Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
    Джорджо,Б Л А Г О Д А Р Я!!!!!...може ли още една.....,
    Може и повече, удоволствието е мое!
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Ето още малко снимки от днешното водно сафари. Беше наистина много интересно в Атлантическия океан. Единственото лошо беше, че температурите бяха доста ниски, а и имаше много облаци и си беше мрачно през повечето време.











      Ето каква голяма става устата на пеликана като му хвърлят риба























      За сега е това. Утре продължаваме към пясъчните дюни и със сигурност ще има интересни неща по пътя, така че при следващ нет ще пуснем още снимки.

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Бойко , невероятни кадри си заснел с пеликаниете и особено с делфина (или косатка) над водата! Преди време гледах подобна снимка , която беше спечелила голям международен конкурс.

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Лъчо, това е делфин, но друг вид - черен целия с това бяло на корема.

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Бойко невероятни снимки!Nacional geografik ряпа да яде.Невероятен контрас с видяното до сега.
            След толкова жега сега сигурно е супер.
            [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
              Лъчо, това е делфин, но друг вид - черен целия с това бяло на корема.
              Любопитно ми е колко пъти го накара да скочи този делфин , за да го заснемеш така

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Едно птиченце ми каза, че с делфинът е имало само няколко опита. Нали са си интелигентни и схватливи, бързо е станала снимката.
                Повече зор е имало с тази, дето пеликанът си отваря устата, а рибата е още във въздуха...
                А пък тази с трите пеликана, докато ги наредят така, доста усилия и време е отнело. Специално номерът с човките, които се отварят в прогресия, е отнел почти целия ден.
                Виж, за тази снимка под трите пеликана, направо забравих да питам. Как се строяват толкова статисти на цял плаж, умът ми не го побира
                С бой ли е било, с добро (риба) ли са пробвали, не знам, но резултатът наистина е прекрасен!

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  ...Красиви снимки!
                  Страхотно настроение!
                  Благодарим ,че го споделяте с нас.
                  Пожелавам да го запазите, до края на пътешествието.
                  Поздрави.
                  I am just a simple man.

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Вики, аз пък проявявам любопитство към тази снимка.
                    Как и откъде са намерили да снимат, бяла мечка на юг от екватора.


                    Аз днес тържествено обещавам никога повече да не пускам снимки във форума.
                    Това тук и при Димо си е вече фото-форум, аз мигрирам към някой албански офроф..форум.

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Тюленчето наистина ли само се покатери, или нещо се майтапите? От сутринта съм си наумил - довечера като се поосвободя, пак ще гледам пеликани и тюлени, и тюленче. Върховни са!

                      Поздрави!
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Егати и яките снимки, а колкото до фотото на бялата мечка си мисля , че това е вече малко мече

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Уникални кадри! Браво!

                          Бойко,така като гледам, вече нямаш проблем с размера на джърсито

                          Поздрави,

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Страхотна тема , страхотни снимки, страхотно приключение. Благодаря Ви момчета. Продължавайте все така да ни радвате.

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Малко инфо от още едно място с непроизносимо за мен име - Keetmanshoop.
                              Първо, интернет пак няма да има . Лошо, значи пак няма да има и снимки...
                              Второ, наближават Кейптаун с всеки изминал ден все повече и повече. Ура! Днес са го приближили с 560км, от които над 100 пак по черно.
                              Трето, успели са по черния път да карат със 120км/ч, а пък Бойко е с шосейни гуми. Това не знам дали да му се радвам или да се шашкам
                              Важното е, че скоро ще си ги гледаме наживо на сбирките в сряда. А пък и на Димовото пътуване вече му се вижда края

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                                Малко инфо от още едно място с непроизносимо за мен име - Keetmanshoop.
                                Таковата, да помогна аз ако може

                                -Keet = котка, мацка...
                                -man = мъж, мачо, моторист, Мони и Бойко.
                                -shoop = не е Жоро пасарелски ами е магазин, пазарувам, купувам или наемам.

                                Тоест Keetmanshoop = Мони и Бойко пазаруват, наемат котки/мацки....


                                П.П. Винаги съм обичал списание Космос и инспектор Стрезов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X