Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Аз,нищо не знам,но пък имам опит.Няколко пъти съм писал по темата ,преди 10г ,колегата ми (който вече е пенсионер)Васил Славев,застреля един ром една вечер,бил съм свидетел на цялата последвала драма,продължила 6г.Така се стекоха нещата той ,беше извършител а аз,свидетел.Но никой не е застрахован,а че действителноста ,се различава от теорията всички знаем.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Преди години по време на стрелба в ръцете ми се разглоби Стечкин Ама Глок......

      На мен днес един ми гръмна в ръцете Отчупи се парче от затворната рама по време на стрелба, с това статистиката ми за една година бележи два дефектирали Глок-а за 6 месеца ))

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Е пусни една снимка и дай малко повече информация. Какъв Глок, калибър, боеприпас?
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Снимка мога да пусна само на мястото между палеца и показалеца на дясната си ръка откъдето липсва мръвчица Иначе Глок-ът е 17, разхлопан но в експлоатация от доста години на едно софийско стрелбище, боеприпас -стандартен GEKO FMJ 9X19. Просто му дошло времето на пльокалото да дефектира. Интересното е че въпросния пищов до последно правеше страхотни групи на бил-дрил и на 25 метра, по-добри от на новата ми 17 МБ. Поразшетах се във форумите и се оказа че затворната рама се е спраскала на типично място-в ляво около проекцията на задния ляв плъзгач, в областа на оребрението, което си е потенциално слабо място. Впечатляват две неща-групираният бой до последно и това, че дори с дефектът продължи да стреля..... Е, не издържах и пуснах още няколко след като се разпарчедоса частично рамата

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
            Снимка мога да пусна само на мястото между палеца и показалеца на дясната си ръка откъдето липсва мръвчица Иначе Глок-ът е 17, разхлопан но в експлоатация от доста години на едно софийско стрелбище, боеприпас -стандартен GEKO FMJ 9X19. Просто му дошло времето на пльокалото да дефектира. Интересното е че въпросния пищов до последно правеше страхотни групи на бил-дрил и на 25 метра, по-добри от на новата ми 17 МБ. Поразшетах се във форумите и се оказа че затворната рама се е спраскала на типично място-в ляво около проекцията на задния ляв плъзгач, в областа на оребрението, което си е потенциално слабо място. Впечатляват две неща-групираният бой до последно и това, че дори с дефектът продължи да стреля..... Е, не издържах и пуснах още няколко след като се разпарчедоса частично рамата
            Да питам за протокола каква група си правил за Бил - Дрил с този Глок 17 на 25 метра

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
              ..... за Бил - Дрил ......
              Е някой да преведе моля.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Шест максимално бързо пуснати в алфата изстрела в мишена на 6 метра.

                https://www.youtube.com/watch?v=Hue4EWxyg54

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Да питам за протокола каква група си правил за Бил - Дрил с този Глок 17 на 25 метра

                  Никаква, упражнението е на 6 м.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                    Снимка мога да пусна само на мястото между палеца и показалеца на дясната си ръка откъдето липсва мръвчица Иначе Глок-ът е 17, разхлопан но в експлоатация от доста години на едно софийско стрелбище...
                    Ти вземи да си пазиш ръчичките, че май са по-важни от некви паткала
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                      Да питам за протокола каква група си правил за Бил - Дрил с този Глок 17 на 25 метра

                      Никаква, упражнението е на 6 м.
                      Точно за тези 25м щях да питам и аз.
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        ПАК ГО ЗАЯДОХТЕ ЧОВЕКА.мНОГО ЯСНО ,ЧЕ щом се е разцепил пистолета е бил на свършване.А за група на 6м,може да стане и с тъпкач ,които си правих като дете,за толко нарези не трябват.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Виж всяко оръжие си има ресурс и при всвко си има симтоматика.
                          Между другото той така го изписа за дрила че се подразбираше за дистанция от 25 метра.
                          Лично аз съм правил дрил на 6 и 10 метра. Между другото въпросния дрил е в основата един стрелец с пистолет да се научи правилно да прави дублети. Казвам правилно, защото трябва да умее да натиска спусъка при такъв дид динамична стрелба;
                          второ да се премерва или насочва оръжието както трябва.
                          Лично аз с макаров успешно правя дублет до 10-12 метра, а с Глок до 15 метра но отварям групата

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Аз съвсем спокойно с една ръка правя дублет на 25 метра с Аркуса но не уцелвам...нищо.
                            42

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Аз съвсем спокойно с една ръка правя дублет на 25 метра с Аркуса но не уцелвам...нищо.
                              Ти още не си ли купил онзи НР от магазина в Казанлък?
                              Накрая ще ме ядосаш и ще взема аз да го купя, че отдавна ми се върти идея за връщане в правата вяра на металните пистолети или пък се казва синдрома на използващия

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                                Аз съвсем спокойно с една ръка правя дублет на 25 метра с Аркуса но не уцелвам...нищо.
                                Аз па нямам Глок и на 25 метра ползвам пуЧка

                                В Аризона на стрелбище има Глок / бь ли го кой модел,забравих / на над 800 000 та явно някои от старите модели дьржат повечко от някои от новите.Тоя ако се е проявил като други от семейството или модела или номера / по избор / то явно недоклатен ше дойде.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X