Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
    Ами с много тренировки,според мен като му свикнеш е много приятен пистолет,за второ оръжие е доста добър пистолет според мен.Разликата между 26-цата и 41-цата е огромна ,но и двата много си ги обичам.Мое лично мнение обаче е че четвърта генерация имат за доискусуряване,съдеики по моите пистолети,26-цата ми е ген.3 а 41-цата ми е ген.4
    И аз мисля че ген.3 е по сполучлива поне за сега от ген.4

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
      И аз мисля че ген.3 е по сполучлива поне за сега от ген.4
      ...даммм темата почна да си влиза в релсите ...Абе ти кога успя да го накичиш тoя 41 ....че и личи че носена вече ....тоя пистолет ако е купен от Випа Бургас е купен преди няма и месец ...дали има и две седмици ...
      Последно редактирано от rumaneza77; 16-03-15, 18:30.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
        Супер,виждам че си от Бургас,аз често ходя на Капчето,така че ако решиш може да им запалим цевите
        С най голямо удоволствие ...след седмица съм плътно в района....че и живея до капчето ... ще докарам още един главанак дето го обучавам и той е с 21 SF... ха ха(нещо скочи рязко концентрацията на 45 АСР в околията )...даже пистолетите са ни с поредни номера и не е случайно ...
        Последно редактирано от rumaneza77; 16-03-15, 18:35.
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
          ...даммм темата почна да си влиза в релсите ...Абе ти кога успя да го накичиш тoя 41 ....че и личи че носена вече ....тоя пистолет ако е купен от Випа Бургас е купен преди няма и месец ...дали има и две седмици ...
          Не е от Бургас 41-цата,купих го от ВИП-София,това бяха първите 5 броя в България,ние си ги поръчахме и ги чакахме 5 месеца.4 пистолета са в нашия екип а 1 остана в магазина и нямам инфо някой да го е купил.Септември ги пипнахме и си го иуркам сериозно,не му давам много да диша

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
            Не е от Бургас 41-цата,купих го от ВИП-София,това бяха първите 5 броя в България,ние си ги поръчахме и ги чакахме 5 месеца.4 пистолета са в нашия екип а 1 остана в магазина и нямам инфо някой да го е купил.Септември ги пипнахме и си го иуркам сериозно,не му давам много да диша
            Преди седмица две се продаде още един тук в Бургас...лошо няма ....даже ме радва щото ми е писнало от ..ай че пак ще има обидени....
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              41-цата е супер! Поздравления!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                  Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата
                  ОТНОСНО ПРОВЕЖДАНЕТО НА
                  ТРАДИЦИОНЕН ВЕЛИКДЕНСКИ ТУРНИР ПО СТРЕЛБА 2015
                  Под патронажа на кмета на Община БУРГАС
                  Турнирът ще се проведе на 04 Април 2015 г. в гр. Бургас, Стрелбищен комплекс „Капчето”.
                  Начало 10.00 ч.

                  РЕГЛАМЕНТ ПЪРВИ - ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА
                  • 3 пробни изстрела и 7 зачетни изстрела.РЕГЛАМЕНТ ВТОРИ – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА /финал/
                  До финалната стрелба ще бъдат допуснати осемте състезатели с най – висок общ сбор от първите две сцени.
                  • Оръжието е прибрано в кобур с поставени пълнители, без патрон в патроника на цевта. При команда „Готов”, стрелящият е с вдигнати ръце, като дланите на ръцете са на нивото на раменете, обърнати към мишената. Стрелцът ще разполага с втори пълнител.
                  • Една мишена и на същата две допълнителни малки цели с форма кръг. Разстояние до мишената е 8 м.
                  • Изстрели по мишената - 2.
                  • Изстрели по малките кръгове - 2.
                  • Упражнението ще се изпълнява с предвижване до огневите рубежи.
                  • След приключване на стрелбата състезателят по команда обезопасява оръжието си и го показва на съдиите преди да се отдалечи от рубежа.
                  • Оценка: Брой на точките от произведените изстрели умножено по коефициент 20, разделени на постигнатото време.
                  • Оценка на резултата - веднага, контестации до 10 минути след края на квалификацията.
                  РЕГЛАМЕНТ ВТОРИ – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА /2 - ра сцена – квалификация/
                  • Оръжието е прибрано в кобур без поставени пълнители, без патрон в патроника на цевта. При команда „Готов” стрелящият е с вдигнати ръце, като дланите на ръцете са на нивото на раменете, обърнати към мишената.
                  • Две мишени. Разстояние до мишените е 7 м. Между двете мишени е позициониран стол, на който ще има 1 бр. пълнител с 4 бр. боеприпаси. Стрелцът ще разполага с втори пълнител с 4 бр. боеприпаси в него. Упражнението ще се изпълнява с предвижване до огневите рубежи.
                  • Два попъра. Разстояние до попърите 10 м. Попадение във всеки попър е 10 т. към общият резултат на стрелеца.
                  • Изстрели по мишените - 4.
                  • Изстрели по попърите - 4.
                  • След приключване на стрелбата състезателят по команда обезопасява оръжието си и го показва на съдиите преди да се отдалечи от рубежа.
                  • Оценка: Брой на точките от произведените изстрели умножено по коефициент 20, разделени на постигнатото време.
                  • Оценка на резултата - веднага, контестации до 10 минути след края на квалификацията.
                  РЕГЛАМЕНТ ВТОРИ – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА /1 -ва сцена – квалификация/
                  • Оръжието е прибрано в кобур с поставени пълнители, без патрон в патроника на цевта. При команда „Готов”, стрелящият е с вдигнати ръце, като дланите на ръцете са на нивото на раменете, обърнати към мишената. Стрелцът ще разполага с втори пълнител.
                  • Две мишени. Разстояние до мишените - 6 м.
                  • Два попъра. Разстояние до попърите - 10 м. Попадение въе всеки попър е 10 т. към общия резултат на стрелеца.
                  • Изстрели по мишените - 6.
                  • Изстрели по попърите - 4.
                  • След приключване на стрелбата състезателят по команда обезопасява оръжието си и го показва на съдиите преди да се отдалечи от рубежа.
                  • Оценка: брой на точките от произведените изстрели умножено по коефициент 20, разделени на постигнатото време.
                  • Оценка на резултата веднага, контестации до 10 минути след края на квалификацията.
                  • Разстояние на мишените – 25м., мишена с кръгове /№4/.
                  • Оценка от резултатите – отчита се сборът на набраните точки от зачетните изстрели.
                  • Максимално време за изпълнение на упражнението 5 минути.
                  Малко са разбъркани понеже ги копирах на парчета...текстовете

                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    https://www.youtube.com/watch?v=eStUpDS-8wc
                    Последно редактирано от rumaneza77; 18-03-15, 00:10.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата
                      Хайде де,стига да не сме на работа .

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        След около час и аз ще съм горд собственик на глок 19. Влизам в клуба.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Хайде де,стига да не сме на работа .
                          Е при мен май на там отиват нещата, но по-дългото чакане е по-сладко, лятото на 99% отивам на Глок Топ Шот
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                            41-цата е супер! Поздравления!
                            Благодаря

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Най новия член на фамилията Glock.....43!
                              Прикачени файлове
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Здравейте, колеги. Някой знае ли, от къде мога да си закупя капачка за Glock 19 gen4 за дъното на ръкохватката до пълнитела. Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X