Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Момчета, кой каквото ще да казва, Вие с Димо сте най-големите.
    Африка е била и си остава едно диво място и не е никак за подценяване.

    Много малко се включвам тук защото си гълтам езика като видя снимките.

    Поздрави и да не закачате стюардесите ей.
    Ааа щях да забравя, в самолета седнете по-напред за да пристигнете по-бързо, че нямаме търпение.

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Големи сте !!!

      За което не съм се съмнявал нито за миг. Нямам търпения да ви зърна наживо.

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Изключително се радвам за вас. Аз лично "благородно" ви завиждам и съжелявам че това ви приключението почти приключи, ще ми липсва.
        От както сте заминали не съм чел или купувал вестник. Пия си кафе и пътувам с вас дълеч на юг или с Димо на "дальнава востока".
        Вярвам че сте повече от екзалтирани.

        СТРАХОТНО.

        П.П. Бойко с тези гуми с шарка на жираф мотора добре се вписва в ландшафта, не се коси.
        ааааа толкова много въпроси имам...
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Поздравления и от мен!!!На това му викам ТИМ БИЛДИНГ.Сега приятелството ви е на друго ниво.Успешен полет кьм Родината.
          П.П. Заковете БЬЛГАРСКОТО знаме на нос Добра Надежда-сьпроводено сьс снимка

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Бойко, Мони...Честито!!! Разгледайте Кейп Таун. Много красив град е! Идете на носа, където се събират двата океана. Качете се на платото над града с асансьора. Ако имате пари купете си и някой диамант!!! ... И се пазете от маймуните Бабуини!
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Поклон, господа!
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Мони, Бойко, ЧЕСТИТО!!!
                Железни сте!
                Сега като сте толкова близо до Антарктида, няма ли да покарате там?

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Да се приберете по живо и по здраво.

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    @ Чинела-хем да бързаме(отпред на самолета),хем да не закачаме стюардесите(те са в предната част)...кое по-напред?...да ти кажа и ние вече "бързаме" ,но има още работа за отмятане....

                    @ bomargroup-Любо не е честно така....ти си си оставил победата за теб!!!....всичките каси ще ги "опнем",въпроса на кой континент ще се случи това!?!....давай предложение,ние с Бойко още не сме карали в Северна Америка,но това на теб може и да ти е скучно......

                    @ grandvan-Иване,поел съм обещанието със знаме(това,което ти ми даде на тръгване)на "Нос Добра Надежда" да има БГ участие и смятам днес да го изпълним.

                    @ ЗМЕЙ-Митак не бързай,че сме се посмалили...,сега да не ни извадиш от "Тюфлек" Р.Т....

                    @ Румбата-Мноого е студено там бе Румба!....,но идеята е добра


                    БЛАГОДАРЯ!!! на всички за подкрепата през тези невероятни 63 дни.....имаме много да разказваме.

                    ПОКЛОН към всички вас момчета!!!

                    Поздрави,
                    търся си подписа....

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                      Бойко, Мони...Честито!!! Разгледайте Кейп Таун. Много красив град е! Идете на носа, където се събират двата океана. Качете се на платото над града с асансьора. Ако имате пари купете си и някой диамант!!! ... И се пазете от маймуните Бабуини!

                      ВладиЧ,
                      БЛАГОДАРЯ!
                      това ни е в програмата(Нос Добра Надежда и Нос Агулас) човече......още не сме приключили!!!,а това за диамантите...чакаме южноафриканки да ни зарибят,че да им се предадем!!!

                      Поздрави,
                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Поздравления, Момчета
                        Благодаря Ви за емоциите през последните два месеца.
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Браво! Поздравления!
                          Впечатлен съм... Благодаря за чудесните описания и снимки до сега!
                          LZ2NKM

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Момчета, ... МОМЧЕТАААА....
                            Гордеем се с Вас и ви се кефим от сърце и душа!!!
                            Хайде, със стюардеси или не, ... Вики и ти Силве, това не го прочететохте ... идвайте си вече, че и на нас ни е мъчно за Вас, а пък и ръката ми вече се пооправи така, че... ИДВАЙТЕ СИ ВЕЧЕЕЕЕЕ
                            Донесете ми малко пясък от тая пустош, моля...
                            Чакаме Ви с нетърпение, а пък колко ще Ви тормозим да разказвате, ... не е истина. ама не се бойте, ще е на маса и с приятели...
                            По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Респект! Искаме разказ, нали може, ама да си дойдат и останалите "загубили се". Дали ще ви стигне една вечер? :-)
                              Браво, момчета!

                              Поздрави ,
                              Поли

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Момчета честито ! ! !

                                Дай Боже всеки му подобно приключение, а за вас и по голямо, че май няма да се задоволите само с една ми ти Африка

                                Според кака Вики, ви остават има няма 200 км. до най-южната част на континента, но и нос Добра надежда си е невероятна цел за достигане. Адмирации!

                                Добра надежда е нос в югозападния край на Африка, който неправилно се смята за граница между Индийския и Атлантическия океан. Носът се намира в Южна Африка, близо до Кейптаун. Най-южната точка на Африка е Иглен нос, на около 200 км по- на изток. При нос Добра надежда обаче бреговата линия за първи път завива на Изток.

                                Първият европеец, заобиколил носа, е португалецът Бартоломео Диас през 1488 г. По това време различни португалски експедиции са изпратени да проучват африканския бряг все по- на юг. С една от тези експедиции Диас най-после стига до южния бряг на Африка. Историята разказва, че той първоначално нарекъл носа „Кабо Торментосос“ (нос на бурите), но португалският крал Жуау II променя името на „Кабо де Боа Есперанса“ (нос Добра надежда), тъй като това откритие дава надежда, че ще бъде открит морски път до Индия.
                                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X