Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Ами снимки на моя не мога да пусна, защото е у дома, но той не се различава никак от тоя
    Една жъкта боя и става DeWalt
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Че служителите си пазаруват предварително по- дефицитните и изгодни неща е ясно. Преди около 5 години пуснаха един 18V винтоверт, с Рьом патронник, за 88 лв. .Беше страхотна бутаница, но със спринт успях първи да стигна до стелажа, грабнах една бройка(имаше само шест броя) и беж на касата като първи клиент. За мое учудване ми издадоха касова бележка номер 5, а със сигурност бях първият клиент. Но за мене това си е нормално и аз да съм ще си взема предварително. Проблем е когато го скриеш от клиентите без да го заплатиш.
      Иначе пазарувам основно от три лидъла- в Перник, кв. Мошино, по път в Монтана и основно в София, кв. Борово. В боровския лидъл винаги при отваряне е имало много бройки от това което ме е интересувало. В Перник зареждат по няколко бройки, ако изобщо заредят, а в Монтана рано не съм купувал та не знам как са.
      само информативно - касов бон номер 5 не означава клиент номер 5. Може да са пуснали тест, може да са пуснали отчет (без приключване на каса), може още доста други неща. Фискалния принтер си брои всичко отпечатано.

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Това е така. Пазарува се предварително, но да скриеш стоката, като незабележимо оставиш една празна, разкъсана картонена кутия и да разчиташ на това, че в квартала са основно пенсионери и няма да проявят интерес, ми е неприемливо, защото е истинска ГАВРА с клиента. Тук Спарки е прав, че вече опира до достойство и самоуважение на крайния потребител.
      Добре, че управителят на конкретния търговски обект, дали по облекло, дали заради настойчивост явно съобрази, че няма да оставя така нещата и да се подиграват, при което ми донесе идни брой от играчката. Най-малкото, щеше да се стигне до обяснение пред по-горестоящите му шефове, защото за мен депозиране на жалба не е проблем.
      НО, след вчерашното пазаруване ОГРОМЕН, ДЕБЕЛ, МАЗЕН, ПОДЧЕРТАН МИНУС ЗА ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ! Ама огромен!
      Аз също се старая, когато ще купувам от ЛИДЛ България, да отивам в ЛИДЛ в по-централната част на София. В Лидл на бул. ,,Линкълн" например, при интересните промоции на инструменти, в 07:00 часа, става все едно глигани тичат.
      Да криеш стока означава да не реализираш продажба, което никой търговец не би искал. Това че се краде обаче е вярно и хората са прави да се пазят, но от ЛИДЪЛ не са виновни, че българина е крадливо племе... И какво като има двама пенсионери с униформа на "охрана" те са там за респект и за реакция при евентуален проблем, не могат да дебнат всичко и всички, камерите също - представяш ли си колко хора трябва да ги гледат тея камери, че на момента да хванат как някой си слага нещо в чантата... да след седмица като прегледат записите ще видят кой го е направил и какво от това? По българското законодателство видеозаписът е съмнително доказателство и не винаги се приема. А това, че са заредили по един или два броя от промо артикул не е незаконно, толкова са решили - толкова са поръчали, никой не може да ги задължи да заредят 2 палета понеже точно за теб може и да не остане в противен случай. И защо си мислиш, че КЗП има основание за реакция само защото един артикул е изчерпан пък го има в промо брошура?

      Честно - не мога да те разбера. Постоянно недоволстваш от ЛИДЪЛ и постоянно пазаруваш от тях. Като толкова не ти харесват или си поръчвай от Германия или просто не пазарувай от лидъл. През 2 страници в тая тема има твои изказвания колко са отвратителни в лидъл и как нещо си им било свършило преди ти да си вземеш.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Краде се не само тука. Когато пуснаха винтоверта за гипсокартон в Румъния, един колега от друг форум, русенец, обеща да ми го вземе от Гюргево. То обажда ми се той, останала една бройка с изпокрадени консумативи, дали да го купува. Отказах естествено.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Краде се не само тука. Когато пуснаха винтоверта за гипсокартон в Румъния, един колега от друг форум, русенец, обеща да ми го вземе от Гюргево. То обажда ми се той, останала една бройка с изпокрадени консумативи, дали да го купува. Отказах естествено.
          Е защо мислиш че 20 км променят нещо съществено
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Е защо мислиш че 20 км променят нещо съществено
            Иди в Гърция и ще видиш как и 5км променят много работи.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Ясене, по стечение на обстоятелствата обикалям света от 6 годишен.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                еее да де. Те някои работи от София ти убягват, ...

                Но принципно съм съгласен с тебе.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Е защо мислиш че 20 км променят нещо съществено
                  Дойнов, охранителната фирма на един ог големите магазини в Стокхолм на времето беше извадила стъкмистика, според която си се крадяло като за световно и огромното мнозинство от кражбите в магазина били дело не на имигранти, а на местното население, дето е от типа "Истинный ариец, характер - нордический" ...

                  Да не говорим как същото това местно население се хвърля като стадо побеснели бизони при отварянето на магазини при големи намаления.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Тия ли стерилизираха кой ли не щото е тъмнозелен?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      До средата на миналия век. И то не толкова тъмнозелени (най-малкото, щото тогава не ги е имало в сериозно количество), колкото местни, смятани за малоценни и малотрайни ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Да де, тъмнозелени.
                        ПП това нещо го има едно 25 години след средата на века
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          И, после, просто ги остави да българеят, и да си продават бобените консерви, и почни да пазаруваш онлайн от лидл.де.
                          Как, мислиш, си купих винтоверта от серията Performance - тоя, безчетковия?
                          5 евра за шипинга, десетина кинта за доставчика....
                          Здравей!

                          Ако имаш време, разкажи как става поръчката и доставката от немския лидл. До колкото виждам от lidl.de те не правят доставки извън DE. Има вариант да поръчаш доставка до DHL Packing Station, но това е станция, от която после ти си вземаш стоката, в удобен за теб момент, не е куриерската фирма DHL (то в Германия пощите им се казват DHL, както нашите "Български пощи"). А и цените на DHL са далеч от 10-15 лв/евро...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            За такива случаи са предвидени разби български фирми за доставка от UK и DE. И няма няма. Вярно, чакаш около седмица, но пък цената на английското е 2лв за кило. От UK си внесох двигател + куп други чаркове за 300лв доставка - толкова е цената за пале. Отгоре можеш и 600кг да сложиш.

                            ПП: От DE доставката е за 3.40 на килограм.

                            Питай чичко Google за "Доставки Германия".
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Да, знам за тези услуги, и няколко пъти съм ползвал подобни за доставка от различни държави... Но питах, да не би да има някаква опция конкретно свързана с покупки от немското лидл.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                нещата са относително прости.
                                Правиш си регистрация, ако нямаш - в куриерската фирма. Аз лично ползвам една, чието име е от две женски имена - Габи и ххх. Като се регистрираш, получаваш един номер - уникален, който те персонализира пред продавача и куриера.
                                Плащаш си цената на стоката, и добавката от 5 евра за транспорта - от продавача до куриера. Като твой адрес даваш адреса на куриера - той има немски адрес, и Лидл ти праща нещата до тоя адрес
                                - ти си се идентифицирал с имената си и тоя номер, куриера товари, носи, и отиваш да си вземеш стоката, като си плащаш някаква сума на килограм.

                                Това е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X