Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
    От предишни промоции бе без куфар, в кутия...
    Другия модел винаги е в куфар.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Тия от лидл бг ,всеки инструмент го продават с батерия,нали това е идеята на тази серия с една батерия да ползваш доста инструменти.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        25 нютона е обидно малко за винтоверт.Днес а и двадесетина дни напред ще пробивам и завивам хиляди крепежи ,та работя със три винтоверта от 75 нютона до 90 нютона като импакта от Лидъл дето го дават 180 нютона и той умаляваше,утре ще изкарам друг със 205 нютона да видим...та представям си макс 25 нютона.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          25 нютона е обидно малко за винтоверт.Днес а и двадесетина дни напред ще пробивам и завивам хиляди крепежи ,та работя със три винтоверта от 75 нютона до 90 нютона като импакта от Лидъл дето го дават 180 нютона и той умаляваше,утре ще изкарам друг със 205 нютона да видим...та представям си макс 25 нютона.
          Въобще не съм съгласен!
          За сметка на какво са повечето 'нютони'? Кога са необходими?
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            За тези моменти си трябва импакт, то обикновената бормашина ще се затрудни...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някой случайно да е мяркал по софийските магазини останали комплекти батерия 2Ah и зарядно (за акумулаторни инструменти)?

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Някой случайно да има мнение за конвекторите, които са обявени за събота? Цената ми се вижда интересна в комплект с 3-годишната гаранция.
                Не знам кой точно модел са обявили за събота , но едва ли ще е нещо по- различно от модела , който имам от около 2 години : работи на 3 степени - 1000 , 1300 и 2300W.
                Още държи, има и пулт за дистанционно управление и таймер .
                Вентилаторът е предимство за този тип нагреватели , но (както се спомена) недостатъкът му е , че не не изключва при достигане на зададената температура.
                Има и още един съществен недостатък : заложен е неоправдано голям толеранс от 4 градуса на регулируемата температура. Примерно : при зададени и достигнати 24 градуса - конвектора изключва и чака температурата да падне до 20 градуса , за да включи отново .
                За сравнение EIS на Теси (затова и Ванката Жоров е пристрастен ) толерансът е 1 градус .
                Лично аз втори път (въпреки цената) такъв не бих си купил .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от carrot Преглед на мнение
                  Някой случайно да е мяркал по софийските магазини останали комплекти батерия 2Ah и зарядно (за акумулаторни инструменти)?
                  В магазина в Дружба до Джъмбо имаше доста преди 5/6 дни, сега не знам.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    25 нютона е обидно малко за винтоверт.Днес а и двадесетина дни напред ще пробивам и завивам хиляди крепежи ,та работя със три винтоверта от 75 нютона до 90 нютона като импакта от Лидъл дето го дават 180 нютона и той умаляваше,утре ще изкарам друг със 205 нютона да видим...та представям си макс 25 нютона.
                    Определено са обидно малко за 18-20 волтова машина, толкова и отгоре развиват 12 волтовите, но според мене е станало някакво недоразумение. Същата, визуално машина, с изключение на металния патронник https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-c3/p257220 и дават 35Nm. Tова 25, предполагам са степените на съединителя, както мернах в чешкия лидл https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Ak...oru/p100246564 (без батерия), но преводачът пак се е oлял.
                    Сега виждам че и чехите имат опцията online.
                    Последно редактирано от mitko 53; 26-10-18, 07:39.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      В магазина в Дружба до Джъмбо имаше доста преди 5/6 дни, сега не знам.
                      Мерси.
                      Оказа се че вече няма.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                        Въобще не съм съгласен!
                        За сметка на какво са повечето 'нютони'? Кога са необходими?
                        Имаш ли представа (не се заяждам)колко реално са това, такава машина в моите ръце,няма да устиска час....



                        Металните конструкции за два дни,има и 400 метра кабелни трасета на скоби ,които не се виждат

                        Всичко около 40 метра на етаж.

                        Работя с три машини на колана,180 нютона на моменти се предава,а като дейности не е кой знае какво,на големите самонарезни винтове ф8 -ф10 пробивам със свредло,и после със винтоверт или импакт.

