Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
    Качеството определя цената,ако работиш с този пистолет и фенер мисля че не трябва да се правят компромиси,а и кеф цена няма.
    Какво значи да работиш с пистолет ????

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Колега,27г работя ,в полицията само на улицата,в няколко града и управления ,имал съм контакти със всички служби на които им се налага да носят оръжие.Можеш ли да ми обясниш ,какво ще работиш с този пистолет и фенер с който да не може да е заменим и да върши същата работа по-ефтин.Гледам напоследък много хора залитат по командосията и ,понякога в ситуация се излагат тотално.Това че си се накичил със седем пистолета ,двайсе вида кобури и тактически жилетки ,не ти помага,освен че хората искат от теб да си като капитан Америка,а ти се дъниш,от първата надрогирна мутра.(щото от анаболната ярост,не му пука ,дали носиш Глок или Макаров,ти и в двата случая не смееш да ги използваш)палката е в пъти по-добра,щото за наша радост ,ние все още не води ме престрелки по улиците.Ако си търговец ,те разбирам от всякъде ,но ако неси,по-малко гледай в интернета,живота е друго нещо.
      Всичко си е точно така .... Няма никаква разлика за цивилен, пък и за полицай дали ще е с Глок или Макаров, освен престижа де. Друго си е да разхождаш пистолет за 1200 лв., пред такъв за няколкостотин Силно ме съмнява дали и за спецчастите в България има кой знае какво значение дали пистолета е 9х18 или 9х19, дали е 15 заряден или 5 заряден- рядко се стреля пък да не говорим да изпразниш цял пълнител .... Ама айде - нали са спецчасти ... Последната по-голяма престрелка май беше в Лясковец, гръмнаха стотици патрони и какъв беше резултата- всички знаем.

      Ама не си съвсем прав за тактикъл-командосията ... Тая болест ходи най-вече по цивилни гарги, рядко военни и полицаи, пък по търговци- никогаш! Но разбира се, най на сметка са последните- само те я лекуват и то с единственото лечение - пари Та щом им е мерак, нека хората си турят джаджи по орУжието, нека купуват тактически кобури и жилетки... То си е като някаква душевна чи..я- това ако е цивилен. Ама ако е полицай- вразумявайте го овреме, да не стане после- без да искам стана и сурнат ме майко, влачат ме ... по прокуратури и съд ...
      Последно редактирано от piton; 01-05-15, 19:52. Причина: допълване

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от piton Преглед на мнение
        Всичко си е точно така ....

        Ама не си съвсем прав за тактикъл-командосията ... ... То си е като някаква душевна чи..я
        А можеше само това да напишеш.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
          А можеше само това да напишеш.
          Прав си, но ми беше трудно да се спра

