Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    .....ще си изтрия темата ако почета още малко.....то калаши....то кабуми....ЕЕЕЕЕХХХХООООО прочетете ако обичате каква е темата в която пишете!
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Трудно ми е да го кажа...и то точно тук.....Не мога да повярвам че ще го кажа.Доводи дал господ...за съжаление.До този етап през живота ми(37г.) през ръцете ми са минали(притежавани,лични,служебни,изстрелял съм с тях хиляди патрони,носени и използвани денонощно и целогодишно)....Глок 19,17,21,26,31,34,35...от някой модели по 2-3.
      .......Не ми харесва генерация 4
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        И аз преди да се спра на 3-та генерация глок 17MB, пострелях със 17L, 34, пострелях с 4-ка... Не ми хареса 4етвъртата генерация конкретно заради повечето комини при слаб хват и субективно....като че се "огъва" в ръката. Би ли споделил твоите доводи против 4-та генерация ?

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          .....многото отсечки за съжаление не са от слабия хват при 4та генерация (смея да твърдя че никога не съм имал такава отсечка с глок 3та генерация...освен ако не съм я предизвикал нарочно за проба)като цяло имам 3-4 отсечки като цяло..и то за тях съм си бил виновен аз а не Глока.Има си други проблеми....всеки си мълчи и търси отражатели от серия 3..пинове....ходят по майстори ..режат се възвратни пружини .И си мълчат...затова отварям темата
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Хмм аз имах Глок 17- 4 генерация навъртях му няколко хиляди патрона без проблеми изключая коминчетата но го продадох и го замених с CZ-SHADOW железен пищов не от ПВЦ
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              но го продадох и го замених с CZ-SHADOW железен пищов не от ПВЦ
              Гъгъгъ....

              Чуваш ли Димитрееееей, взимай пример...
              42

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Значи, независимо от конкретната причина, четворката нещо не е "сделана" както трябва. Колкото до комините-получават ми се с четворка при стрелба с една ръка или в движение. Налага се да тренираме и стрелба от не чак толкова "удобна" позиция.... С тройката до момента никакъв подобен проблем. Също така установих за себе си че така наречените DPM-пружини, с каквато се сдобих назаем за няклко пълнителя, не оказва кой-знае какво влияние на точноста и бързината на серията. Май армейската сглобка си е най-добра

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Виждате ли някаква разлика в склонноста да се получават комини при използването на куршуму с различна маса - нпр. при един и същ достатъчно хлабав хват повече ли ще са комините при използване на патрони със 147 грейнови проектили, по-малко ли ще са или същия брой ако вместо такива са използвани 115грейнови?
                  42

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    До момента, с тежки, с леки и с релоуд-тройката си работи без комини. При четворката комини имаше независимо от боеприпаса. Докато избирах второ късо оръжие наринах хиляди патрони с всякакви пищови 9х19.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                      Значи, независимо от конкретната причина, четворката нещо не е "сделана" както трябва. Колкото до комините-получават ми се с четворка при стрелба с една ръка или в движение. Налага се да тренираме и стрелба от не чак толкова "удобна" позиция.... С тройката до момента никакъв подобен проблем. Също така установих за себе си че така наречените DPM-пружини, с каквато се сдобих назаем за няклко пълнителя, не оказва кой-знае какво влияние на точноста и бързината на серията. Май армейската сглобка си е най-добра
                      Въпросната пружина....е едно голямо нищо за съжаление.За да усетиш разлика с нея трябва да стреляш на ден повече патрони от Д. Севини и те трябва да са с фиксирана ниска начална скорост.Мен лично ме дразни факта че не мога да усетя блока в задно положение.И е предпоставка за не до зареждане в ситуация (стрес,пот,кръв,фекалии..по ръцете)....
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Гъгъгъ....

                        Чуваш ли Димитрееееей, взимай пример...
                        Ха то и Аркуса е жИлезен. ..аз на моя му бях сменил всички карантийки. .пружинки пин-блок конектора пилих полирах DPM пружина и бях доволен. ...но бързо ми омръзват играчките сега пак минавам и към тъмната страна. ..с един GP100
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Това с неусещането на блока си е точно така, забелязъл съм обаче че обикновено дърпам повече отколкото е нужно.... макаровски навици някакви още неизкоренени

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                            Това с неусещането на блока си е точно така, забелязъл съм обаче че обикновено дърпам повече отколкото е нужно.... макаровски навици някакви още неизкоренени
                            Аз лично стрелям само с ПМ и Глок...никога не съм имал преплитане на навици.За блока не му ли усетиш задното положение...е тъпо според мен.Защото тогава е момента да го пусна....
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Аз забелязах че с DPM пружина гилзите не хвърчат като бесни а си падат кат круши. тихичко до блока и долу!Отката е по мек и не вдига цевта толкова нагоре при по бърза стрелба, и не съм имал случай на не до зареждане както ми се случи с CZ то. ...имах усещането че Глока стреля на автоматична но то е защото ми засича показалеца има някъв тик Всяко оръжие е индивидуално и се изграждат навици с много тренировки!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                Аз забелязах че с DPM пружина гилзите не хвърчат като бесни а си падат кат круши. тихичко до блока и долу!Отката е по мек и не вдига цевта толкова нагоре при по бърза стрелба, и не съм имал случай на не до зареждане както ми се случи с CZ то. ...имах усещането че Глока стреля на автоматична но то е защото ми засича показалеца има някъв тик Всяко оръжие е индивидуално и се изграждат навици с много тренировки!
                                Да точно така! Но с правилна и целенасочена подготовка.......а когато се тренира едно голямо нищо...то става много по голямо нищо и това че се ходи редовно на фитнес примерно или на стрелбище не означава че нещо се получава ама върви им го обясни на някой ако можеш ..
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X