък какъв калибър, пък колко патрона, пък колко точен, пък мерни прибори, пък цени, пък спусъци ... Тея работи са глезотийки и претенции, или пък зависят от стрелеца, а не от оръжието. Говорим за КНО за цивилен, а не за ловни и военни оръжия с други предназначения.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Ето ме накрая и мен в клуба, не само като грачач, но и като собственик.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150703_125048.jpg
Прегледи:1
Размер:100.0 КБ
ID:5670074Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150703_125223.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5670075

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Честито и само по мишени да го ползваш
            42

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Честито!
              А Макаренко?

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                Честито!
                А Макаренко?
                Благодаря колеги!
                Макаренко си стои в касата и той, защото искам да имам поне едно оръжие, на което знам, че мога да разчитам във всякакви условия.
                В моите представи засега, това е именно Макаренко...

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Честито!Правилен избор!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Честито ти ПВЦ играчка! Да го ползваш само на стрелбището и да го държиш здраво че кУминчета да няма. ....и по далеч от слънцето и готварската печка
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Честито на колегата! Да го ползва само на стрелбища и безаварийно. Да споделя от моя скромен опит с "Глок", в предишният ми живот всички охрани на важни персони пристигащи в България минаваха през нашата службичка...и каква закономерност забелязах: Всички сериозни служби бяха въоръжени с "Глок", израелци, испанци, англичани, германци и т. нт. единствените изключения бяха на Б. Клинтън-"Зиг-Заеур" и Вл. Путин-"Гюрза", дори и американците при по нисък ранг на охраняемия са с "Глок", междувпрочем "Глок" 17 е и официалното оръжие на ФБР. Дано да съм бил полезен.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
                        Честито на колегата! Да го ползва само на стрелбища и безаварийно. Да споделя от моя скромен опит с "Глок", в предишният ми живот всички охрани на важни персони пристигащи в България минаваха през нашата службичка...и каква закономерност забелязах: Всички сериозни служби бяха въоръжени с "Глок", израелци, испанци, англичани, 1. германци и т. нт. единствените изключения бяха на 2. Б. Клинтън-"Зиг-Заеур" и Вл. Путин-"Гюрза", дори и американците при по нисък ранг на охраняемия са с "Глок", междувпрочем "Глок" 17 е и официалното оръжие на ФБР. Дано да съм бил полезен.
                        1. Трудно ми е да го повярвам!
                        2. Има "Мерцедес" и всички останали автомобили (така казват)! Има охрана на US и RUSSIAN президенти и всички останали охрани (така мисля аз).
                        ПП. На нашият са със Зиг-ове!
                        Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                        "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                          1. Трудно ми е да го повярвам!
                          Повярвай го, днес по една случайност точно за това посещение, тази охрана и тези пистолети стана дума. Мерцедес пък, колкото и те да не са като едно време, все пак си останаха по-комфортните автомобили от техните конкуренти.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Що си мислех че Глок -22 е официалнто оръжие на ФБР,те нещо си избраха 40-смит за по-добрия калибър.Колкото до Мерцедес,това е колата и на бъдещето,щото технологиите от Ф-1 се внедряват средно след около 10г в масовите автомобили.А както знаем там 2-г .са без никаква конкуренция.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Що си мислех че Глок -22 е официалнто оръжие на ФБР,те нещо си избраха 40-смит за по-добрия калибър.Колкото до Мерцедес,това е колата и на бъдещето,щото технологиите от Ф-1 се внедряват средно след около 10г в масовите автомобили.А както знаем там 2-г .са без никаква конкуренция.
                              Начи да му брОим на Бенца 8-9 години от неска, и да са фърляме Ако се вълнуваш от Ф1, то си на ясно що време Рено мачкотеше на ред - е и, станаа ли по връхта колите им по пазара от тва?
                              Да не съм ептен спам, какъвто и да е Глога, факт е, че всички големи в бранша си счупиха краката да изкарват и те пластмасови модели с "интуитивни" предпазители

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Благодаря за пожеланията колеги!
                                Като гледам на къде вървят нещата, скоро няма да се сдържа и ще търся поне един минусов конектор на Ghost 3,5 lb. + полиране на там каквото се полира.
                                После може и с подмяната на някоя пружинка да експериментирам.
                                Единственото, с което няма да правя компромис е безопасността, т.е. да си работят всички предпазители, както и да може да пали и по-твърдите капсули.
                                По горните въпроси четох доста мнения... и дори вече малко се пообърках кое е правилно и кое не е...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Glock%20Connectors.jpg
Прегледи:1
Размер:16.4 КБ
ID:5670200
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от popov308; 04-07-15, 15:41.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X