Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    А, това беше любим филм и на моето детство!
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Какво става с Мони и Бойко? Кога ще тръгват нататък?
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Дойде и последният ден от сафари почивката на Мони и Бойко. От утре ще са по конете и трябва да продължат на юг към зимата
        Има и невероятна новина - дрехите на Бойко го намериха
        Макар че вече са му големички.
        Не знам къде точно са отседнали тази вечер, но е възможно да имат интернет. Което означава, че е възможно и най-сетне да ни зарадват с по някоя снимка!

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Да,за съжаление сафарито ни приключи днес с посещение в "Lake Manyara National Park".Изживяхме уникални моменти и имаме невероятни кадри от "Serengetti National Park" както и в "Ngoro-Ngoro Conservation Area National Park",които естествено ще споделим с вас,но за това малко по-късно.Ще издам една малка тайна(която беше моя мечта),станахме свидетели на ловуване на два женски лъва в сърцето на "Серенгети" и разбира се много още.Утре изпращам моето семейство за Найроби,а ние с Бойко оставаме още един ден ден тук "Kigongoni Lodge" в Аруша,за да се изперем и вдругиден потегляме.

          Поздрави
          търся си подписа....

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3915.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5193642Ще се опитам да кача малко снимки,уви връзката е много зле отново.....ужас....
            търся си подписа....

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Килиманджаро на зазоряване....

              Прикачени файлове
              Последно редактирано от giorgio; 16-07-10, 08:07.
              търся си подписа....

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                На път към Амбосели...



                Мързелив леопард в Серенгети...



                Лъвица,която се готви да обядва....





                ....и обяда вече е готов
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от giorgio; 16-07-10, 08:11.
                търся си подписа....

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Тук нета у ужасен за снимки, а такива има доста добри. Мони в момента се опитва да пусне от неговите, но аз ще чакам по-добър нет. Може би след два дни в Дар Ес Салам. Историята с куфарите. Ами тръгнахме с моторите на сафарито към масайската лоджа. Както си карах усетих нещо задра отзад и падна с гръм и трясък. Видях в огледалото, че това е единия ми куфар. Спрях, върнах се да го взема. Почнах да оглеждам. Повлачил се е малко и по-лошото е че е удрял спирачниия апарат на задната гума, прии което ми беше изтекло доста от спирачната течност. Вече беше започнало сафарито и с нас имаше джип. От него изтеглих със спринцовка от спирачната течност и напълних казанчето. "Обезвъздуших" и проработи и дори в момента и АБС - а работи. Свалих и двата куфара. Стойката на този дето се откъсна беше на три парчета, а на другия се беше огънала и аха и той да падне. Тия куфари са пълен боклук. Явно при падането ми на пътя Мояле-Марсабит стойката се е пукнала някъде и сега се скъса направо. Иначе като цяло куфарите бяха здрави. А падането беше съвсем леко. Както и да е. Днес в Аруша подарих куфарите на шофьора на джипа - Джеймс Мандела, да си ги ползва за каквото намери. Човека много се зарадва. Багажа ще си го вържа на мотора в чанти и така ще карам, което няма да е проблем. Стойките освен, че бяха скъсани се бяха и изкривили и ако ги заваря, пак трудно щяха да се напаснат, а и не се знае кога пак ще направят някоя беля. Черните пътища тук и то хубавите представляват сбит пясък с малко камъни, но много напречни коловози и така по целия път. Коловозите са широки от по 20 см и дълбоки по10-15 см. По това нещо като се кара имах чувството, че ще ми паднат зъбите, пък какво остава за два куфара. Иначе сафарито беше нещо невероятно. Такива неща съм гледал само по телевизията и си мечтаех да видя на живо и ето, че се сбъдна. Има страшно много снимки и със сигурност при първа възможност ще споделя част от тях с вас. СПОТ-а може и да не е работил много добре, защото в джипа беше трудно да го задържа на едно място, че и там яко друсаше. Вече моторите ни са при нас и на 17.07.2010 тръгваме отново на път към нашата цел Кейп Таун.

                  Ванка, агнето още е мое, щото Мони си беше купил голям номер гащи и така ми станаха. Иначе като ми го нямаше багажа си купих 4 тениски и панталон с ръб. Бях страшна картинка - жълта тениска с лъв и панталон с ръб с тиранти с трибагреника. Такова нещо и във филма "Баш майстора" трудно може да се види.

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Това с лъвиците е невероятно! Горката антилопа! Но е било и невероятен шанс за вас. Сигурен съм ,че сте заснели още страхотни кадри. Дано успеете да качите още.
                    Тия лъвици изобщо не се шегуват-набележат ли жертва няма измъкване. И жените така правят

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]229035[/ATTACH]
                      Леле Мони, да не сте взели някой местен за водач а вие на задните седалки Гледам на стойка го докарва момчето

                      Благодаря Ви момчета за прекрасните снимки и емоции с които ни дарявате. Поздрави
                      HONDA CBF1000

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Хаха, Бойко представям си каква скица си бил с тези тирaнти, ама нaли всичко е с умисъл. Да не те задяват местните моми.Успех, а сега отивам да видя какво става в памир.
                        Последно редактирано от didogen; 15-07-10, 23:32.
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Страхотни снимки! Благодарности за което!
                          Не си представям пък какво имате в "големия чувал" с кадри?!

                          Поздрави и попътен вятър!

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Ебати,вие вече сьвсем на нищо не приличате......................ХАХАХАХАХ,снимката на ония черния визирам.



                            А иначе следя темата с ИНТЕРЕС
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Поздравления и все така хубави емоции до края ))

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]229035[/ATTACH]Ще се опитам да кача малко снимки,уви връзката е много зле отново.....ужас....
                                Мони, тук ми изглеждаш малко променен ... дано е от ракурса

                                Искам снимка на Бойко с жълта лъвска тениска

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X