Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Пробвал съм го веднъж и го снимах. Сравнявах го с водопясъкоструйка. Имах само пясъка от лидълския комплект и нямам база за сравнение с други.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Благодаря , май се навивам да си взема една .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Па 20 лв к'во да ги мислиш. Но да знаеш - иска си сериозен компесор. Моя е около 400 литра в минута и май все си работеше, докато чистех.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
          Днес мярнах малките батерии 20v , 2AH в комплект със зарядно намалени на 39.99 ,предполагам са навсякъде.Аз ги видях в Борово, имаше 20-на комплекта.
          И аз заприходих една . Явно много залежали има защото на старата цена се валяха около 10-на комплекта доста време и никой не ги купуваше. Днес освен мен още 2-ма видях с батерии. Това в един от плевенските лидъли.
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Около 10 бройки имаше преди половин час в Тракия Пловдив
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
              Днес Лидъл приятно ме изненада преди повече от 2години закупих дрелка 500 вата ами пущината от малка си бе проблемна. Хлопаше и ротора отвреме на време "губеше обороти абе жив миндил.
              Началото на септември се "спънах" в нея погледнах в джоба на куфара и о изненда касовия бон.
              Занесох я на 09.09. В магазина. Дадоха ми протокол. Днес се сетих и потривах ръце че ще закарам едни 40 лв. Ама не, звънна ми куриер и каза че имам рекламация. Останах с вчечатлениеъо че са я ремонтирали.
              Оправих документите и отварям куфара сторими се доста чист. Отварям го и /о изненада/ вътре чисто нова дрелка ама вече 750 вата. Старата бе 500 С4 а тази е 750 А1.
              Такаче вече си имам нова дрелка. С остатъчна гаранция до началото на февруари.

              Честита ти рекламационна/нова дрелка от ЛИДЛ! Лидъл България, ВИНАГИ СА БИЛИ КОРЕКТНИ И СТРИКТНИ, КАСАТЕЛНО СПАЗВАНЕТО НА ГАРАНЦИОННИТЕ УСЛОВИЯ ЗА ПРОДАВАНИТЕ ОТ ТЯХ ПРОДУКТИ!
              Аз имам и двете бормашини PARKSIDE 500 C4 и PARKSIDE 750 A1.
              Петстотинватовата бормашина я закупих случайно / транспортната кутия беше разпечатена, а бройката беше единствена /, има леко биене на сведлата, заради патронника, но не я върнах в ЛИДЛ / самата дрелка, беше върната в магазина от друг клиент / и още си я използвам.
              За 40 /ЧЕТИРИДЕСЕТ/ лева е добра.
              750-ватовата бормашина, вече е друго нещо. Няма биене на патронника. Чудесна машинка е...
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Благодаря за коментара.
                И аз вече съм убеден че са коректни.
                До преди дрелката съм рекламирал само една лед лампа.
                Взехая за ремонт ама след 3-4 дни получих смс да отида да ми възтановят сумата.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  аз скромно си купих магнетизатора, досега не знаех че съществува такова нещо, а сега съм много доволен, че наместо да си купувам магнитни накрайници за винтовертите, си намагнетизирах битовете
                  Aз се чудех за магнитната пръчка, искам да си подредя инструментите...
                  Чудя се дали да си взема един такъв и да набутам всичко (имам още един с подобен размер на лидълския).
                  Но тук е 4лв (лидълския 13" и кой е този размер?) Има ли защо да дам 10лв за Powerfix-a?
                  https://www.home-max.bg/kufar-za-ins...er-13-maestro/

                  ПП: Написах Малки рецепти от големи готвачи в ОЛХ и глей сеир, даже и точки продават... явно тези касиери въртят допълнителна далавера по време/след работно време... И това с дефицитните машини рано сутрин си го обяснявам.
                  Тези дни са ни спестили 8 точки...
                  PS: могат да се осребрят в друг клон, след обаждане на 080014141
                  Последно редактирано от hakama; 10-10-18, 13:24.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                    Aз се чудех за магнитната пръчка, искам да си подредя инструментите...
                    Чудя се дали да си взема един такъв и да набутам всичко (имам още един с подобен размер на лидълския).
                    Но тук е 4лв (лидълския 13" и кой е този размер?) Има ли защо да дам 10лв за Powerfix-a?
                    https://www.home-max.bg/kufar-za-ins...er-13-maestro/

                    ПП: Написах Малки рецепти от големи готвачи в ОЛХ и глей сеир, даже и точки продават... явно тези касиери въртят допълнителна далавера по време/след работно време... И това с дефицитните машини рано сутрин си го обяснявам.
                    Тези дни са ни спестили 8 точки...
                    не ти разбрах въпроса, ако изобщо беше към мен, де

                    аз купих това, не пръчката

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:magnet.JPG
Прегледи:1
Размер:47.0 КБ
ID:5800095
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Някой с впечатления от малкия 120W-ов двоен шмиргел с гъвкав вал?
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:79.2 КБ
ID:5800099

                      Мощността не ме притеснява. Ще се ползва за моделизъм. По-скоро ме интересува шум, вибрации, изработка...
                      WG 2.7 CRD

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Утре ще пускат ударен пневматичен гайковерт. Някой купувал ли си е и какви са му впечатленията? Трябва ми непрофесионално. Например за развиване на болтовете за закрепване на джантите.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
                          Утре ще пускат ударен пневматичен гайковерт. Някой купувал ли си е и какви са му впечатленията? Трябва ми непрофесионално. Например за развиване на болтовете за закрепване на джантите.
                          Има го от вчера завчера ,виж да не го изпуснешщ
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Има го от вчера завчера ,виж да не го изпуснешщ
                            Отнесох един, да има. Не съм го пробвал все още дали ще се сработи с наличния лидълски 25-литров компресор.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              На гайковерта му трябва маркуч с вътрешен диаметър 10 мм и налягане 8.5 атм, работи перфектно! При мен отвива всякакви джипови джанти...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                                https://youtu.be/3J7mG9t9d0s
                                Хазет ,парксайд и Вюрт на 8 години ,560 нм ,толкова стар ,че го нямат в каталога от 4 години.
                                Бетата която се мярка на клипа (на масата е) въобще не ги усеща тези болтове ,все едно са завити на ръка.
                                1,5 бара ,маркуча е с вътрешен отвор 10мм
                                ...
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X