Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
    Потвърждавам! Ще ти бъда благодарен Ако намериш ще ти пратя данните за Еконт. Ако случайно те питат какво е пиши "пружина за автоматичен чадър"
    Не съм си представял, че ще бъде такъв проблем. Може би имам създадени вредни навици от миналото.
    Колега, автоматиката на чадъра работи ли с новата пружина, че ми е притеснено?!
    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
      Колега, автоматиката на чадъра работи ли с новата пружина, че ми е притеснено?!

      Не съм я пробвал. Нали писах, че ми е за резервна. Съпоставих я с оригиналната. 1:1.
      Навремето на един "проект" ни се видя възвратната пружина омекнала. Съответно я занесох за закаляване обаче майстора май се престара. При една проба се начупи на няколко места. Оказа се, че е почти същата като на чадъра. Занесох се до ТИЛ-а и след съответните любезности моя човек ме попита: "Какво ти трябва пък сега?". Казах му : "Възвратна пружина от чадър." Той се пресегна в едно чекмедже и ми я подаде. Това беше.
      Сега уж да е по-лесно... "Бенцбоса" си поръчва по пощата различни чарколяци, а аз трябваше да разчитам на желание и колегиалност от твоя страна /хиляди благодарности/ съчетано с това, че познаваше точния човек.
      Между другото пружините на автоматичните чадъри са много добри, само да паснат на диаметър.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Единствено по пощата не могат да ми регистрират оръжие,иначе по интернет съм си купил около 4-5 пищова,последно си взех 1000 броя 5.56 за карабина която още нямам.Ако ви трябва пружинка ммммм само кажете за какъв чадър и калибъра на чадъра.Пьлнители не мога да пращам от тук,че там при вас било нелегално,пружинки за тях обаче не знам как ще хванат,тъпа пружинка някаква.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Единствено по пощата не могат да ми регистрират оръжие,иначе по интернет съм си купил около 4-5 пищова,последно си взех 1000 броя 5.56 за карабина която още нямам.Ако ви трябва пружинка ммммм само кажете за какъв чадър и калибъра на чадъра.Пьлнители не мога да пращам от тук,че там при вас било нелегално,пружинки за тях обаче не знам как ще хванат,тъпа пружинка някаква.
          Е, хубава работа. Пружина за ТТ да ми пращат от щатите
          "Смит" реши въпроса с лекота за отрицателно време благодарение на желание и познанства. Аз съм изгубил вече "среда" да кажем опростено поради смяна на поколенията. В оръжейните магазини на които познавам собствениците казаха "Няма проблем" и така повече от година нямаше проблем, но нямаше и пружина.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Търсисе тригър бар за Глок 17 ген 4

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Новият пистолетен фенер Olight PL-1 съвсем скоро ще бъде наличен и в България! Очаквайте тестове и ревю.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                На каква цена ще бъде?
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Предполагам 230-240лв.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Пусни тест ако ще го тествате на бой,че аз лесно ще го млатна с чука 5 пъти ма 'що да съм аз като може и вие.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Вече е "монтиран". Страхотна ключалка и управление. Всичко е направено с акъл. В комплект батерия, ключе и 2 бази (глоковска и 1913 сменяеми).

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        За твоето оръдие е ясно, че ще пасне, ама на моя , няма ли да стърчи пред цевта? Трябва да го пробвам.
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          А какьв е проблема ако стьрчи,че аз имам един стьрчащ пьк не сьм забелязьл да му е кофти,свети си?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Стърчи, но не разбирам какъв е проблема ;-)

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Не, проблем няма: просто не съм свикнал нещо да ми стърчи пред цевта :-) Харесва ми, особено пък, как пасва на твоята гаубица.
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Предварително се ивинявам за лаишкия въпрос. Та питанката ме е :имам възможност да си закупя Глок 26 втора употреба по какво да разбера коя генерация е пистолета

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X