Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    И аз да ви поздравя за този успех!!! А това наистина си е успех!!!
    И аз ще го направя това, като порасна...
    Колкото повече толкова повече sigpic

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Поздравления и от мен.РЕСПЕКТ за невероятното приключение.

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Направо не ми се вярва, че това наистина се е случило... Все едно бях там с вас. РЕСПЕКТ!!!

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение

          @ bomargroup-Любо не е честно така....ти си си оставил победата за теб!!!....всичките каси ще ги "опнем",въпроса на кой континент ще се случи това!?!....давай предложение,ние с Бойко още не сме карали в Северна Америка,но това на теб може и да ти е скучно......

          БЛАГОДАРЯ!!! на всички за подкрепата през тези невероятни 63 дни.....имаме много да разказваме.

          ПОКЛОН към всички вас момчета!!!

          Поздрави,
          Мони, аз съм само организатор на състезанието, a поради факта че един от "отборите" вече е бил на мотокрос в Северна Америка, моето предложение е - следващото "състезание # 2 " да бъде в Южна Америка !
          Tъй като нито Аз -организаторa , нито някои от вас - "трите отбора" е карал там, а да не говорим че няма нужда от "виза" за БГ граждани за доста Южноамерикански държави,
          смятам че е удачно и удобно за всички да помислят по въпроса !
          Надявам се тези редове да ти помогнат в намирането на отговор на въпроса "Не мога да си отговоря само на въпроса - как ще седя осем часа в офиса?!?,след като се приберем...... "

          Аз ще обявa условията за участие в " състезанието # 2 " на 9-ти Септември 2010 тук в форума , нека да видим какво ще се стане !!!

          Поздрави от Los Angeles , за неповторимото, уникалното, умопомрачаващо забавно пътешествие
          София-Кейп Таун

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            И аз като всички останали СВАЛЯМ ВИ ШАПКА (КАСКА), чакам да ви видя с нетърпение.
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Поздравления и от мен!

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                Мони, аз съм само организатор на състезанието, a поради факта че един от "отборите" вече е бил на мотокрос в Северна Америка, моето предложение е - следващото "състезание # 2 " да бъде в Южна Америка !
                Tъй като нито Аз -организаторa , нито някои от вас - "трите отбора" е карал там, а да не говорим че няма нужда от "виза" за БГ граждани за доста Южноамерикански държави,
                смятам че е удачно и удобно за всички да помислят по въпроса !
                Надявам се тези редове да ти помогнат в намирането на отговор на въпроса "Не мога да си отговоря само на въпроса - как ще седя осем часа в офиса?!?,след като се приберем...... "

                Аз ще обявa условията за участие в " състезанието # 2 " на 9-ти Септември 2010 тук в форума , нека да видим какво ще се стане !!!

                Поздрави от Los Angeles , за неповторимото, уникалното, умопомрачаващо забавно пътешествие
                София-Кейп Таун
                Любо,

                Току-що те поведох с 1 за мен/ 0 за теб....
                карал съм в Перу преди три години над 3,000 км,.....знам какво имаш предвид,но няма да издам тайната....,но какво ще кажеш за Австралия?!?!

                Поздрави,
                търся си подписа....

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  ...Кажи бе Любо!
                  Поздрави.
                  I am just a simple man.

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                    Любо,

                    Току-що те поведох с 1 за мен/ 0 за теб....
                    карал съм в Перу преди три години над 3,000 км,.....знам какво имаш предвид,но няма да издам тайната....,но какво ще кажеш за Австралия?!?!

                    Поздрави,

                    Мони, нека да обявим в кой периода на годината и коя година ще се прави и от там ще нагласим континента.За мен като организатор няма значение на кой континент ще го правим.

                    Поздрави на всички в този прекрасен форум!






                    Moni, neka da obyavim v koi period na godinata i koya godina shte se pravi tova i ot tam shte naglasim kontinenta. Za men kato organizator nyama znachenie na koi kontinent shte go pravim
                    Pozdravi na vsichki v tozi prekrasen forum !
                    Последно редактирано от Мони; 07-08-10, 09:22. Причина: латиница

