Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Винтовертът е най- вероятно е c 35Nm въртящ момент, колкото и повечето такива лидълски 18-20 волтови. Само ударният е 40Nm и този 4 в 1,мисля беше 25. Аз имам такъв https://www.olx.bg/ad/akumulatorna-b...2-ID7vONl.html , та 35Nm са достатъчни за завиване на всякакви винтове до 6мм , включително в чам. На осмиците почва вече да издиша. Осмици завива успешно кабелният, който го пускаха наскоро(40Nm), пробвал съм го до 8Х200мм.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Няма калпаФ инструмент , но не ползван по предназначение колкото си искате . Така че в ръцете на всеки гъзоръки и най-великият и най-скъпият ще се скапе за нула бройки .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Разбира се че ,това важи и не само при инструментите.Но 25 нютона в обемист и познат корпус на лидълския парксайд е обида.Във горе долу същия обем и маса влиза 90 нютона девалт със 5 амперчаса батерия и то безчетков.Четков мотор със 25 нютона става да връткаш видии за Кнауф в дърво.
        А и не се сещам за нито едно предимство на подобна машина с 25 нютона.
        Последно редактирано от Roninn; 27-10-18, 21:19.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Разбира се че ,това важи и не само при инструментите.Но 25 нютона в обемист и познат корпус на лидълския парксайд е обида.Във горе долу същия обем и маса влиза 90 нютона девалт със 5 амперчаса батерия и то безчетков.Четков мотор със 25 нютона става да връткаш видии за Кнауф в дърво.
          Е да де , ама ти генерално се жалваш от Макита ( без да споменаш доста важни подробности ,като модел, тип и какъв е бил срока и начина на експлоатация до момента ) и се хвалиш колко по-добри са Девалт . Може да се сравнят два сорта ябълки и никога ябълки и вишни . Не съм сигурен че винаги си абсолютно коректен в мненията си .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Импакта на "осите" е всепризнат и до днес, верно е много лек и мощен. 0Тu вчера по извънредност побръмчах с един та го усетих .Ама ма па бива ли да сравняваме кисели ябълки (киселки) със наточени вишни.
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
              Търся по възможнст някоя от ударните им бормашини 1050W или 1500W. Нещо не успявам по веригите да намеря останла. Днес изненадващо намерих обаче 1300W къртач в един от магазините им(189лв), но той неможе да дупчи. Ако сте мернали някъде нещо... ?
              Точно тоя май е дРъво, та е за бЕгане от него.
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                Е да де , ама ти генерално се жалваш от Макита ( без да споменаш доста важни подробности ,като модел, тип и какъв е бил срока и начина на експлоатация до момента ) и се хвалиш колко по-добри са Девалт . Може да се сравнят два сорта ябълки и никога ябълки и вишни . Не съм сигурен че винаги си абсолютно коректен в мненията си .
                Не е точно така,със макита работя почти 20 г.Отсвирих ги заради гадната им политика по отношение на батериите,и вероятно макита нямат общо с това,а дилърската им мрежа или представителя на макита за Бг.Аз и сега твърдя че имат може би най качествените елементи.Едва вчера от сервиза на макита ми оправиха един стар перфоратор почти не ползван,заради безумната им ценова политика,при мен стои 14 г в склада...когато се прецака гаранционен хвърляше масло,върнаха го ужким оправен,след гаранцията се оказа че семеринга върви с кутията,за бг пазара 190 лв.при 240 лв.нов към нас.

                В понеделник му я смениха за 61 лв.с ДДС
                Защо трябва да чакам 14 г.за да си адаптират ценовата политика към нашия пазар.Абсурдите на макита България.В момента имам доставчик от Канада,българин,който ако си и оправи данъчно нещата,цените ще ни са на 1/3 от тези в Бг.



                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                и се хвалиш колко по-добри са Девалт
                Със девалт не стартирахме безпроблемно,първите две машини директно след месец ни ги подмениха едната отказа , проблем в спусъка,другата осветлението.

