Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от divaka_besen Преглед на мнение
    Здравейте, и на всички честити Нова година. Тъй като съм се засилил да си взимам и аз една от тези "пластмасови" играчки, и прочетох надлъж и на шир темата, но имам едно питане, а именно - освен мерните прибори, има ли друга разлика в сет-а и обикновения? Благодаря.
    Друг, уголемен бутон, уголемена затворна задръжка и минусов конектор.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Но те се сменят, до колкото разбрах. Търся си Глок 19, и в най- скоро време се надявам и аз да сатана член на клуба.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Всичко може да се смени, лесно и ефтино. В зависимост от това какво целиш има много и различни варианти на частите, които могат да се сменят.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Специално "сет"-а има малко по-различен бутон. За мен лично не е много от значение.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Ето как се разглобява и почиства Глок ако не знаете.
            https://www.youtube.com/watch?v=E1m6Qct68wo

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Е на това ако казвате разглобяване....

              П.П. Как се вади пластмасовата тънкостенна втулка която е в отвора за иглата?
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Е как... С ацетиленова горелка
                42

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Една новина, изпреварваща Шот Шоуто във Вегас...


                  http://www.olight.bg/ochakvayte-olig...e-pistol-light


                  След над 2 години разработка и проектиране, най-после е реалност новия пистолетен фенер от Olight.


                  Модела Olight Valkyrie Pistol Light е с максимална сила на светене от 400 лумена и използва една батерия CR123 или презареждаема RCR123.


                  Очаквайте го през Април 2015г.


                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Новата реклама на Глок Няма нужда да стреляш!!!!

                    https://www.youtube-nocookie.com/emb...CFOtaZPo?rel=0
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Както е тръгнало...ето нещо и от мен...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GLOCK_GIRL.jpg
Прегледи:1
Размер:38.7 КБ
ID:5638136

                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Здрасти и от мен,сега намерих клуб глок и съм много доволен че има толкова много фенове на тази марка.Аз работя с глок от около 15 години и не смятам да сменям марката.През ръцете ми са минали две седемнаиски,а в момента съм с глок26 и глок41.Поздрави.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Как стреляш с това чудо 26? На мен ми е много труден.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Ами с много тренировки,според мен като му свикнеш е много приятен пистолет,за второ оръжие е доста добър пистолет според мен.Разликата между 26-цата и 41-цата е огромна ,но и двата много си ги обичам.Мое лично мнение обаче е че четвърта генерация имат за доискусуряване,съдеики по моите пистолети,26-цата ми е ген.3 а 41-цата ми е ген.4

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              С 26-цата е по тегаво,когато е с малкия пълнител, но сложа ли му пълнителя с петата,или пък пълнител от 17-ка или 19-ка вече няма никакви ядове.А наи красив е с 33 зарядния пълнител.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
                                Мое лично мнение обаче е че четвърта генерация имат за доискусуряване,съдеики по моите пистолети,26-цата ми е ген.3 а 41-цата ми е ген.4
                                А от мое чисто любопитство, какво би трябвало да се доизкусури?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X