Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Гледам от няколко дни тракера не се движи ни напред, ни назад, но тази нощ забелязах, че се движи нагоре надолу.... това какво означава..
    И ти ли се прецака да си купиш 3D монитор ? Не ти ли се изпотяват очилцата от 3D каките ?
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Ако тракера е при Мони е добре, ама ако е при Бойко яко му дупе като се прибере в Бьлгария !!!

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Мони, Бойко, тръгвайте, че видите ли какво става, когато се позастоите!
        Последно редактирано от giorgio; 07-07-10, 15:39.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Тракера беше при мен и понеже беше скучно си го подхвърлях и съм забравил да го изключа. Утре вече си тръгваме от Найроби, че моторите паяжина хванаха.

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Бойко,Мони ако бяхте тръгнали с такива мотори на това пътешествие, щяхте да сте гъзари а не комплексари.



            Uploaded with ImageShack.us
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Раздвижването доведе до един куфар по-малко на мотора на Бойко Но пък са си направили невероятното удоволствие да карат по черно в резерват. Отново.
              Иначе в резервата Амбосели било много красиво. Даже са отишли до някаква масайска лоджа извън обичайните туристически маршрути. Първо мислех, че е грешка и че няма масайски лоджии. Обаче, всъщност се оказа, че е направена и поддържана от масаи. И парите от нея се използват за осигуряване на близкото масайско селище.
              Гледали са традиционните танци с характерните подскоци и са много впечатлени. Особено децата.
              Малко съм озадачена къде ще отиде багажа от куфарите, но съм сигурна, че ще намерят решение на въпроса

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Пуснал съм снимки от мястото в тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=26542&page=1
                Там е и Амбосели, и масайското село с танците, животните и другите красоти.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  В Аруша (Танзания) имаше прилични фирми, може и да се намерят куфари там. Ако се поразтърси в нета, може и да се уговори предварително нещо.
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Позицията на спот-а е от сутринта и там не изглежда да има нещо? Дали излязоха извън покритие???

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      SPOTa съм го тествал лично по пътя до Дар Ес Салам преди две години. Според операторите трябва в момента да работи и след границата на ЮАР. Явно проблема е след инцидента с куфарите - тракера е изключен. Може и батериите да са паднали. За съжаление, интернет ще имат чак в Аруша. В Амбосели има само GSM. И сателитния телефон.

                      Те в момента са 100 километра право на юг, в Националния парк Амбосели, до пресъхващото езеро Амбосели. Близо е до Танзанийската граница.
                      Последно редактирано от Веско; 08-07-10, 21:45.
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Появиха се тази сутрин

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Тракерът работи! Проблеми няма...
                          Даже напротив - карат в резервата и пред тях и след тях пресичат жирафи и антилопи. За деня беше толкова с мотора. Следобяд отиват на разходка с джип.
                          Не мога да си представя какво е изживяването да караш сред дивите животни...
                          Но дано поне да видим някоя снимчица

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                            .....
                            Не мога да си представя какво е изживяването да караш сред дивите животни...
                            .....
                            Това е защото никога не си карала кола из задръстванията на София...

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Това е защото никога не си карала кола из задръстванията на София...
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Здравейте от SOPA Lodge някъде в парк Амбосели и подножието на Килиманджаро, който се надяваме утре да няма облаци и да видим. Вчерашната масайска лоджа се казва "SELENKAI". Има сайт и мисля, че може да се намери в нета. Тя е отворена от две години и собственика е с видното масайско име Леонард. Беше невероятно. За куфарите знаете, а на СПОТ-а просто му свършиха батериите, но го забелязах късно. Много е яко да караш покрай дивите животни, но на места пътя е с доста дълбок пясък и хич не е приятно. Сега моторът ми е като леко ендуро. Като стигнем в Аруша, Танзания след края на обиколката по резерватите ще мисля за багажа. Ще поизхвърля малко и останалият на мотора в чанти. Снимки ще пуснем, ама като намерим читав интернет, което нямам представа къде ще бъде. Има много интересни, но от тук е невъзможно.
                                Поздрави от мен и Мони
                                Последно редактирано от viki terzieva; 10-07-10, 16:55.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X