Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    За старото и новото оръжие има изписано доста като качества, къде хипотези, къде истини. Все пак гледах моя Глок да е по-отлежал по складовете Но освен броят изстреляни боеприпаси има значение и видът им. Разни картечни 9х19 разновидности или злобни релоуди значително скъсяват живота на един пищов. също така битува мнението че Глок-ът бил "сух" пистолет-тоест не трябвало да се чисти..... За всеки случай след всяка стрелба си хващам железата и пластмасите и хууубаво свалям цялата гняс и нанасям тънко балистол. Който ще да вярва, обаче изчистеното и смазано оръжие се държи по-различно от потъналото в нагар и прахоляк

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Нали не си смазвал и иглата?
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Не и нарочно

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Щото ако се олееш със смазката нещо тая федерирана игла на държи на дизелиране.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Ми то ...поливам го с растителни разтвори ама все пак щрака по-добре на смазано

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Балистола (спрея) е "тънка" смазка, колко пък да й пречи на тая игла...
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                ...освен това се издухва с компресора за десерт


                Я да попитам нещо конструктивно-предложете някакви мерни прибори. Изисквания-да не им пада оксидацията лесно и да са метални.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Ебати пищова,като го препикаеш и спира
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Не знам ,за Балистол,но зимата на един преход до вр.Мусала,на едно момче обилно смазан Глога с Гой,неискаше да стреля ,без почистване.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Я да орткрия Америка на 58ма страница

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Glock-lubrication-guide.jpg
Прегледи:1
Размер:89.8 КБ
ID:5661845

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2864d1386461800-i-just-over-lubricated-my-glock-now-what-bbb_annotated.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5661846

                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        Не знам ,за Балистол,но зимата на един преход до вр.Мусала,на едно момче обилно смазан Глога с Гой,неискаше да стреля ,без почистване.
                        "Гой" не беше ли твърда смазка, май я водеха за консервация?И зимата ...

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                          "Гой" не беше ли твърда смазка, май я водеха за консервация?И зимата ...
                          Анджък де. Глок и гой ич не ми се връзват. Гой става да си намажеш цевите на дядовата туловка, извън сезона за консервация. Ма до УСМ-то на кое да е чифте и до пищак не бих я допуснал на по малко от метър.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Чели чели ама не дочели.
                            Според сезона се ползва ГОЙ 54 или РЖ, като основно водеща е температурата.
                            Лично за мен ГОЙ е супер смазка но е преналено гъста но е склонна към образуване на клей, коетопък е лошо.
                            РЖ е течна става и за топло и студено, но се изпарява което е лошо.
                            Балистол хбаво и тънко масло, но това е масло за почистване и за зор заман за смазване.
                            Формула 3 перфектно за смазване.
                            Лично аз ползвам микс ГОЙ 54 и Формула 3 .

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Ми, бива, нямам нищо против да се чувстваш по начетен. От десетината огнестрелни, дето ги ползвам и чиста, и висат в касата, както казах само на дядовата туловка на цевите съм слагаг гой. Всичко друго го смазвам с балистол основно. Де`а знам дали не става и с гой, на мен не ми се пробва. Но на подвижните части на полуавтоматични оръжия и на УСМ-та - там със сигурност няма да сложа.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Говорите така щото не сте пробвали Gunzilla.
                                Прикачени файлове
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X