Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от oltzi Преглед на мнение
    Здравейте, колеги. Някой знае ли, от къде мога да си закупя капачка за Glock 19 gen4 за дъното на ръкохватката до пълнитела. Благодаря предварително.
    За сега само от glockstore т.е. от USA

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Само напиши в мрежата и излизат няколко оферти за България, всичките с опция за изпращане с куриер. Бул-армс, Про хънтър и Paris&Burel, сигурно има и още.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
        Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата


        За сега пропускам, ако си уредя смяна добре.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
          Само напиши в мрежата и излизат няколко оферти за България, всичките с опция за изпращане с куриер. Бул-армс, Про хънтър и Paris&Burel, сигурно има и още.
          Тапи няма за 4 ген. Причина че технологичния отвор е друг и се различава от този на 3 ген

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Мерси, колега, но преди да питам тук, съм търсил в мрежата и в БГ нищо не ми излиза. В Бул-армс има но за трета генерация а те са различни. В другите магазини, няма.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Някъде бях намерил класация на най-търсените и продавани аксесоари за ГЛОК и тези капачки бяха на второ място, а в БГ не ги внасят. Нямам думи.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от oltzi Преглед на мнение
                Мерси, колега, но преди да питам тук, съм търсил в мрежата и в БГ нищо не ми излиза. В Бул-армс има но за трета генерация а те са различни. В другите магазини, няма.
                Междо другото аз имам тапа на моя 17 4 ген, но е внос от вънка. Междо другото бях предложил на един познат да си сваля тапата и да изработи матрица но нещо не се хвана с тази задача, а там има много ...

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  В интерес на истината си сложих тази капачка само защото ми попадна пред погледа докато си избирах кобур и беше 5-6 лева Не че е незаменим аксесоар.... за друга безболезнена и не особено скъпа врътка се сещам-поръчка чрез Еконт през офиса им в Лондон. Предимството е че до Лондон шипингът е безплатен от повечето сайтове, а после до БГ-цените не са особено солени, особено ако се поръчат и други неща накуп. Последно поръчвах капачка за к-пос първа генерация, барабар с антифони и разни други дреболии, доставиха всичко на около 40 лева дотук. Има и възможност да се поръчва в офисите в Атина и Солун, но шипингът до там е по-проблемен за някой сайтове.... та иска сметки

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Който търси, намира. Не ми е от крайна необходимост, присто мисля че тази кухина зад пълнитела, ще се пълни с мъх и ще ме дразни. Имам познати в САЩ, и ще поръчам на някого като се прибира да ми достави една. Лошото е че ще стане чак лятото, но какво да се прави. А до тогава ако на някой му изпадне такава, ще почерпя :-)

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Още малко остана!
                      Очаквайте новият пистолетен фенер на Olight!


                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                        Още малко остана!
                        Очаквайте новият пистолетен фенер на Olight!

                        Цената бате, цената е важна. На последния глок дето му разглеждах фенера, той -фенера, струваше съвсем малко по-малко от глока. А да, имаше и лазерче на него де.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Цената бате, цената е важна. На последния глок дето му разглеждах фенера, той -фенера, струваше съвсем малко по-малко от глока. А да, имаше и лазерче на него де.
                          Качеството определя цената,ако работиш с този пистолет и фенер мисля че не трябва да се правят компромиси,а и кеф цена няма.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Още не знам, каква ще е цената. Надявам се да е хуманна

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
                              Качеството определя цената,ако работиш с този пистолет и фенер мисля че не трябва да се правят компромиси,а и кеф цена няма.
                              Колега,27г работя ,в полицията само на улицата,в няколко града и управления ,имал съм контакти със всички служби на които им се налага да носят оръжие.Можеш ли да ми обясниш ,какво ще работиш с този пистолет и фенер с който да не може да е заменим и да върши същата работа по-ефтин.Гледам напоследък много хора залитат по командосията и ,понякога в ситуация се излагат тотално.Това че си се накичил със седем пистолета ,двайсе вида кобури и тактически жилетки ,не ти помага,освен че хората искат от теб да си като капитан Америка,а ти се дъниш,от първата надрогирна мутра.(щото от анаболната ярост,не му пука ,дали носиш Глок или Макаров,ти и в двата случая не смееш да ги използваш)палката е в пъти по-добра,щото за наша радост ,ние все още не води ме престрелки по улиците.Ако си търговец ,те разбирам от всякъде ,но ако неси,по-малко гледай в интернета,живота е друго нещо.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Съгласен. Ако искате мога да Ви докажа как фенер от нискобюджетните работи еднакво с фенери от $200. Сега Хосе няма да се съгласи, но имам, пробвал съм, доказал съм на себе си и съм направил своя избор.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X