                        90 нютона девалт му идва сериозен натиск,импактите само виреят.

                        25 нютона ще пропуши на първия винт.

                        Профила е 200х100х5 ММ.
                        32 нютона макита 14.4 волта умира след втория винт,така преди 6 месеца убих две макити.
                        Последно редактирано от Roninn; 26-10-18, 19:39.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Прошит нагревател, шанса да изкара 3год. е 50/50, не случайно всички други такива са с по 2год. гаранция. Общо взето всички от този клас са 2000W. Лидълския е 2300W при стандартна дължина което предполага по-голямо натоварване на нагревателя което е минус(по-къс живот на нагревателя). Разликата с другите от този клас е електронното управление което е плюс, стига да не е с реле и да отчита коректно температурата. Цената е нормална, +20лв. спрямо сходен с биметален терморегулатор и с вентилатор и +30лв. спрямо сходен без вентилатор. Има и други разни с електронно управление, но поне тези 1-2 които съм виждал са пълен ташак и са по-скъпи. Без да го разгледам повече не мога да кажа.
                          Това по-горе- при зададена темп-ра от 24 ... до падане на 20 градуса за да включи е безумно- моята (тригодишна) включва на 22... което е супер тъпо, при положение, че е електронен термостата. За вентилатора също не знаех че не спира(не че го ползвам) след таймера. Аз лично съм се насочил към френските Applimo, които до края на стройкото са с -10%, а тази ще я дам на село или продам. Имат с ел.термостат 0,1 град. стъпка и с механика 1 градус (разликата е 20лв) - към 200лв.
                          Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                          Хлебопекарна имаше поне една, но май отворена в Драгалевци, преди половин час.
                          Мерси, взех последната... хич не съм фен така, но не ми се чакаше 3-4 месеца.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Имаш ли представа (не се заяждам)колко реално са това, такава машина в моите ръце,няма да устиска час....



                            Металните конструкции за два дни,има и 400 метра кабелни трасета на скоби ,които не се виждат

                            Всичко около 40 метра на етаж.

                            Работя с три машини на колана,180 нютона на моменти се предава,а като дейности не е кой знае какво,на големите самонарезни винтове ф8 -ф10 пробивам със свредло,и после със винтоверт или импакт.

                            90 нютона девалт му идва сериозен натиск,импактите само виреят.

                            25 нютона ще пропуши на първия винт.

                            Профила е 200х100х5 ММ.
                            32 нютона макита 14.4 волта умира след втория винт,така преди 6 месеца убих две макити.
                            По-скромно!
                            Не всички машини се правят според твоите ръце и нужди!

                            "Ще пропуши на първия винт"......кое ще пропуши?

                            Имаш ли идея какво означава тази характеристика и от какво зависи. Как се формира?
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                              По-скромно!
                              Не всички машини се правят според твоите ръце и нужди!

                              "Ще пропуши на първия винт"......кое ще пропуши?

                              Имаш ли идея какво означава тази характеристика и от какво зависи. Как се формира?
                              Човече ,ти сега отвори кутията на Пандора!!! Човека е "профи" по всички въпроси и само можем да четем и въздишаме...И освен това е непобеден шампион по някакво бойно изкуство ,просто да си знаеш...
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                                Човече ,ти сега отвори кутията на Пандора!!! Човека е "профи" по всички въпроси и само можем да четем и въздишаме...И освен това е непобеден шампион по някакво бойно изкуство ,просто да си знаеш...
                                Благодаря ти,и аз не ти оставам длъжен.
                                Относно пропушването,на последните две макити натоварени със същите винтове,мотора беше здрав,четките се държаха на едни пластини които са широки около 3 ММ.Пластините бяха стопени , съответно това съпроводено със дим и то доста.

                                Одеве в пощата видях брошурата за същия винтоверт,в нея пише 25 скорости?

                                Вероятно колегата по горе(не Калин)е прав,може би правописна грешка.

                                А Калин, вместо да си търси съмишленик,нека си оправи компресора и подкара лидълския гайковерт така както съм го направил аз.Моя работи,неговия не.Снимал съм десетина клипчета,направил съм си труда да ги споделя,ползвам всичко както мога.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X