Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Та значи, след подмяна на конектора с минусов такъв на Глок, подмяна на трите пружини с такива на ZEV модел Competition и съответно полиране от запознат с тази дейност колега, спусъкът го докара на 1270 грама усилие на натиск. Изчезна обичайното "запъване" непосредствено преди изстрела и сега ходът на спусъка е равномерен и гладък. Ресетът е много пъргав и със съвсем къс ход.
    Стрелбата няма нищо общо с първоначалното положение. Фабричният спусък изглежда е направен с една единствена цел - после всеки да си го "донаправи" както му харесва....
    Същият колега обаче извади и Tanfoglio Stock 2 Xtreme, който продължава да смущава съня ми.
    Последно редактирано от popov308; 07-08-15, 00:35.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Колко ти излезна упражнението със спусъка ?
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
        Фабричният спусък изглежда е направен с една единствена цел - после всеки да си го "донаправи" както му харесва....
        Тц! Фабричния спусък е направен за да се намали опасността от неволен изстрел когато го носиш с патрон в патронника. Освен ако не го ползваш за спорт, тоя лек спусък не е хубаво нещо. Аз лично не бих направил такова нещо на ГлоГ но сигурно за това и нямам.
        42

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          [QUOTE=АРКАН;2805898]
          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

          Сянката често(3-4000 изстрела) чупи ресетващи пружини и не само...Що да маха Глока?
          Сянката чупи и затворна задръжка и още ред неща.
          Специално за Shadow и Tactical Sports се продаваха цели сетове с части за смяна...

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Знам ма тия тук явно не знаят и го предпочитат пред редица Глокове.Иначе има писано по нашенски форуми за тия проблеми,тук обаче защо никой не мрънка от това ми е чудно.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Вие сте друга губерния. Ако някоя карантийка се счупи, до ден-два можеш да си я набавиш. При нас обаче е доста по-тегаво. Такава дреболия те оставя без пищов за доста време...

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Продават се китове за дадени модели пищов,от много на много модели частите им стават та не ми е зор да имам за Зиг 227 цев след като имам за 220 примерно,прижинки разни имам 2 зиплока,а на някои им сменям оригиналните как ги лепна та си много прав-за едната пружинка няма да остане сираче у касичката.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Продават се китове за дадени модели пищов,от много на много модели частите им стават та не ми е зор да имам за Зиг 227 цев след като имам за 220 примерно,прижинки разни имам 2 зиплока,а на някои им сменям оригиналните как ги лепна та си много прав-за едната пружинка няма да остане сираче у касичката.
                  Твоите постове за оръжията /и куфарите с патрони/ ги чета само информативно щото ми създават комплекс за малоценност. От известно време си търся възвратна пружина за ТТ-то, ей така за резервна, да има и в целия окръг в оръжейните магазини няма. Обещават, обаждат се в София и...няма. Знам къде има, в "Окръжното", но вече няма връзки и достъп там.
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                    Твоите постове за оръжията /и куфарите с патрони/ ги чета само информативно щото ми създават комплекс за малоценност. От известно време си търся възвратна пружина за ТТ-то, ей така за резервна, да има и в целия окръг в оръжейните магазини няма. Обещават, обаждат се в София и...няма. Знам къде има, в "Окръжното", но вече няма връзки и достъп там.


                    Service Pak Type I - Contains the following springs to replace weakened or broken springs, returning the pistol to original factory condition: recoil spring, firing pin spring, hammer spring, extractor spring and magazine catch spring


                    https://www.gunsprings.com/index.cfm?page=items&cID=1&mID=68
                    Тая навалица от пружини струва $11.99 Разрешено ли е да си пращаме пружинки? Не виждам причина да не е, ама знае ли човек.

                    Опс, зачетох им се в малкия шрифт. Не можело. Трябвало някакъв лиценз /явно дилър трябва/. Не можете ли да намерите някой да ги поръча от България?
                    Последно редактирано от NIKSD; 11-08-15, 00:56.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      Твоите постове за оръжията /и куфарите с патрони/ ги чета само информативно щото ми създават комплекс за малоценност. От известно време си търся възвратна пружина за ТТ-то, ей така за резервна, да има и в целия окръг в оръжейните магазини няма. Обещават, обаждат се в София и...няма. Знам къде има, в "Окръжното", но вече няма връзки и достъп там.
                      Има в София..Работят с куриер.
                      http://www.weapons-trading.com/produ...categories=116

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                        Твоите постове за оръжията /и куфарите с патрони/ ги чета само информативно щото ми създават комплекс за малоценност. От известно време си търся възвратна пружина за ТТ-то, ей така за резервна, да има и в целия окръг в оръжейните магазини няма. Обещават, обаждат се в София и...няма. Знам къде има, в "Окръжното", но вече няма връзки и достъп там.
                        Познавам човека от фирмата, на която Аркан даде линк. Ако искаш ще се свържа с него, ще видя дали има пружина. Не ми преставлява трудност да я купя и мисля, че ще намерим възможност да ти я пратя. По човек или чрез спедиторска фирма.
                        Потвърди ако искаш.
                        Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                        "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                          Познавам човека от фирмата, на която Аркан даде линк. Ако искаш ще се свържа с него, ще видя дали има пружина. Не ми преставлява трудност да я купя и мисля, че ще намерим възможност да ти я пратя. По човек или чрез спедиторска фирма.
                          Потвърди ако искаш.
                          Потвърждавам! Ще ти бъда благодарен Ако намериш ще ти пратя данните за Еконт. Ако случайно те питат какво е пиши "пружина за автоматичен чадър"
                          Не съм си представял, че ще бъде такъв проблем. Може би имам създадени вредни навици от миналото.
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            Потвърждавам! Ще ти бъда благодарен Ако намериш ще ти пратя данните за Еконт. Ако случайно те питат какво е пиши "пружина за автоматичен чадър"
                            Не съм си представял, че ще бъде такъв проблем. Може би имам създадени вредни навици от миналото.
                            OK ! До утре.
                            Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                            "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              На някой не му ли трябват тритиеви мерни прибори? http://www.offroad-bulgaria.com/show...42#post2814242
                              Life Begins Where The Road Ends.
                              Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                              0889 9две 99 55 Иво

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                                Колко ти излезна упражнението със спусъка ?
                                Извинявай за късния отговор колега. Комплекта пружини идва между 20 и 40 долара, зависи от къде ще ги поръчаш. Полирането го прави един мой приятел, когото още не съм черпил за добрата работа и не знам колко ще ми "излезе"....
                                Понеже на няколко пъти тук става дума за Сянката, ето едно ново предложение от ВИПа, което аз лично намирам вече за гавра /имам предвид цената.../.
                                http://www.guns.bg/CZ_75_SP01_SHADOW...eedReg=&outlet=
                                Така като гледам, от ЧЗ са оценили допълнителната си пружина, жълтата боя по чирените и капачките и полирането, на около 1000 лв. горница. Да са живи и здрави балъците, които имат по 3235 лв. излишни...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X