Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Уникално! Голямо браво!

    Поздрави от BOA от България!

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Възхищение и почит! Низко скланям главата пред вашето мъжество!

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Поздравления и аплодисменти за железните момчета!!!

        Явно спота не лови толкоз на юг и при мен днес не отчете движение, но щом сте пристигнали, Честит ви финал.
        Успешно придвижване по въздух и до дома.

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Тези дни се чудя на къде да хвана, та кога кацате? Може и да ви посрещна, ей така на връщане от Доспат.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Браво!!!
            Следя приключението от самото начало, страшни сте!
            Поздрави на нос Добра Надежда, ние ще го гледаме на снимки само хе-хе...
            Накефете се на заслужената почивка в Кейп Таун!
            Човекът е човек, когато е на път...

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
              Два дни им остават до Кейп Таун !!!!
              Да бе два дни!
              Един им беше много!
              Браво момчета! Страхотни сте!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Еееее, най-после, сякаш онзи ден беше "София", ето че вече е "Кейп Таун" ! Браво ! Възхищавам Ви се ! Успешно прибиране в България !

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Речено - сторено!
                  Браво и поздравления!
                  Не ви ли се тръгва на обратно с моторите? Честно?
                  You'll never find out - I got no key hole....

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Еее добре бе
                    Стигнахте значи ...
                    ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
                    Айде среща в БГ.. Имам да черпя, за което много се радвам
                    Последно редактирано от giorgio; 06-08-10, 05:53.
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                      Речено - сторено!
                      Браво и поздравления!
                      Не ви ли се тръгва на обратно с моторите? Честно?
                      И да и не честно.....Илияне

                      да - защото не искам да свършва приключението,представям си какво би било и от западната страна.

                      не-защото ми е мъчно за семейството и приятелите разбира се.

                      Не мога да си отговоря само на въпроса - как ще седя осем часа в офиса?!?,след като се приберем......

                      Поздрави,
                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                        Еее добре бе
                        Стигнахте зна4и ...
                        ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
                        Айде среща в БГ.. Имам да черпя, за което много се радвам
                        Димо,Благодаря!!!!!

                        Да,имаш много да черпиш,защото с Бойко обмисляме вече следващата дестинация....аз те предупредих,че ще загубиш.
                        Аз също много се радвам,че си паснахме с Бойко.....беше голям "фън",наистина...

                        На теб ти желая успешно завръщане....и внимавай с пясъците и налягането на гумите.

                        Поздрави,
                        Последно редактирано от giorgio; 06-08-10, 05:54.
                        търся си подписа....

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Мони, радвам се да го чуя
                          Лично ще заколя агнето ...
                          В това пътуване си дадох сметка, че всъшност мен никой не би ме изтърпял

                          Искрено се радвам, че вие все още сте заедно!

                          Това беше голямо изпитание!
                          Поздрави още веднъж
                          Последно редактирано от giorgio; 06-08-10, 05:55.
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                            Не мога да си отговоря само на въпроса - как ще седя осем часа в офиса?!?,след като се приберем......
                            Така е бате. Неизменната последна фаза на всяко такова предизвикателство.
                            Този етап някога е дълъг, някога къс... радвай се, че си от малкото, които могат да го почу(в)стват.
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Да върна лентата малко назад с малко снимки

                              Това са черните пътища в Намибия, прави и само газ, макар че успях да затъна в един пясък с тия гуми и беше голям майтап. Въртя гумата и си викам - сега хвърлям пясък като големите карачи и гледам назад - нищо. Върти се гумата и само гали пясъка. Наложи се да побутна като по-малките карачи. Но пътищата наистина са много добри. Аз стигнах до 120км/час, пък Мони повече, че бая пред мен летеше.
                              Ето ги и тях









                              Ето и огромните дюни в SOUSSESVLEI







                              А такива неща намира Мони като хване апарата. Не си оставяйте моторите непокрити на слънце



                              В Намибия попаднахме на едно малко кафе, където собствениците караха всички пътуващи да се разпишат на стената. Гледахме, че България липсва и се разписахме.



                              Тази вечер решихме да се напием, ама попаднахме на магазини, в които не се продава алкохол. Ужас, ама нали съм си прибран още от Танзания си мъкна едно патронче уиски, та с него поляхме успешното стигане до Кейп Таун. Ама утре ще намерим алкохолец.



                              Илич, ако не ми липсваха всички в България, още след няколко дни обръщах мотора в обратната посока.
                              Абсолютно на всеки пожелавам да направи тази дестинация, но да си отдели малко повечко време. Все пак ще можем да помогнем с информация от първа ръка, защото се оказа, че човек колкото и да е чел пътеписи и да се е подготвял, тук на място нищо не се развива по един и същи начин. Снимките и видеото са околоо 100 гигабайта. Нямам идея как точно ще се напише тук пътеписа, защото е огромен, но ще се постараем да покажем максимално повече неща. Днес някак не се радвах много, че стигнахме, щото с това идва и края на пътуването. Пък и времето цял ден беше облачно и с дъжд. Все пак ще покараме още два-три дни, че Кейп Таун не е крайната точка на Африка.
                              При мен СПОТ тракера си мига, все едно предава нормално сигнал, но явно заради покритието е спрял до гр.Спрингбок в ЮАР. Утре като караме пак ще пробвам. Това се оказа много здрава машинка - издържа адските вибрации, прах, дъжд, едно падане и не мръдна.

                              Пламене, специално за теб ще взема вувузела. Вярно, че заради теб си купихме с Вики БМВ и грам не съжалявам.

                              Димо, махни черпнята, ама ще трябва да направим нещо за добре се завърнали.

                              Поздрави и ще се постараем за още снимки до края от типа позьорски - аз на мотора, той на мене - както дойде
                              Последно редактирано от boiko73; 06-08-10, 00:50.

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Внимание!!! Внимание !!!

                                Обявено е състезание !!!


                                Награден фонд !

                                1-во място: 1 каса бира
                                2-ро място: 2 каси бира
                                3-то място: 3 каси бира

                                Целта на състезанието ???

                                От три отбора в състезанието - кой ще се прибере първи в България до 23:59h na 14 August 2010.

                                Отбори в състезанието.

                                Мощен южен поток - характерното за този отбор е че са избрали да ползват тактика " Тандем " с двойно ядро !!!

                                Летящ сапиенс от изток - характерното за този отбор е че е избрал тактиката " Ракета с огромен полезен товар "

                                Уникална световна идея от запад- характерното за този отбор е че е избрал тактиката " На западния фронт няма нищо ново ?! "

                                --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                Организаторите на състезанието пожелават на всички зрители да се запасът с пуканки защото цената им почна да се вдига в БГ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X