Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свърши се с хвърлянето на боб какво ще пуснат и какво не според упътванията, гледам сайта с упътванията са го прецакали тотално https://www.lidl-service.com/de/ .

    Коментар


    • Някой има ли впечатления от пистолета за горещ въздух? Вярно, че до сега само два пъти ми е трябвал и все съм взимал на заем, че нямам. Но за 20тина лв ми се струва добра оферта колкото да имам под ръка, когато ми дотрябва.


      И да дам мнение за "компютъра за напояване". Имам от миналата година, но така и не беше монтиран. Преди около седмица го пуснах. Оказа се че часовника му изостава, сега е със 7 минути назад.

      Коментар


      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Аз го ползвам,свивам големи термомуфи.Един ден спря,отворих го, вътре има не възстановяем термопредпазител ,изкормих го и си го ползвам все още.

      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Ронин , я го покажи тоя предпазител, че моя също спря

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Всички нагревателни уреди от този тип имат такъв предпазител . Осигуряват прекъсване на нагряването ако по някаква причина спре вентилатора .

    • Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
      Някой има ли впечатления от пистолета за горещ въздух? Вярно, че до сега само два пъти ми е трябвал и все съм взимал на заем, че нямам. Но за 20тина лв ми се струва добра оферта колкото да имам под ръка, когато ми дотрябва.


      И да дам мнение за "компютъра за напояване". Имам от миналата година, но така и не беше монтиран. Преди около седмица го пуснах. Оказа се че часовника му изостава, сега е със 7 минути назад.
      Имам пистолет за горещ въздух с дръжка за горене на плевели - много е добър.
      Автомата за поливане ползвам втора година и ми върши прекрасна работа. Изисква налягане. Ползвам го или от водопровода или с помпата от кладенеца с пресостат. Часовника при мен е почти точен - не го сверявам.
      Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
      Kia K5 LPG 2012 г.
      LZ1DED

      Коментар


      • Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение
        с дръжка за горене на плевели
        Това пък какво е? Гледах окомплектовката на лидълския и нещото с многото дупки не ми е ясно за какво е

        Коментар


        • denkov
          denkov коментира
          Редактиране на коментар
          Точно това е с многото дупки. Като се постави дръжката ги гориш прав.

        • orela
          orela коментира
          Редактиране на коментар
          Ясно

      • Днес пробвах малкия ъглошлайф, който ми купиха в четвъртък. Пълна трагедия е, много менташка изработка. Редукторът му издава звук, все едно има чакъл вътре. Направих си труда да надникна вътре, е не бях виждал капак на редукторната кутия(този на който е монтирана короната) от пластмаса. Вътре очаквано нямаше лагер на короната а втулка и то стоманена, а не от бронз. Греста беше под минимума, а пусковият бутон е изключително дървен. Редукторът е някаква допотопна отливка, с заустаците и ръбовете. Иначе реже, шлайфа, няма вибрации, но издава ужасни звуци, като пред разпадане. Дълги години съм фен на инструментите им, но това нещо ме разочарова дълбоко. Не съм сигурен че си заслужава четиридесетте лева.

        Коментар


        • denkov
          denkov коментира
          Редактиране на коментар
          За кой ъглошлайф става дума? Акумулаторния 12 v?

        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          Не, ето за този https://www.lidl.de/p/parkside-winke...-a1/p100325632 . Трагедия е, но съм решил да го чанча с тези гъргорения, да видя колко ще изкара, нали си има гаранция, но за първи път попадам на такава менташка тяхна изработка.

      • Натискай го на работа и ако изкара три години, значи си струва парите, ако не го връщай, гаранцията им е най-хубавото нещо на тези уреди.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • Пак се затърсих и го намерих в два полски и един ун-ски - как може да се достави от там... 350лв са. У нас един за 500 го пуснал...
          PARKSIDE PERFORMANCE Klucz Udarowy PASSP 1356Nm
          Трябва ни за развиване на трудни гайки, болтове...
          800 zl
          Ungarski

          Коментар


          • Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
            Пак се затърсих и го намерих в два полски и един ун-ски - как може да се достави от там... 350лв са. У нас един за 500 го пуснал...
            PARKSIDE PERFORMANCE Klucz Udarowy PASSP 1356Nm
            Трябва ни за развиване на трудни гайки, болтове...
            800 zl
            Ungarski
            Автосклад,или Тарос трейд доставят от "Алегро",звънни им.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • Някой питаше за радио на Х20, е вече имат и такова https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-...oru/p100320544 . Това също е новост https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-...-a1/p100327294 .

