Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Брово, много яки снимки, а тази с манекенките направо ме убива .Интересно как и от кьде ги намерихте тези абитюрентки точно в средата на нищото?
    Поздравявам ви и все така весело.

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Първоначално публикуван от grandvan Преглед на мнение
      Брово, много яки снимки, а тази с манекенките направо ме убива .Интересно как и от кьде ги намерихте тези абитюрентки точно в средата на нищото?
      Поздравявам ви и все така весело.
      Иване,даже и знаменцето го отърках в тях...,а иначе те ни намериха...

      Поздрави,
      търся си подписа....

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Бойко, тук има три PDF-файла за алармата на мотора ти.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Нещо сте недоволни от service ,a??? Абе то и в БГ си е същото бе брато.Чакаш си като поп в "елитните сервизи".Така,че поне от това което
          ни разказвахте до сега, няма нечовешки условия.Може от страни да изглежда лесно,но ние все пак знаем ,че не е......
          Снимките са страхотни.Виждам ,че се кефите,попивате впечатления,калявате волята.Значи е гот!
          Успех и очакваме още снимки...
          [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Благодаря Джорджо. Всичко е наред. Странно на една бензиностанция се включи алармата, която по принцип е изключена от компютъра, ама пък и на GPS-а излизат странни надписи като "USB не е свързано към правилната букса" или "Няма такъв аксесоар", пък всичко си работи. Горкият мотор. Днес го водих на истинска баня и като го изкъпаха явно се е побъркал от кеф, че от доста време не му се беше случвало. Сега пак се вижда какъв цвят е.
            Днес при нас беше ден за смяна на масло. Казвам ден, щото толкова отнема една смяна. Ходих до представителството на БМВ. Гледам отвън лъскаво, вътре пак лъскаво с лъскави коли, че и мотори продават. Питам какво масло имате и ми казват SHELL 15W40. Питам ама няма ли от онова специалното с голямата молекула на БМВ и те само ме гледаха и се чудиха какво да отговорят и накрая казаха, че това тяхното е по-хубаво . Сутринта тръгнахме първо до БМВ и после от там Мони продължи за КТМ. Оставих мотора в 08.00 часа и ми казаха, че около обяд ще е готов. А сега де, викам си Бойко в туй индустриално поле какво ще правиш. Тръгнах да търся банкомат, ча да си платя после и така от сграда на сграда минах пеш 16 километра и се върнах в хотела да си чакам. Доста си походих, ама като докопах закуската в хотела всички много ми се радваха, че чак идваха да ме питат дали още нещо ми трябва. Една мома пък полюбопитства дали ще изям всичко. Викам си, ти моме стой и гледай, че както съм отслабнал бая имам да наваксвам. Не се изложих. В 12.00 наистина се обадиха, че всичко е готово. Взех си мотора, където за смяна на масло, въздушен филтър и проверка на всичко ми взеха 106 долара и то при положение, че филтрите си ги нося от Камор Ауто. Не си поплюват. Изкарах си мотора и го заведох на баня, след което отидох при Мони, че той сменя масла, филтри, вериги, пиньони, сложна работа, но за африканските стандарти на работа и там се справиха сравнително бързо, та дори си спазиха и обедната почивка. Тука няма как както при нас да отидеш в сервиза и да кажеш давай, че бързам. Ти може да си бързаш, ама той майстора не бърза. Има си работно време, почивки и чак тогава идва твойто бързане. В това отношение са по-добре от нас, дето рядко си ползваме почивките в работата. Около 16.00 часа вече бяхме в хотела. Доста бяхме изморени,въпреки че е странно от какво. А Найроби си е точно като София - в пиковите часове огромни задръствания, яко строителство главно в индустриалната част - разгледах я подробно, строителство и продажба на луксозни апартаменти в квартал, който един таксиметров каза че е "богаташшки" и доста модерни високи бизнес сгради в центъра. Разликата е, че има огромни паркове, добре подържани и доста зеленина. Пушенето на обществени места е забранено. Това е за момента.
            Поздрави,

            П.П.Наско, абсолютно си прав, че няма нечовешки условия, защото и тук живеят хора. Просто е супер странно за нас, да разберем техния начин на живот или поне е така първите дни. След това започна доста да ми харесва. Хората си се кефят на живота.

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Без да преувеличавам ,Вие сте герои.Възхищавам ви се най-искрено.Преживяваме с вас всеки един миг . Пазете се и напълнете душите си!
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Заричам се пред всички, които ще прочетат този пост, че един ден и аз ще обикалям света като вас! Вие сте ми идоли и ще се радвам някой слънчев ден да се запознаем
                [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                Марин Маринов - 0885114702

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Тъй като има добър нет пускам още малко снимки. Те са от различни места по пътя до тук, но са ни направили впечатление.















                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Тия с Булсатките разбиват

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Тия с Булсатките разбиват
                      ....ще ти се "обидят" от ITV ))
                      Но иначе снимката е феноменална.....и аз потънах в спомени за Африка !!!!
                      Късмет и давайте още снимки !!

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Отново страхотни снимки.
                        Позволявам си и тук да постна един пасаж от темата на Димо, без редакция:

                        Заедно с Мони и Бойко, ставате автори на един нов и непознат досега стил в журналистиката - интерактивен репортаж.
                        Тоест цялото действие, се извършва под непрекъснато наблюдение и в диалог със публиката, маршрута дори се модифицира, по съвети на четящите. Това е новинка в световен мащаб - уверен съм.
                        И вие сте водещи фигури в този процес. Казвам го с оглед на техническото развитие на SPOT системите и интернет комуникациите, позволяващи всичко това да се случи в реално време.
                        Поздравления ! Усилията ви са за нов пробив в областта на познанието и изследванията. Респект.
                        Последно редактирано от giorgio; 06-07-10, 08:46.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          От както сте тръгнали се чудя какво да ви напиша, не намирам думи,великани на приключенията сте вие двамата за мен. Лек път,още много красиви мигове и красиви места да видите,бъдете живи, и здрави.
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                            Колеги, моля ви имайте пред вид, че покритието на спота ще става по- зле.
                            справка карта покритие
                            [ATTACH=CONFIG]221807[/ATTACH]
                            Според последната официална информация от Глобалстар, картата на покритие в целия свят вече е пълна, след пускането на новия наземен гейтуей в Корея (за пълно покритие на Индия и региона). Предстои разрешение за пускане на вече построения гейтуей в Ботсвана, вероятно август или септември, за пълно покритие на Африка и южното полукълбо.

                            До тогава, сигурно покритие ще има до северната част на Южноафриканската република. Но ще имаме възможност да видим на живо от нашите приятели!
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Като тръгнем на 08.07.2010г. пускам тракера и ще го спирам само вечер като не караме. Веско новината е много хубава, че Вики се притесняваше как ще ме "вижда". Ще установим докъде в Африка работи.

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Гледам от няколко дни тракера не се движи ни напред, ни назад, но тази нощ забелязах, че се движи нагоре надолу.... това какво означава..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X