Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Чантата е Hazard 4 Tonto
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Имам един джоб на Хазард и ми прилича на зле направено китайско менте за много пари.След покупката на този джоб изобщо не поглеждам продуктите на тази марка.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от voda4a71 Преглед на мнение
        За много години.Дядо Коледа ми донесе дългоочакван подарък понеже много слушках през изминалата година.[ATTACH=CONFIG]845998[/ATTACH]
        Честито колега
        Добре си слушкал
        Може би ще споделиш впечатления, защото няколко поста по нагоре събирах мнения, точно за това пушкало Като ми остане време да отида до КОС, може да се обзаведа и аз, защото много слушках също

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
          Имам един джоб на Хазард и ми прилича на зле направено китайско менте за много пари.След покупката на този джоб изобщо не поглеждам продуктите на тази марка.
          Оффтопик.

          Разглеждал ли си възможността да имаш зле направено китайско менте на Хазард? Моят опит личен с техните продукти, които притежавам (4 броя) е точно обратния - имат си кусури, но качеството на изработката и влаганите материали определено не са сред тях. Конкретно на тази чанта (и на по-големия и вариант - Kato) единствения недостатък който аз съм забелязал е едно неприятно прискърцване от катарамите на презрамката, и то само когато чантата е пълна с тежки неща.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Оффтопик.

            Разглеждал ли си възможността да имаш зле направено китайско менте на Хазард? Моят опит личен с техните продукти, които притежавам (4 броя) е точно обратния - имат си кусури, но качеството на изработката и влаганите материали определено не са сред тях. Конкретно на тази чанта (и на по-големия и вариант - Kato) единствения недостатък който аз съм забелязал е едно неприятно прискърцване от катарамите на презрамката, и то само когато чантата е пълна с тежки неща.
            Не е менте, това е сигурно.
            П.С.
            Съжалявам за спама.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              За чантата колегите ме изпревариха и са дали инфо.Мога да допълня само ,че не е много удобна за бързо вадене на оръжието понеже то се носи в най-вътрешния джоб на чантата и за да се извади трябва първо да се отвори катарамата да се вдигне капака на чантата и след това ципа на джоба.Въпреки този недостатък аз съм много доволен от нея.Пистолета в повечето случаи го нося на кръста.На пазара има специални чанти за носене и бързо вадене на оръжие но всяко нещо с времето си.Човек колкото и да слушка подаръците са ограничени.Пистолета когато го нося в чантата е заедно с кобура което е неудобно за бързо вадене но да се надяваме това да не се налага.Хазард 4 имат на сайта си кобур изработен от велкро който се залепя в джоба на чантата но в наште сайтове не го намирам.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Нещо се обърка когато побликувах мнението си излезе ми само половината.Както и да е.Пистолета е 1-ва генерация и го взех от приятел на който отказаха да му подновят разрешителното.Първоначално търсех Глок19 но така и не намерих нещо читаво.Но не съжалявам че съдбата ме събра със 26-цата. Пистолета е много компактен със стандартният пълнител но на мен ми идва къса дръжката понеже ръката ми е по-големичка.С пълнителят с пета както е на снимката която побликувах по-горе нещата вече се нареждат много добре.Има и още по-добър вариянт като се вземе пълнител за Глок19 и това празно пространство което остава между дръжката и петата на пълнителя се запълни с една пластмаса която продават в чужбинско но в нашите магазини не я намирам.В нета има много снимки как изглежда в този вариянт.Ако някой има идея откъде може да се закупи въпросния грип нека сподели.Пробвах на два пъти да го закупя от амазона но не се получава.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  така изглежда със въпросния грип

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    https://www.hazard4.com/accessories/.../stick-up.html това е въпросният кобур предлаган от фирмата който се прикрепя вътре в чантата

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      на тази снимка се вижда по-добре

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от voda4a71 Преглед на мнение
                        .Пистолета е 1-ва генерация
                        Ако това е твоя пистолет на по горната снимка не е 1-ва генерация.То изобщо първа в България май няма.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Не съм сигурен ,че е първа генерация но като го сравнявам със снимки от нета мяза на първа.Разлика има само в мерните прибори.Човека от когото го взех не е много наясно с оръжията каза че е някакъв междинен модел.Все ми е тая. Важното е ,че оръжието е като ново и на мен ми допада идеално за всекидневно носене.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Мога ли по серийния си номер да разбера датата на производство? Има най-различни упътвания по форумите, но моят номер започва с игрек, а за такава първа буква няма информация.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Здравейте,
                              от 6 месеца и аз съм горд собственик на G 17. Хубав или лош на мен ми допада и с ходя с кеф да си прострелвам по стрелбищата.
                              Някъде във форума попадах на линк, където може да се направи провека по сериен номер за дата и място на производство, но не го намирам с търсачката.
                              Може ли някой да даде линк с подобно нещо?

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Дайте номера с трите букви на цевта и ще ви кажа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X