Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    И какво ще им кажат от централата? Че са разпродали стоката предсрочно? Те иначе трябва да я крият.
    Ами както казах - могат да си разследват... гледали сме и глупаци опитващи да правят "схема" и да ги спипат, тъй че...
    Но, ако само "храните" по форумите - едва ли ще се промени нещо в системата.

    ПП: Какво е ограничението? Доста често не се спазва (примерно веднъж видях един с два кашона риба тон в количката (без друго)... а май имаше и на нея ограничение). Има вериги като Метро за такива цели.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Представените артикули без ценово намаление се продават в количества, обичайни за едно домакинство (до 5 бр. или 5 кг. на клиент). При артикули с намалени цени намалението важи за до 5 артикула или 5 кг. на клиент.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Някой пробва ли зарядното,как се държи след спиране-идване на 220 в.
        Имам стар модел, сега не мога да видя какво са пускали, свален е от сайта. Нищо включва се и не продължава да зарежда иска си избор на режима..

        И какво ще рече обичайни за едно домакинство... има таквиа дето пият 1 бира безалкохона и такива дето пият една каса алкохолна

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Извинявам се , ама не намерих темата за заряднно, за акумулатор от Лидъл. Искам да попитам , режима със звездичката за какво е ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            вероятно е повишено напрежение за работа при ниски температури

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някой има ли мнение за зарядна станция и зарядни батерии?

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Ако някой търси компресорче все още в София - в магазина на Резбарска ( Сточна гара) има поне 20.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Някой пробва ли зарядното,как се държи след спиране-идване на 220 в.
                  Спира да зарежда, само показва напрежението на акумулатора.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Нещо на 24в при него?
                    До преди час бяхме заедно. Никога не му се е налагало да ползва, съответно и да търси.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                      Някой има ли мнение за зарядна станция и зарядни батерии?
                      Ако говориш за Троник-а, аз лично съм ного доволен. Лидълските акумулаторни батерии пък не могат да ги нахвалят във фотофорума. Сватбарите ги ползват много за светкавиците.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Извинявам се , ама не намерих темата за заряднно, за акумулатор от Лидъл. Искам да попитам , режима със звездичката за какво е ?
                        За автомобили,които отлежават в гаража дълго време.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Взех и спрей за гуми,преди 2 г.пак от Лидъл купих NIGRIN и съм го ползвал 4-5 пъти,три от които на мотора и бях учуден колко отлично си върши работата.Днес взех но друга марка ,дано да е ОК.

                          Междувпрочем,купувал съм още две три марки,някакви,от тях съм ползвал едната и май свърши работа от 3-я път ....Другите си ги видя с надеждата никога да не Опра до тях.

                          Спрейът а гуми с бранд W5, който се продава в ЛИДЛ, не е добър. напръскани гумените уплътнения на вратите на колата, сравнително бързо засъхват. Същото се отнася и за . нар ,,универсална" силиконова, аерозолна смазка W5 също е доста нетрайна. Но за тези пари, на които се продава, претенции не може да се има.
                          най-добрата аерозолна, силиконова смазка за гумени уплътнения на вратите, двигателния отсек и багажника на автомобила е на MOTIP. От опит го казвам.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Ако говориш за Троник-а, аз лично съм ного доволен. Лидълските акумулаторни батерии пък не могат да ги нахвалят във фотофорума. Сватбарите ги ползват много за светкавиците.
                            Къде ги видяхте тея батерии ? Прерових промоциите но не ги намирам..

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
                              Къде ги видяхте тея батерии ? Прерових промоциите но не ги намирам..
                              Просто отговорих на въпроса, не съм гледал какво има в промоцията.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Спрейът а гуми с бранд W5, който се продава в ЛИДЛ, не е добър. напръскани гумените уплътнения на вратите на колата, сравнително бързо засъхват. Същото се отнася и за . нар ,,универсална" силиконова, аерозолна смазка W5 също е доста нетрайна. Но за тези пари, на които се продава, претенции не може да се има.
                                най-добрата аерозолна, силиконова смазка за гумени уплътнения на вратите, двигателния отсек и багажника на автомобила е на MOTIP. От опит го казвам.
                                Аз имах предвид този който при спукана гума се впръсква.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X