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Прави сте,но мерак се гаси с пари.А всички сме били млади,знае ме как е.Много ми харесва една мисъл доколкото знам е на Чърчил.-Ако на 20г не искаш да промениш света,значи нямаш сърце.Ако на 40г се опитваш да промениш света значи нямаш акъл.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Колега,27г работя ,в полицията само на улицата,в няколко града и управления ,имал съм контакти със всички служби на които им се налага да носят оръжие.Можеш ли да ми обясниш ,какво ще работиш с този пистолет и фенер с който да не може да е заменим и да върши същата работа по-ефтин.Гледам напоследък много хора залитат по командосията и ,понякога в ситуация се излагат тотално.Това че си се накичил със седем пистолета ,двайсе вида кобури и тактически жилетки ,не ти помага,освен че хората искат от теб да си като капитан Америка,а ти се дъниш,от първата надрогирна мутра.(щото от анаболната ярост,не му пука ,дали носиш Глок или Макаров,ти и в двата случая не смееш да ги използваш)палката е в пъти по-добра,щото за наша радост ,ние все още не води ме престрелки по улиците.Ако си търговец ,те разбирам от всякъде ,но ако неси,по-малко гледай в интернета,живота е друго нещо.
              Прав си за палката и аз съм и фен, ама и с нея трябва да се внимава особено с тежките. Качественото спрейче също дава перфектен резултат, лошото е, че не можем да го ползваме служебно.
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                ......зачетох се и забравих каква е темата
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  https://www.full30.com/video/2e6d4c2...0402e7ade3d10c
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                    Защо Глок?.........ми защото е ГЛОК!!!
                    Последно редактирано от rumaneza77; 16-05-15, 00:32.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от piton Преглед на мнение
                      Всичко си е точно така .... Няма никаква разлика за цивилен, пък и за полицай дали ще е с Глок или Макаров, освен престижа де. Друго си е да разхождаш пистолет за 1200 лв., пред такъв за няколкостотин Силно ме съмнява дали и за спецчастите в България има кой знае какво значение дали пистолета е 9х18 или 9х19, дали е 15 заряден или 5 заряден- рядко се стреля пък да не говорим да изпразниш цял пълнител .... Ама айде - нали са спецчасти ... Последната по-голяма престрелка май беше в Лясковец, гръмнаха стотици патрони и какъв беше резултата- всички знаем.

                      Ама не си съвсем прав за тактикъл-командосията ... Тая болест ходи най-вече по цивилни гарги, рядко военни и полицаи, пък по търговци- никогаш! Но разбира се, най на сметка са последните- само те я лекуват и то с единственото лечение - пари Та щом им е мерак, нека хората си турят джаджи по орУжието, нека купуват тактически кобури и жилетки... То си е като някаква душевна чи..я- това ако е цивилен. Ама ако е полицай- вразумявайте го овреме, да не стане после- без да искам стана и сурнат ме майко, влачат ме ... по прокуратури и съд ...
                      http://www.echr.coe.int/Documents/Convention_BUL.pdf

                      За протокола.
                      Обърнете внимание на член 2

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Много хубаво, но бих разчитал този член да спаси някой.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                          Много хубаво, но бих разчитал този член да спаси някой.
                          От затвора.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Допуснал съм грешка, исках да кажа "не бих разчитал". Надали този член ще спаси някой от затвора.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                              http://www.echr.coe.int/Documents/Convention_BUL.pdf

                              За протокола.
                              Обърнете внимание на член 2
                              Мисля, че един цивилен и полицай трябва да обърнат внимание първо на чл. 12 от Наказателния кодекс. Там е казано почти всичко за неизбежната отбрана. А само полицаите трябва да обърнат внимание на чл. 85-88 от ЗМВР. Там са подробно отразени тези общи принципи от чл. 2 от Европейската конвенция. Не е много като текст.

                              За голямо съжаление, моите наблюдения показват че редовият състав на МВР (полицаите на улицата), в много малка степен познават горните разпоредби и почти въобще нямат знание как ги прилага съда. Та това води до две неприятни крайности: в едната крайност, се стига до прекомерно и ненужно прилагане на физическа сила, помощни средства и оръжие (лошо планиране), а в другата крайност пък полицаи са бити или им се посяга с брадви, ножове, лопати и т.н. и полицаите не смеят да си извадят пистолета и да се защитят (незнание кога може да употребиш оръжие). Познания по въпроса за законна употреба на оръжие в МВР съм виждал при някои разследващи полицаи и по-опитни оперативни, но всички имат оръжие...

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                “At one point the gun would actually fall apart,” said Cpt. Roby.
                                The issue was discovered on the Glock model 23s during recent training practices. Those guns were purchased back in 2000.
                                “It’s a hairline crack, Roby said. “But with a little pressure you could spread it open. And .40 caliber is a high pressure handgun.”

                                С две думи...в щатите са иззели партида Глок 23 поради опасност да се разглоби по време на стрелба!

                                Преди години по време на стрелба в ръцете ми се разглоби Стечкин Ама Глок......
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X