Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Зависи от целта на подготовката, ако се тренира за високи спортни постижения е едно, ако се тренират автоматизми, които е добре да се владеят независимо от КНО-то е друго.... За да си сверявам часовника, на стрелбище освен с личните пищови винаги взимам и нещо друго, в различен калибър, за разведряване на навиците

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
      Зависи от целта на подготовката, ако се тренира за високи спортни постижения е едно, ако се тренират автоматизми, които е добре да се владеят независимо от КНО-то е друго.... За да си сверявам часовника, на стрелбище освен с личните пищови винаги взимам и нещо друго, в различен калибър, за разведряване на навиците
      Според мен мозъка ако не лъган много ...разпознава разликите и автоматизирането се поучава ...но с него има предпоставка за грешки ..общо взето темата е много обширна и тук с писане без нагледна практика е трудно да се онагледи
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
        Трудно ми е да го кажа...и то точно тук.....Не мога да повярвам че ще го кажа.Доводи дал господ...за съжаление.До този етап през живота ми(37г.) през ръцете ми са минали(притежавани,лични,служебни,изстрелял съм с тях хиляди патрони,носени и използвани денонощно и целогодишно)....Глок 19,17,21,26,31,34,35...от някой модели по 2-3.
        .......Не ми харесва генерация 4
        Смях залата - смотана била ген. 4 - сигурен ли си ... Ха, Ха, Ха

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
          Смях залата - смотана била ген. 4 - сигурен ли си ... Ха, Ха, Ха
          Извинявам се много думата смотана не съм използвал.Никога не бих обидил така една фирма която много уважавам.И точно защото темата ми е болна съм пуснал този пост.Не се заяждам само напомням(понеже на българина паметта му е къса)вие не плюехте ли активно по всички възможни форуми че глока е сапунерка.....че истинския пистолет е железен (като вашия Аркус)...и така нататък...Каква е тази рязка промяна ...ааа извинете от известно време сте собственик на Глок 17 ген 4...преправен след това на сет .за този ви избор и превъзпитание на тема оръжейна култура имате моите силни адмирации.....извинявам се ако съм ви обидил с нещо.Понеже съм забелязал че по тоя край на планетата на тема кола,жена,куче,пистолет и на самата истина.......много се обиждат(факт).И като изключим думите смотана и ха ха ха....призовавам всички участници тук да водя конструктивни и положително настроени разговори.Не знам за вас но аз тук съм точно с тази идея.Темата на кой му по голям е в някой друг раздел....който желае да си го мери да заповяда там!
          Последно редактирано от rumaneza77; 14-03-15, 22:35.
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от gsaram Преглед на мнение
            Глок пуснаха нов модел.
            И в същия дух ....доста страници напред има опит за представяне на едни много иновативен модел на Глок 42.Но измежду снмки на пияни руснаци и спам не се забелязало .....
            Сериозно и искрено ви моля да се замислите!
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              https://www.youtube.com/watch?v=OEzuursKJKk

              Съвместно с него изкараха на пазара и Глок 41.Доста впечатляващи модели са и двата!
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                https://www.youtube.com/watch?v=OEzuursKJKk

