Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Бойко, Мони,
    благодаря за споделените емоции!!!!
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Ей бе Мониии, как не оправихте КТМ-а бееее. Сега тези BMW-джийй ще ни бъзикат до смът Казвам "ни", защото и аз вече съм горд собственик на KTM Adventure
      Няма няма да НИ бъзикат, щото и БМВ-то направи проблеми в началото. Важното е ,че и хора и машини пресякоха финала. Това с КТМ-а на Мони се случи вече на почетното кръгче.

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Ей бе Мониии, как не оправихте КТМ-а бееее. Сега тези BMW-джийй ще ни бъзикат до смът Казвам "ни", защото и аз вече съм горд собственик на KTM Adventure
        Явно и на теб ти се кара Харли А честито за КТМ , но си купи и чопърджийски ботуши за всеки случай
        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Браво момчета!До край сте корави.И разбира се съм доволен от избора на HD на Мони но аз предпочитам elektrata.Колкото и да ме "бъзика "Вуйчо аз твърдя ,че Harley е страхотен мотор за дълъг път.Почиваш си на него.А Night Rod-a, не е истинско Harley
          [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
            Явно и на теб ти се кара Харли А честито за КТМ , но си купи и чопърджийски ботуши за всеки случай
            Мони, кажи му на Драго истината накрая, а имено как с пистолет в слепоочието са те накарали да се качиш на чопър .

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Първоначално публикуван от Luke Преглед на мнение
              Мони, кажи му на Драго истината накрая, а имено как с пистолет в слепоочието са те накарали да се качиш на чопър .
              Истината е още по-страшна, пистолетът е бил насочен към КТМ-а на Мони...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение

                - човек дори ендуро да кара, най-накрая се качва на чопър
                Това е истината, рано или късно ще се наложи да го разберете.
                Вижте Мони, премина цяла Африка за да покара малко чопър и да стигне с него до нос Добра Надежда.
                При това изглежда щастлив, а в погледа на Бойко нещо завист виждам ...

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Добре де, аз едно не мога да разбера ...
                  КТМа се счупил, това не е изненада Обаче там все пак е имало Мотор
                  Бойко, що не го качи на Мотора ... все пак си с неговите гащи

                  П.П.
                  Момчета айде прибирайте се, че има много какво да си разправяме.
                  Страшни снимки! Сега ги видях. Май ще си купувам хеликоптер
                  Последно редактирано от giorgio; 12-08-10, 07:35.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                    Добре де, аз едно не мога да разбера ...
                    КТМа се сЧупил, това не е изненада ОбаЧе там все пак е имало Мотор
                    Бойко, що не го каЧи на Мотора ... все пак си с неговите гащи
                    h
                    Еми,ако ти на Харлей Дейвидсън казваш Мотор.....май много неща още трябва да видиш.

                    Ако Бойко ме беше качил на неговия мотор съвсем щеше да остане без задна подрама....та не знам кое е ново или познато....


                    Неще да си идваме...много е хубав Кейп Таун
                    търся си подписа....

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
                      Това е истината, рано или късно ще се наложи да го разберете.
                      Вижте Мони, премина цяла Африка за да покара малко чопър и да стигне с него до нос Добра Надежда.
                      При това изглежда щастлив, а в погледа на Бойко нещо завист виждам ...
                      Бат Димо...да не се обидиш,ама тцък...тоя мотор не става,въобще не става.
                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Бойко, Мони, леле, какво сте направили!!! Кофти е положението след вас! Децата в Африка вече не искат да си играят на ловци на лъвовете, имат вече си другите играчки!

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                          Добре де, аз едно не мога да разбера ...
                          КТМа се счупил, това не е изненада ...
                          Димо , не си прав. В дебелите книги пише , че КТМ се чупи много рядко, средно веднъж на 100 години. Когато това все пак се случи се счита за лоша поличба. Ето виж сам - мотора на Мони се счупи и по целия свят започнаха пожари , наводнения, земетресения и какво ли още не.

                          Мони , Бойко , Хайде идвайте , да не дойдеме ние
                          Последно редактирано от giorgio; 12-08-10, 09:09.

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Младежи, не съм ви писал нищо до сега, защото се надявах да мога да изчакам до посрещането и да ви го кажа на живо... не можах.

                            Изключитлено, невероятно, колосално много ви се радвам, че успяхте! Карате ме да се чувствам горд, че съм Българин! Поводите за такива емоции не са много днес и това прави постигнатото още по-важно. Страхотно е, че има хора, които могат, лишавайи се от комфорт, да докажат на всички, че единствените граници са само в нашите глави. Популярността на която се радваше пътешествието със сигурност промени мисленето на мнозина. Сега Кейптаун наистина е по-близо до България и Африка е с една идея по-малка.

                            Благодаря ви, че изпълнихте една моя мечта!
                            Последно редактирано от Ilarioncho; 12-08-10, 12:28.
                            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Приемете и моите благодарности, за това че ни взехте с Вас на това прекрасно пътешествие. Продължавайте в същия дух!!!

                              Поздрави.

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Моторите вече ги изпратихме. Не можаха да ни изтърпят и решиха да си тръгнат. Специални благодарности на Любо /Bomargroup/ за невероятната организация по прибирането на моторите. Аз такава перфектна работа виждам за първи път, за което огромен поклон. Има много снимки от "изпращането" на верните коне, но няма как да ги покажа в момента. След няколко часа си тръгваме и в събота се прибираме. Благодаря на всички за подкрепата по време на пътуването ни.
                                Последно редактирано от Chinela; 13-08-10, 06:05.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X