Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Беше невероятно.
    Цялото ви пътуване е невероятно. Юнаци!
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Бойко на мен ми е много интересна случката с куфарите, така че ако не ти е досадно я разкажи с две-три думи, защото тук само се спомена за нея. Ако може снимайте Килиманджаро от най-добрия ъгъл, мисля че си заслужава една хубава снимка/като не може да се види на живо/. За багажа, ако не намериш чалъм използвай торби за смет, но от полските/много са яки/, ако не се намират по тези места ще започнем да ги внасяме след като се върнете.Да донесеш подарък на кръстника си за името, наистина си Бойко, същото важи и за Мони и за човека в азията Димо.А за малко да забравя, как мина сафарито/ почуства ли се като Пенчо Кубадински/. Успех!
      Последно редактирано от viki terzieva; 10-07-10, 16:56.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Вече са на границата с Танзания - Наманга.
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Първоначално публикуван от str8_4ce Преглед на мнение
          Бойко на мен ми е много интересна случката с куфарите, така че ако не ти е досадно я разкажи с две-три думи, защото тук само се спомена за нея. .........
          Бойко, и на мен ми е любопитно. Какво стана? Не как се случи, а какво му е на куфарът? Едва ли е нещо непоправимо, че да хвърляш багаж заради него.Имате още много път... Качи една снимка и може да получите много идеи как да се понагласи.
          Поздравления за снимките! Радваме ви се всички!

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Актуална информация от Мони

            На път са към Нгоронгоро, моторите са оставени в Аруша.
            Утре ще са в Серенгети.

            Настроението им е повече от добро. Изпращат поздрави на всички.
            Не очакват скоро да се доберат до читав интернет, но при първа възможност ще качат снимки
            Зима иде

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Мъжката дружба вече има нови измерения - Бойко носи гащите на Мони : ))))
              По стечение на обстоятелствата багажа от счупения куфар на Бойко си е останал в Кения, а нашите хора са в Танзания.
              Но, приятел в нужда се познава...
              Надявам се сами да разкажат повече!

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                Мъжката дружба вече има нови измерения - Бойко носи гащите на Мони : ))))
                По стечение на обстоятелствата багажа от счупения куфар на Бойко си е останал в Кения, а нашите хора са в Танзания.
                ...
                Това са долни инсинуации, Бойко ти е казал така заради мен.
                Аз съм сигурен, че сам си е изхвърлил тоя куфар с дрехи, защото те вече изобщо не му стават.
                Щом е стигнал размера на Мони, значи дотук е трикрако агнето, остава още една плешка и ....

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Ванка, всъщност си много близо до агнето. Каза, че доста е отслабнал след последното теглене, когато беше с 13 надолу... Само дето няма как да се установи колко. Но предвид остатъка от пътуването - повече от месец - мисля, че е време да избирам агнето . Всъщност баса не е лош - както каза Драго - ние все ще ядем
                  Добре, че Силвия му занесе тиранти, за да спаси положението. При това с българския трибагреник.
                  По-важното е, че вече изобщо не му пука. Прихванал е от щастието и безгрижния дух на африканците и се чуства много добре. Чак се чудя дали ще спазват графика оттук насетне
                  Иначе вчера са били на два метра от лъвове и на малко повече от един леопард. Леопард!!! Това е невероятен късмет. Котенцето умирало от жега и подремвало на един клон

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                    ... Котенцето умирало от жега и подремвало на един клон
                    Хмм...Такива двама исполина(за балканските "лъвове" става въпрос)...на 2 метра... Женски ще да е бил леопарда.
                    Ама те нали са вече на друга вълна!
                    Mitsubishi L200 DobbleCab

                    KTM XC 450 RW 2009
                    KTM 350 SX 2011

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Хе, хе Бойко с гащите на Мони Снимка, снимка ..
                      Аз доколкото се сещам там този артикул не е много популярен. Бойко вържи една препаска на кръста и ... това е.
                      Гащите са европейска работа
                      Искам снимка с лъв! Обещали сте.
                      Два българки лъва излегнати до два африкански /Добре де, може и от по-далеч/

                      Поздрави момчета, не мога да ви видя позицията, но щом сте ок, всичко е наред.



                      He, he Boiko s gashtite na Moni Snimka, snimka ..
                      Az dokolkoto se seshtam tam tozi artikul ne e mnogo populiaren. Boiko varji edna prepaska na krasta i ... tova e.
                      Gashtite sa evropeiska rabota
                      Iskam snimka s lav! Obeshtali ste.
                      Dva balgarski lava izlegnati do dva afrikanski /Dobre de, moje i ot po-dalech /

                      Pozdravi momcheta, ne moga da vi vidia poziciata, no shtom ste ok, vsichko e nared.
                      Последно редактирано от Peppy; 12-07-10, 13:17.
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                        Поздрави момчета, не мога да ви видя позицията, но щом сте ок, всичко е наред.
                        Ето тук са Димо, това към вчерашна дата, от тогава няма нови точки
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:afrika1.JPG
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5192954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:afrika.JPG
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5192953
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Димо, докато си още онлайн...
                          Снимки има, ама нет НЯМА.
                          Но пък днес са гледали как лъв ловува антилопа - дано са го заснели!!! Така че обещанието е изпълнено - не само лъв, ами и няколко лъвици. И даже края на една антилопа...
                          Доскоро!

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Момчета ,не знам какво знаете за Африка ,но в южната част, вода не се пие от друго място освен от бутилки ,плодовете като се измият се бършат до сухо и тогава се консумират,същото се отнася и до кутиите с безалкохолно.Въобще пазете се от мръсотиите там опасни са. Колкото по малко ви хапят комарите по добре ,вдигнете ли температура веднага на лекар,маларията е много опасна ако не я хванеш навреме.
                            Дано сте лишени от неприятности.

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Благодаря ти Пепи. Мислех, че са по-надолу вече...
                              Момчета, май ще се прибера преди вас

                              Blagodaria ti Pepi. Misleh, che sa po-nadolu veche ...
                              Momcheta mai shte se pribera predi vas

                              Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                              Димо, докато си още онлайн...
                              Снимки има, ама нет НЯМА.
                              Но пък днес са гледали как лъв ловува антилопа - дано са го заснели!!! Така че обещанието е изпълнено - не само лъв, ами и няколко лъвици. И даже края на една антилопа...
                              Доскоро!
                              Сигурен съм, че са снимали Вики.
                              За лъва добре. Лъвици нямаше нужда.
                              Една в къщи не му ли стига

                              Поздрави ги, като ги чуеш...

                              Siguren sam, che sa snimali Viki.
                              Za lava dobre. Lavici niamashe nujda.
                              Edna v kashti ne mu li stiga

                              Pozdravi gi, kato gi chuesh...
                              Последно редактирано от Жоро Донечки; 15-07-10, 10:47.
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Досега следях пътешествието ви с интерес и вълнение, но днес нещата се промениха - вече откровено ви завиждам. Много.

                                Бил съм на десетина години, когато 3-4 пъти гледах "Серенгети не бива да загине" (за всеки случай проверих в Уикипедията, да, филмът е от от 1959 г., с "Оскар" за 1960). Останах буквално омагьосан - и оттогава никога не ми изчезна по детски силният интерес към животни, непознати места и т.н.

                                И ето че вие сте там, на самото място, което някога ми изглеждаше също така недостъпно като Марс например! Гледайте и заради мен, ако обичате. И дайте снимки!

                                И лек път! Поздрави!
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X