              Коментар


              • Някой да има впечатления от тази точиларка https://www.lidl.bg/p/super-sbota/ur...-verigi/p54973 ? Пише че става за три размера на звеното, но предполагам че трябва да се сменят дисковете при различните звена, поне при пилите е така. Иначе досега си жулех с пилите, но се наложи да ми заточват една верига на 10 градуса за надлъжно рязане, 15 лева ми взеха и се навих да си купя точиларка от този тип.

                Коментар


                • IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  и в Кафланда има такава , за същите пари.

                • I.Stoyanov
                  I.Stoyanov коментира
                  Редактиране на коментар
                  За вкъщи са екстра тия 85W.

                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  LPПодариха ми я машинката, даже я пробвах на една тъпа щилска верига3/8. Заточи я много добре, направо вади макарони.Забележка имам че има доста луфт в шарнира, но това донякъде е добре, позволява минимални измествания ако някой от зъбите е с различна дължина.
                  Последно редактирано от mitko 53; 13-09-21, 15:14.

              • Бяха пускали едни дълги свредла за бетон. Примерно 1м ако не и повече.
                Някой да е виждал налични в София или пък да знае продуктовия номер да ги тормозя по телефона?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • turtey
                  turtey коментира
                  Редактиране на коментар
                  Благодаря. Искам да си купя. Шанса да им разкажа играта е огромен )

                • stefsab
                  stefsab коментира
                  Редактиране на коментар
                  Преди години, си купих фирмена еднометрова бургия за бетон. Тя си идва и с упътване как се ползва - първо пробиваш до над 40 см с по-къса бургия и после с метровата...

                • zmiata29
                  zmiata29 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Скоро, във вторник бях в Лидъл Надежда и ги мернах по кошовете. Успех!
                  Благодаря на колегата с фирмената бургия за споделената инструкция!

              • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Бяха пускали едни дълги свредла за бетон. Примерно 1м ако не и повече.
                Някой да е виждал налични в София или пък да знае продуктовия номер да ги тормозя по телефона?
                Райдър са пуснали метровки на смешни пари. Ф14 нещо 15-ина лева я взех, че мина година. Има над Ф20 за около 30 лв. Преди 7-8 години като търсих Ф10 беше 200 лева, китайци нямаше.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Райдърски имам ф32 и ф25 по 60 см. но sds Max.Бяха съответно 32 и 25лв. Това 25 беше криво та се мъчих да го изправям. Иначе съм пробивал 40см. гранитен зид с тях, но имат лошо прахоотвеждане и лесно заклинват. Когато се случи ловя свредлото с гаечен ключ и напъвам на обратно.

                • Roninn
                  Roninn коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма ли реверс машината

                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма,Sparky BP540CE e. A ключа е водопроводен, писъл съм глупост за гаечен.

              • На първо търсене https://www.ems.bg/%D0%BE%D0%BD%D0%B...%D0%BC-raider/
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • Това https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-...-a1/p100333841 на какъв принцип е, гледам пише Airless? Иначе доста пари,около 3 стоянки.

                  Коментар


                  • Истинско китайско такова е 1200-1500лв.Купувах от една от многото фирми преди 2-3 години.
                    Бачка още.Боядиса един мост с боя и няколко хиляди квадрата латекс.
                    Страда от кофти майстори.Иска почистване след всяка интервенция.
                    Иначе бутало,нагнетява високо налягане и пръскаш.
                    Смуче си самичко от баката.
                    Не е лоша машинката.
                    Конкретно тая от линка ба ли го.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X