                Обаче връщане няма,вече сме наляли около 10 к.в девалт само тази година ,до тук с макита..



                Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                Импакта на "осите" е всепризнат.
                Какво значи осите?
                Последно редактирано от Roninn; 28-10-18, 07:02.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16651
                  Някой взимал ли е такава лампа или за пръв път я пускат?

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Не е точно така,със макита работя почти 20 г.Отсвирих ги заради гадната им политика по отношение на батериите,и вероятно макита нямат общо с това,а дилърската им мрежа или представителя на макита за Бг.Аз и сега твърдя че имат може би най качествените елементи.Едва вчера от сервиза на макита ми оправиха един стар перфоратор почти не ползван,заради безумната им ценова политика,при мен стои 14 г в склада...когато се прецака гаранционен хвърляше масло,върнаха го ужким оправен,след гаранцията се оказа че семеринга върви с кутията,за бг пазара 190 лв.при 240 лв.нов към нас.

                    В понеделник му я смениха за 61 лв.с ДДС
                    Защо трябва да чакам 14 г.за да си адаптират ценовата политика към нашия пазар.Абсурдите на макита България.В момента имам доставчик от Канада,българин,който ако си и оправи данъчно нещата,цените ще ни са на 1/3 от тези в Бг.





                    Със девалт не стартирахме безпроблемно,първите две машини директно след месец ни ги подмениха едната отказа , проблем в спусъка,другата осветлението.

                    Обаче връщане няма,вече сме наляли около 10 к.в девалт само тази година ,до тук с макита..





                    Какво значи осите?
                    Може и да се съглася за безумната политика на Макита БГ , защото нито ми се е налагало , нито съм имал нужда да я ползвам в БГ . Обаче продължавам да не съм съгласен да сравняваш четков с безчетков инструмент . Също до някаква степен не съм съгласен да сравняваш грубо две машини какво са показали за две или три дупки без да отчетеш колко дълго и колко качествено могат да правят това . Давам само един пример за това какво искам да намекна . Имаше клип в което показваш за колко време един зеленчук пробива и една (май макита беше ) истинска машина . Не отчиташ факта обаче колко дълго могат с един заряд на равни по капацитет акумулатори и колко цикъла е живота им . Не вземаш под внимание и колко дълго едната и другата машина могат да бъдат подлагани на професионална употреба и да запазят своята техническа годност . Общо взето сравняваш несравнимо или образно казано залагаш само на едното предимство , ниската цена .
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За последното си прав,целта на това сравнение е да се види как двата модела пробиват един и същи материал.То сравнение между лидълския и макита няма ,дори не само при перфораторите,като се замисля,единствения лидълски инструмент от акумулаторните ,който може да се мери с класните е импакта.И това го казвам като сравнявам четков лидълски импакт,със безчеткови импакти на девалт и макита.Разбира се,лидълския губи,но губи с малка батерия и голям обем.Печели с ниска цена,добро качество и това което никак не е малко,на обяд лидълските машини ги зарязваме на обекта и отиваме да ядем,като се върнем са си там.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                        https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16651
                        Някой взимал ли е такава лампа или за пръв път я пускат?
                        Аз имам такава от около половин година,доволен съм,малко е обемиста,но свети добре и изработката е прилична.Май досега веднъж съм я зареждал. Основно се вози в колата.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          ................................... отиваме да ядем,като се върнем са си там.
                          Имали сте сити комшии , ако са били по-гладни нищо е нямало да намерите ...
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Утре на откриването на нов филиал в Люлин, ще има мини прободен трион за 33лв, стъклочистачка за 35лв... 2 кози крака за 13лв
                            Струва ли си триона? Едва ли ще остане нещо след 9-10ч но../
                            Качвам две от страниците на листовката
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Кози крак - ще се продават доста добре точно в Люлин
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Тия безчетковите почвам да се съмнявам ,че ще бъдат пускани при нас...много жалко..или чакат брака от европа да го докарат към нас ли ....???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X