Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MCM26461n.jpg
Прегледи:1
Размер:13.0 КБ
ID:5661883

    Олио за целта в туба за целта
    Последно редактирано от BENZBOSS; 22-05-15, 16:01.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Това трябва да го внимаваш да не натиснеш повечко,че пуска повечко.Аз обичам мазило в спринцовка,че там по-лесно,нещо от рода на МЦ2500 която е препорьчва Сиг пьк аз мажа какво има и проблеми няма.

      И защо не се смазват тия ГлоЦи след като си пише,че се мажат след всяка стрелба,като е нов или един пьт в месеца?Е няма да го нафлякам с грес като Сига ма си пишат хората кьде какво и по колко се слага.

      Някаква мода ще да е това
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Всяко нещо, което има триещи се метални части се нуждае от смазка. При Глок-а не са особено много, но правилото си важи. Балистолът пък, като смазка на базата на етерични масла прави и добър защитен филм върху пластмасата без да атакува полимерната структура. Тежките греси от рода на ГОЙ-не бих пробвал, това и на служебния Макаровец не съм го слагал. А, и не на последно място-защо Балистол: просто мирише добре и се пере от дрехи и покривки


        Споделете нещо за мерните прибори все пак, предстои ми смяна на оригиналните пластмаси че придобиха гнусен вид от употреба а и с три точки ми се получават по-добре групите, отколкото с оригиналните....

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
          А, и не на последно място-защо Балистол: просто мирише добре и се пере от дрехи и покривки

          Не е по темата,но тук жена ми не е сьгласна с това.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Пак не по темата, ама да смени препарата

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
              Пак не по темата, ама да смени препарата
              Аз не мацам,имам си матче за чистене та след мен не остава нищо,но мирише или поне на нея и мирише.Там няма какво да се смени или трябва да чистя и парфюмирам едновременно
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                А, моята я коткам с инсинуацията че мирише на мастика

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  В клипа на Бенцбоса пищова изобщо не го гледах
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Преди години си бях купил някакъв Балистол и много миришеше на мръсни чорапи.Мисля че беше оригинален.Сега този дето го взимам и има описание на български и е екологичен изобщо не мирише по същия начин.Иначе не мога да направя разлика в качествата им.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                      Всяко нещо, което има триещи се метални части се нуждае от смазка. При Глок-а не са особено много, но правилото си важи. Балистолът пък, като смазка на базата на етерични масла прави и добър защитен филм върху пластмасата без да атакува полимерната структура. Тежките греси от рода на ГОЙ-не бих пробвал, това и на служебния Макаровец не съм го слагал. А, и не на последно място-защо Балистол: просто мирише добре и се пере от дрехи и покривки


                      Споделете нещо за мерните прибори все пак, предстои ми смяна на оригиналните пластмаси че придобиха гнусен вид от употреба а и с три точки ми се получават по-добре групите, отколкото с оригиналните....

                      Виждал съм един да си смазва калашника с най-обикновена грес. Верно без цевта, и верно съвсем тънко, ама си е грес. Проблеми няма, а пък някои казват, че глока е АК-то сред пистолетите... Са, дали е вярно аз не мога да доложа.

                      За мерните прибори - мепролайт, на едното АК си монтирах такива, доволен съм. Не че имам глок, ама виж по-горе - някои казват, че глока е...
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Зависи какви мерни прибори ти трябват. Виж моите, препоръчвам фирмата производител, имат много модели, всичките са метални, имат регулируеми, абе каквото ти кефне.

                        http://www.lpasights.com/en/products...facturer_id=20
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Гои 54 си е смазка за консервиране...аз моите оръжия си ги ползвам .РЖ не е лоша но наистина се изпарява а и мирише ужасно.....като цяло са шир употреба продукти с ниска себестойност и цена.Така че не очаквайте от тия смазки чудеса.Балистола не е лош.Но от няколко години ползвам скъпи смазки от порядъка на 30лв. за 100мл. и колкото да бях скептичен се убедих че евтино качествено е само ч*кията в тоя живот...
                          Последно редактирано от derhunter; 24-05-15, 19:00.
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            По повод смазките. ...споделете кои са качествени че има много на пазара?Аз ползвам Балистол но гадно смърди иска ми се нещо под формата на спрей.
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              По повод смазките. ...споделете кои са качествени че има много на пазара?Аз ползвам Балистол но гадно смърди иска ми се нещо под формата на спрей.
                              Аз ползвам продуктите на Hoppes.
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Зависи какви мерни прибори ти трябват. Виж моите, препоръчвам фирмата производител, имат много модели, всичките са метални, имат регулируеми, абе каквото ти кефне.

                                Благодарско за линка, третата разновидност ще да е

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X