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Мони и Бойко, поздравления за чудесното пътуване и добре дошли в махалата
                      Не знам дали вече ходихте до нос Добра надежда и Кейп Поинт, но ако още не сте, бих ви препоръчал този маршрут:
                      От Кейп Таун през Hout Bay, Chapmans Peak, Kommetjie, Scarborough т.е. по западният бряг на полуострова. Пътя е много живописен и сякаш е направен специално за мотори- хубава настилка, много завои и фантастични гледки. Преди време, пътят след Hout Bay беше затворен, но сигурно сега се минава.
                      Внимавайте преди входа на резервата- фрашкано е с нахални бабуини, които изнудват глупавите туристи за храна. Колите спират внезапно, почват да снимат маймуняците, които пък се накачулват на колата, дърпат чистачките просят нещо за плюскане и т.н.
                      Първо се отбийте до нос Добра надежда. За мен това място беше леко разочароващо, след всичко, което бях прочел за "носът на бурите"- паркинг за автобуси, стадо японци с фотоапарати и голямата лъжа, че това била най-южната точка на континента...
                      Следва Cape Point. Още по-голям паркинг, магазини за сувенири, цени в ресторантите и кафенетата като в Монако. Качвате се до старият фар и ако имате късмет да е ясно времето, се открива чудесна гледка към океана и Прингъл бей. Там ви чакат същите стада японци, гмеж от американски пенсионери и други навлеци. Разбира се, пак лъжат, че това била най-южната точка на Африка.
                      Има пътека към новия фар (и аз отидох да го видя). Там ходят значително по-малко туристи. Пак има нахални бабуини- не им давайте нищо, защото после няма отърване, а отгоре на всичко са и агресивни. Правилната тактика е: навеждаш се да вземеш камък, като не ги изпускаш от очи, вдигаш ръка и ясно и високо казваш: "Ей сеа ти @#$% майката маймунска". Учудващо добре разбират български и се измитат от пътеката, поне за малко.
                      Пътя за връщане- по източният бряг със спирка за бира примерно в Kalk Bay.
                      После отивате до Иглен нос (Мони, помниш, как трябва да застанеш на това място) и вече наистина няма къде по-на юг да се денете.
                      Времето там сигурно ще е лошо, студено, с пронизващ вятър, но чувството, че си стигнал сам до края на света не може да се опише с думи.
                      Стоиш на носа, гледаш в безкрая и ти просветва, че единственият ти път води към дома...
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Поздравления и от мен! Гледах ви през цялотовреме - вас и Димо и ви се възхищах за куража. Макар и аз да съм пътешественик по душа, за такова предизвикателство, не си и помислям.

                        От един пишман кандидат моторист
                        Ники
                        http://www.nakladkibg.com
                        накладки, спирачни дискове, съединители

                        088 8613380

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Едно ГОЛЯМО "Благодаря!"... ааа и щях да забравя ЕВАЛА! Вие(Мони и Бойко) и Димо, ВладиЧ, Илариончо и всички други уникални пътешественици в нашият форум, на които не се сещам имената, за което се извинявам, искам да Ви кажа, че ако не бяха вашите споделени преживявания нямаше да бъда същия човек! Научих много от вас! БЛАГОДАРЯ!
                          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                          Марин Маринов - 0885114702

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Ааа, честито и от мен! Каскиии... Долу!!! Аз имам едно предложение. Като се преберете в БГ и тримаката(Мони, Бойко и Димо) и като си "починете" десетина дни в София от пътуването, защо да не си направите една истинска почивка на Кара дере като миналата година. Края на август си е супер за тая работа. Със сигурност ще стане като на мото събор след тези ВАШИ приключения!!! А и ще съберете сили за септемврийски подвизи, като гледам в постовете по-горе. Само пускам мухата де... !!!

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                              Ааа, честито и от мен! Каскиии... Долу!!! Аз имам едно предложение. Като се преберете в БГ и тримаката(Мони, Бойко и Димо) и като си "починете" десетина дни в София от пътуването, защо да не си направите една истинска почивка на Кара дере като миналата година. Края на август си е супер за тая работа. Със сигурност ще стане като на мото събор след тези ВАШИ приключения!!! А и ще съберете сили за септемврийски подвизи, като гледам в постовете по-горе. Само пускам мухата де... !!!
                              Дамяне, Благодаря!

                              Идеята ти е хубава,но за началото на септември сме договорили мини Хорайзънс Ънлимитед среща в Идилево при Поли,когато и Дъг се прибере,така,че всеки,който желае да заповяда.

                              Поздрави,
                              търся си подписа....

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Тук, от подмятанията на Любо, взе да замирисва на Дакар с мотори. Искам ръкопляскащ емотикон, ама няма.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X