Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Бойко, снимките и разказите ви са невероятни!
    Гледаме ги по много пъти и се радваме за вас!
    А за сандалите и гумите.... колегите помислиха, че полудявам като се смеех през сълзи сам...

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      2 дни скука и цивилизация в Намибия
      Гледам хванаха на север, май пак им се кара в дивото

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        2 дни скука и цивилизация в Намибия
        Гледам хванаха на север, май пак им се кара в дивото

        Венци е прав.Скука за нас.Не виждаме какво се случва и само гадаем......
        [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Ще има нощно къпане в океана

          ПС. А може и да няма, че е само 17 градуса.

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Ще има нощно къпане в океана

            ПС. А може и да няма, че е само 17 градуса.
            А дали ще е с някои от "красавиците" от снимките?
            Аз мисля ,че Вики може да е спокойна.....
            [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              2 дни скука и цивилизация в Намибия
              Гледам хванаха на север, май пак им се кара в дивото
              Да,Намибия наистина е много цивилизовано,но в същото време и много дива,въобще Намибия е една великолепна и магична държава.Тепърва ни предстои да караме и в дивото,но колкото и да се "сблъскахме" с цивилизацията,добър интернет не можем да намерим.Тук в Суакопмунд на "Атлантическия океан",място също много популярно скоростта на нета е под всякаква критика,така,че малко търпение моля и ще ви направим съпричастни отново на красотите,които Африка продължава да ни предлага.
              Новото е,че вчера в Уиндхок и двама сменихме гуми,Бойко по разбираеми причини,а и задната вече му беше "сдала багажа",както и мойте,особенно задната-асфалта в Малави и Замбия ги "изяде".Така сега Бойко е с "Bridgestone" и както той казва прилича на "пистаркаджия",а пък аз съм с "Mitas" задна и "Pirelli" предна,това имаше в така наречената "цивилизация"....не,че се оплаквам ....

              Поздрави от студения "Атлантик"
              търся си подписа....

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                .....така,че малко търпение моля и ще ви направим съпричастни отново на красотите,които Африка продължава да ни предлага.
                ...."
                Готови сме с пуканките .
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Готови сме с пуканките .
                  Не всички аз сега отивам Очакваме невероятните Ви снимки хора! Възхищавам Ви се !
                  [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                  Марин Маринов - 0885114702

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Първият ми пост - Това е уникално пътуване и много му се радвам и запалвам и хората около мен. Успехи!

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Нета се оправи.
                      В интерес на истината от Ботсвана стана доста скучно по пътя. Само прави пътища, ама толкова прави, че се вижда на другия край и от двете страни на пътя - нищо.
                      Все пак има малко снимки

                      Река Замбези където пресякохме границата между Замбия и Ботсвана



                      Правите пътища в Ботсвана



                      В Ботсвана ходихме до Makgadikgadi pans. Сухо и солено езеро, но точно в този сезон не беше чак толкова сухо. Въпреки всичко покарахме малко





                      Видяхме и доста интересни боабаби, между които беше и лоджата, в която изкарахме две нощи.





                      В Ботсвана не можахме да видим животни и се наложи да си "построим" едно, че да се снимаме



                      След Ботсвана влязохме в Намибия. И тук ужасно прави пътища, но вече влязохме в пълната цивилизация
                      Ето част от столицата Уиндхоук





                      Иначе пустинята Намиб е доста интересна, но пак с ужасно прави пътища







                      Днес видяхме вече и Атлантическия океан





                      а градът в който сме сега е Суакопмунд - отново абсолютна цивилизация









                      Намибия наистина е много красива страна. Тук има от всичко - цивилизация, дива част, пустиня, черни пътища и въобще всичко. Доста чисто е навсякъде. Бях в дилъра на БМВ да сменя гуми и много ме впечатли какъв сервиз за мотори има, а и си разбират от работата. Като ми свалиха предната гума и видяха вътрешната 18 цолова се спогледаха двамата майстора и като видяха, че аз се смея умряха от смях. Казаха, че на такова БМВ за първи път виждат това решение на проблема. Още повече се впечатлиха като разбраха, че така съм карал от Танзания, а винтила почти се беше скъсал вече.
                      Надявам се утре да има още снимки.
                      Последно редактирано от boiko73; 31-07-10, 00:24.

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        За разлика от соленото езеро на океана сте с новите гуми.
                        Бойко верно е пистарка.
                        Поздрави .
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Като гледам тези снимки от Намибия,виждам колко малко знам за Африка.Не съм предполагал,че има и такава цивилизация.Впечатли ме река Замбезе.Буйна,дълбока и внушителна.А Бойко действително е готов с тези гуми да се качи и в планината...))
                          [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Ужасно прави пътища с ужасно добре поддържан асфалт в пустинята...Какво ли ще си кажат някои ако от там дойдат у нас на мотори и видят кратерите по улици, магистрали и т.н.
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Днес беше фантастичен ден.Ето я и различната Африка

                              приятел,който не беше закусвал...



                              качи се при нас на катамарана,закуси и започна да позира...





                              и пеликаните не бяха закусили....





                              тюлените бяха свършили със закуската и вече се забавляваха....



                              ...а Бойко беше най-доволен



                              Поздрави,

                              п.с. джорджо, предварително благодаря!!!
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от giorgio; 31-07-10, 16:47.
                              търся си подписа....

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Джорджо,Б Л А Г О Д А Р Я!!!!!...може ли още една.....???

                                ето такива БЛАГИ стриди има по тези ширини на Африка



                                Поздрави,
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от giorgio; 31-07-10, 16:59.
                                търся си подписа....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X