                Съвместно с него изкараха на пазара и Глок 41.Доста впечатляващи модели са и двата!
                http://www.gunsandammo.com/military-...41-42-pistols/Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Glock_42_Glock_41_F1.jpg
Прегледи:1
Размер:167.3 КБ
ID:5648540
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Определено радват !Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G42_01.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5648543Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_0014.jpg
Прегледи:1
Размер:258.6 КБ
ID:5648551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_glock_41_e.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5648550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_1.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5648549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5648548Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G42_01.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5648543Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_0014.jpg
Прегледи:1
Размер:258.6 КБ
ID:5648551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_glock_41_e.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5648550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_1.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5648549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5648548Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G42_01.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5648543Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_0014.jpg
Прегледи:1
Размер:258.6 КБ
ID:5648551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_glock_41_e.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5648550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_1.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5648549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5648548Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G42_01.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5648543Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_0014.jpg
Прегледи:1
Размер:258.6 КБ
ID:5648551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_glock_41_e.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5648550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42_1.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5648549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock_42.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5648548
                  Прикачени файлове
                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                    Извинявам се много думата смотана не съм използвал.Никога не бих обидил така една фирма която много уважавам.И точно защото темата ми е болна съм пуснал този пост.Не се заяждам само напомням(понеже на българина паметта му е къса)вие не плюехте ли активно по всички възможни форуми че глока е сапунерка.....че истинския пистолет е железен (като вашия Аркус)...и така нататък...Каква е тази рязка промяна ...ааа извинете от известно време сте собственик на Глок 17 ген 4...преправен след това на сет .за този ви избор и превъзпитание на тема оръжейна култура имате моите силни адмирации.....извинявам се ако съм ви обидил с нещо.Понеже съм забелязал че по тоя край на планетата на тема кола,жена,куче,пистолет и на самата истина.......много се обиждат(факт).И като изключим думите смотана и ха ха ха....призовавам всички участници тук да водя конструктивни и положително настроени разговори.Не знам за вас но аз тук съм точно с тази идея.Темата на кой му по голям е в някой друг раздел....който желае да си го мери да заповяда там!
                    Темата е дълга, но ще се постарая да бъда кратък.
                    Навремето когато си взех първото КНО исках 1911 или НР и понеже нямах кинти си взех българския клонинг от патриотична гледна точка т.е. Аrcus 98DAC. Спуках го от стрелба. Отделих кинти и купих още един но понеже отново пак нямах достатъчно взех по евтиното 17 ген. 4. Защо взех ген 4 ми виновника е един и се казва Паскал Петров. И така в касата вкарах още една чистоновичка цев. Започнах да нося 17 ген4 активно , а Аркуса го продадох на един колега. Независимо от това че сега съм с Г 17 ген 4 не значи че ще съм само с него ... и понеже съм от онова поколение което казва че истинското оръжие е желязното съм решил твърдо да сложа още едно КНО и то ще е STI Range Master . Накратко това че моята 17 - ка е пипната и е с метални мерни прибори, а не с пласмасови трябва да те подсети нещо, а за оръжейна култура точно ти не ми говори.
                    Относно оръжейната култура има едно важно понятие Мерки за Безопасност. Това е достатъчно благодаря.
                    Последно редактирано от ORKA_71; 14-03-15, 23:54.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
                      Ами ще отговоря от личен опит,при четвърта генерация когато свършат патроните в пълнителя и блока остане в задно положение,при натиснат бутон пълнителя не пада сам а трябва да се издърпа.Може би не всички ген.4 го правят,но този номер са ми го правили три пистолета(моя също).

                      Ей такива дребулийки много ме дразнят,при ген.3 нямах такива ядове.
                      Последно редактирано от derhunter; 16-03-15, 21:35.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Благодаря за искрения отговор нямаше нужда...хубаво е всеки да следва мечтите си!Стига да не потъпква мечтите на околните.Всички сме оръжейни ентусиасти и няма нищо лошо Не съм искал обяснение просто цитирах факти...а те според мен те са най силния аргумент.
                        Успех в начинанията!
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Безсмислено е да се подлага на съмнение качеството и иновативния подход на една утвърдила се оръжейна фирма като Глок. Това че не всеки харесва и предпочита дадена генерация и разновидност е твърде субективно и е плод на много фактори, като лична биометрия-ръст, тегло, размер на дланта, отработен хват, не на последно място изработена "концепция" в главата.
                          Ако исках точно спортно оръжие, бих си взел СТИ или ЧЗ, но теглото на Глок в моя случай е по-поносимо за носене. Широката дръжка на Глок не пасва на малката ми длан, което води до промяна на хвата при презареждане, та се снабдих с модела с двустранен бутон за освобождаване на пълнителя. именно заради хвата и силата предпочетох 9 х 19 а не 357 зиг, макар че според мен е по-добър калибър за самоотбрана, но групите ми с този калибър бяха повече от незадоволителни, докато пробвах различните модели. Изобщо всеки намира компромиса сам за себе си, което не означава че другите модели и марки са с по-малко предимства. Никога не съм имал например проблеми със служебния Макаров, но първото оръжие за самоотбрана ми е 8-заряден револвер и не съжалявам за избора си по отношение на габарити, брой патрони и бързината за реакция, които като сбор от фактори са по-добри от макаровските ....
                          И не на последно място-модулният принцип на Глок и достъпните части са несъмнено предимство пред някои иначе добри сами по себе си оръжия в същия клас.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0234.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5648725Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0009.jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:5648721

                            Моят Glock 41

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Много добър избор !.... аз съм пристрастен към 45 АСР....в момента основно съм с 21 SF...
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                                Много добър избор !.... аз съм пристрастен към 45 АСР....в момента основно съм с 21 SF...
                                Супер,виждам че си от Бургас,аз често ходя на Капчето,така че ако решиш може да им запалим цевите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X